Zpětná vazba Nové premium / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Nové premium stojí za nic a lituji, že jsem si nedokoupil to staré. Jen blázen by překlikl do nového prémia.
     
  2. uzinek

    uzinek Pisálek fóra

    tak mě premium končí 25. 3. a pak sorry jako :)
     
  3. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Zdravím, nové prémium opravdu nechci a to jsem starou verzi využívala:sleepy: . Neustálé zdražováni všeho co jsem kupovala mě jen odrazuje od hry:(
     
  4. BEBUSCHE

    BEBUSCHE Perspektivní autor

    ahoj všem,

    já mám prémium až do 7.11. a doufám,že se nepřekliknu a neskočím do nového prémia.>:(>:(
    A ani bych se nedivila,že RT nás tam šoupne automaticky a řekne,že není technicky možné mít dvě verze.

    Už teď vím,že ho kupovat nebudu, jako jsem přestala kupovat SK,TCH,TS.Začínají tady převládat akce jen ...kup,kup,kup.....

    Hraji od dubna 2010,peněz jsem investovala dost,ale jednou každá sranda končí.:wuerg::wuerg:

    Při zaměstnání si budu hrát svým tempem,jsem ve 134 LV a do té 200 se taky někdy dohrabu.

    Platit každý měsíc tolik peněz za kombajn a prémium je jako navýšení inkasa.Děkuji,nechci.:cry:
     
  5. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    zase změna, která hráčům nedala nic pořádného. Nechte si ji
     
  6. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Je to hnus nevidím nic lepšího jen to že budeme více platit ale až o tolik.. Dojedu staré prémium, kupóny a uvidím co dál nejsem ještě takový závislý :sleepy::sleepy::sleepy:..
     
  7. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Jak jsem psal o několik stránek výše. Prémium mi skončilo na podzim a čekal jsem na nové. Mezitím jsem si zvykl hrát bez prémia a za tyhle prachy vůbec nepovažuji za nutné, si tohle "nové ,vylepšené" pořizovat. Museli by změnit cenu a dobu aktivnosti, abych opět nad prémiem začal uvažovat.
     
  8. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, premium jsem koupila jednou a na podzim mi vypršelo, nestihla jsem koupit znovu a zrušili ho. Netrpělivě jsem čekala,kdy se zas objeví, že jdu do něj znovu.
    Ale veliké zklamání :wuerg:. Nákup jen na měsíc - to uteče rychle a kdo to má při tom fofru hlídat. O ceně ani nemluvím. Obnovení farmy nepotřebuji. Chybí mi zisk 5% vyskakujících předmětů při sklizni a víc sousedů.
    Více dárků pro sousedy - no budiž.
    Akční rostliny navíc - to to nezachrání
    Velké minus za pouze týdenní sklizeň stromů.
     
  9. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Tak mě končí prémium zítra :sleepy: paysefcard jsem si koupila už před delší dobou a schovávala jsem ho na nákup nového prémia.

    Za co já to teď utratím ??? :p:p :D za nové prémium určitě nééééé....nabídka mě nic nového, lákavého, nenabídla-.-
     
  10. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    O obnovu se starat nemusíš, každý měsíc ti to strhnou z konta sami (dokud premium nevypovíš).
    Se zbytkem souhlasím...
     
  11. Auvajsik

    Auvajsik Pilný autor

    Staré premium mi umožňuje docela pohodlnou hru. Po pečlivém přečtení je pro mě vyhlídka na nové premium v této podobě dosti nepřijatelná. Spíš to vidím jako poslední impulz k rozloučení.
     
  12. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    který vů...kol hrající člověk se starým prémiem by šel do nového :mad:
    Mě končí prémium až v prosinci 2017 díky tomu, že jsem koupila naposledy 2x - tedy na dva roky. Byla bych blázen, přejít na nové, Jen ať si ho nechají a doufám, že se nestane to, co tu prorokovala BEBUSCHE, že nás přešoupnou po nějaké době automaticky. Do nového prémia pak už taky nejdu. Okleštěné, předražené. A automatické strháváni z konta? Co když těžče onemocním a nebudu schopná vůbec obsluhovat PC, natož hrát, či odhlásít prémium? To budu někde ležet půl roku, rok v kómatu a peníze z konta půjdou do pryč? Ani náhodou>:(>:(>:(
     
  13. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Taky jsem se rozhodla, že nové kupovat nebudu. Říkám si ale, že i když se RT vždy tváří, že přes něco nejede vlak, tak i potom je možná změna. A na tu já si počkám. Však ono něco přijde - třeba sleva, když se koupí na rok. Obchod je to správný - něco nabídnu - nechceš to - počkám - nechceš to - slevím - a někdo už třeba koupí :-D
     
  14. avotram

    avotram Rádoby autor

    zdravím farmáři,
    píšu poměrně málo,ale pokud by RT přece jen čekalo na zpětnou vazbu a bylo ochotné se ji i řídit,tak za mě nové prémium nic moc,což mě mrzí,protože jsem ho využívala,ale za nových podmínek odmítám-nechte všechny staré výhody,klidně si přidejte i ty nové a možná pouvažuji...
     
  15. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Tak si to tu pročítám a musím souhlasit s těmi, kteří do toho nejdou. Taky jsem se rozhodla nedělat ze sebe bl... a kupovat premium nehodlám. Sice jsem na něj byla zvyklá několik let, ale co je moc je moc. RT - buď upravte podmínky a cenu, nebo si ho zastrčte za klobouk. Hezkou hru všem, co jim změny /které jsou dle mého názoru stále k horšímu/ neberou chuť do dalšího hraní.
     
  16. slootr

    slootr Baron fóra

    Jestli někdo na zpětnou vazbu čeká, tak teda já osobně bych rád měl možnost si to koupit na půl roku nebo na rok za zajímavější cenu než 6x případně 12x měsíc. To je přece normální obchodní taktika. Když hra skončí nebo já přestanu hrát, peníze jim zůstanou.

    Fakt nechápu, čím RT myslí. :(
     
  17. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahojky, jak to vidím, tak odezva hráčů na nové premium není nic moc, a myslím si, že to RT ještě přehodnotí a upraví, protože by jim to jinak moc hráčů nekoupilo. Stačí jen vydržet a nekoupit, popřípadě nepřecházet ze starého na nové. Podle mě pak udělají to, co píše slootr, že nabídnout i jednorázový nákup na půl roku či rok se slevou + ještě nějak upraví nabídku. Byli by hloupí, kdyby to neudělali, a připravovali se o zisk. Věřím, že to nakonec tak dopadne. Mě končí premium v srpnu, jak jsem psala, takže posečkám, a uvidím. Ono si to sedne :)
     
  18. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    V druhém případě ano... u toho prvního ne... viz tebou odsouhlasené V.O.P., kde se jasně uvádí: "Společnost Bigpoint si vyhrazuje právo pozastavit provozování hry a nebo služeb kdykoliv bez udání důvodů. Uživatel může dle svého rozhodnutí požadovat, aby mu v takovém případě byly připsány na účet případné časově omezené úhrady zaplacené předem (např. za prémiové členství nebo předplatné) v rámci jiných her nebo služeb provozovaných společností Bigpoint, nebo může od společnosti Bigpoint požadovat kompenzaci za všechny předem zaplacené úhrady." Jen upřesnění ,-)
     
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Motorkář : čoveče, tys četl VOP i z těma skrytýma blechama na konci dokumentu ne ?
    Já to sice taky četl (nejsem důchodce který podškrábne hned první blbost co mu kdo strčí pod nos) ale tohle se mi vůbec nevybavilo.

    A k tématu : premium jsem nekoupil ani jednou a nemám potřebu to nijak měnit. Když to vezmu čistě podle mého stylu hraní, není tam nic co bych kdy využil.
     
  20. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Sapristy. Píšu svým kuřatům, ať se mne ptají na úplně cokoli. Říkám si, jak už hru znám. Ale jasně vidím, že při srovnání toho s motorkou o obsahu 27 cm³, jsem úplná žabařxD.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.