Zpětná vazba Nové premium / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Nové Prémium ::..
    Prostor pro Vaši diskusi

    Zde mimo základních informací obsažených v oficiálním oznámení, najdete i návod na novou funkci prémia:
    A samozřejmě zde můžete vyjádřit svůj názor na Nové prémium.
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Funkce obnovení farmy

    Tato funkce je přístupná pouze hráčům s aktivním novým premium účtem.
    Ikonu pro spuštění funkce najdeme v levé liště
    [​IMG]

    Po kliknutí na ikonu [​IMG] se nám otevře okno funkce Obnovení farmy
    [​IMG]
    • Uložení stavu herní plochy spustíme přes tlačítko [​IMG]
    • Pro každou herní plochu máme k dispozici tři pozice pro uložení rozložení předmětů.
    • Uložené schéma můžeme přejmenovat a samozřejmě i smazat.
    • Schéma ukládá pole, nezachovává použité rostliny
    • Schéma zůstává uloženo i po vypršení prémia a v případě opětovného zakoupení jej tak máme opět k dispozici.
    Obnovení farmy z uloženého schématu:
    Obnovení stavu herní plochy spustíme přes tlačítko [​IMG]
    V případě že se v inventáři nachází všechny položky pro obnovení schématu zobrazí se informační okno:
    [​IMG]

    Výjimky a chybějící předměty:
    • Rostliny použité na polích ve chvíli vytvoření schématu.
    • Předměty, které byly nahrány v uloženém schématu, ale při obnovení je nemáme v inventáři. O tomto budeme informování informačním oknem.
      [​IMG]
    • Nedochází k obnovení položek, které nelze ovládat stavitelem. Konkrétně se jedná o tyto dekorace:
      Česká lokaceSlovenská lokace
      charity: water - studnacharity: water Studňa
      Veverka se žaludemVeverička so žaluďom
      UFOUFO
      Modré UFOModré UFO
      Domácí dráčekDomáci drak
      Soví stromSoví strom
      Soví vejceSovie vajce
      Dračí vejceDračie vajce
      Vraní vejceVranie vajce
      Vraní stromVraní strom
      Vánoční baňka se sobemVianočná sobia guľka
      Létající sobLietajúci sob
      Domek pro drůbežDomček pre sliepky
      Slepičí vejceSlepačie vajce
      Vejce duhové slepičkyDúhové slepačie vajce
      Kurník pro duhové slepičkyDomček pre dúhovú sliepku
      Vajíčko králíka vrtulkyVajíčko "králika vrtuľku"
      Domeček králíka vrtulkyDomček "králika vrtuľku"
      Bláznivá slípka - 1 měsícBláznivá sliepka - 1 mesiac
      Bláznivá slípkaBláznivá sliepka
      Vejce poštovního holubaVajce poštového holuba
      HolubníkZákladňa poštového holuba
      Rainbow Dash vejceVajce Rainbow Dash
      Zámek z oblakůZámok z oblakov
      Noční můra - vejceVajce nočnej mory
      Noční můra - věžOslava nočnej mory
      Kaštanový králGaštanový cisár
      Létající veverka - vejceLietajúca veverička - vajce
      Létající veverka - hnízdoLietajúca veverička - hniezdo
      Šunčík - vejceŠunčička - vajce
      Tunel láskyTunel lásky
      Vajíčko rybky letkyněVajíčko lietajúcej rybky
      Modrá lagunaModrá lagúna
      Vejce mimozemšnekaSnailien-vajce
      Odpalovací plocha pro mimozemšnekaSnailien-štartovacia dráha
      Zábava pro kočkyMačacia banda
      Čarodějné vejceČarovné vajce
      Kočičí chaloupkaMačací domček
      Rozbité světloVýpadok prúdu
      Datlí vejceVajce ďatľa
      Datlí hnízdoHniezdo ďatľa
      Vejce pirátského papouškaVajce pirát papagáj
      Loď pirátského papouškaLoď pirát papagáj
      Duhová kalaDúhové kúzlo
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Přechod na nové prémium
    Hráči se zakoupeným starým prémiem, mají v Prémiové vile možnost přepnout na nové prémium.
    Důležité: tento krok je nezvratný a nelze se zpětně vrátit ke starému prémiu.

    Hráč uvidí v Prémium vile toto informační okno.
    [​IMG]

    Po kliknutí na tlačítko Přepni hned! se zobrazí informační okno o výhodách nového prémia.
    [​IMG]
    V dalším kroku bude hráč informován o důsledcích přechodu a o rozdílech mezi novým a starým prémiem
    [​IMG]
    Kompletní texty tohoto okna:​
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    V dalším kroku se zobrazí toto okno:
    [​IMG]
    Přechod nebude okamžitý, ale o jeho dokončení bude hráč informován.

    Pro jistotu opět upozorňujeme: přechod na Nové prémium je nezvratný a nelze se zpětně vrátit ke starému prémiu.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Mnoho povyku pro nic :p
     
  5. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Docela jsem se zaradoval, když jsem četl něco o Farmářově potěšení a pak se z toho vyklubal hnůj navíc .... o_O
     
  6. ašada02

    ašada02 Zelenáč fóra

    Cenově to vychází téměř na dvojnásobek proti starému. To mi končí v říjnu, tak asi doběhnu a pak se uvidí. Vadí mi nejvíc omezení vypádávání stromů na týden, hojně jsem to využívala při odjezdu na dovolenou k doplnění zásob plodů (většinou jezdíváme na 4-6 týdnů a bez netu). Také bych se obešla bez nadílky SH, ZS, ZU a SK, pokud by klesla cena.
     
  7. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Žasnu,mám nekonečnou vodu a ještě 200 ks v zásobníku navíc,asi se dám k hasičům.I ten Balíček "navíc" je boží. Místo 60 kč zacáluju 120 Kč a mám dááárek.Huráá.

    PS.kuželko,kdepak hnůj,dostaneš Super hnůj !! ovšem taky si ho zaplatíš...tak se sním můžeš i potěšit a máš to stejné jako sex -zase h.
     
  8. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Co to je: "Zbývající doba trvání tvého starého statusu bude snížena na polovinu, jakmile se nové premium aktivuje."
    Nechybí tam "tvé" nové premium ?
    Nebo to je tak, že jakmile spustí nové, tak se všem starým zkrátí doba trvání, aniž by si aktivovali to nové ?
    Mimochodem - to se někomu vyplatí ?

    Chybí mi tam zisk 5% vyskakujících předmětů při sklizni.
    Dárků stejně furt málo.
    Akční rostliny navíc - no dobře, ale to už je jen drobnost.
    Velké minus za pouze týdenní sklizeň stromů.
    Uložení farmy.... Možná pro ty, kdo nekupují kombajn (teda stavitele), koupili by premium a měli by méně práce... Ale je to asi dobrá věc, možná ji taky využiju, pokud teda nové koupím, uvidím.

    edit: pajdo díky ! Já si to myslela, jen jsem se chtěla ujistit.
     
    Naposledy upraveno: 21/3/17
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Tydýtková: jsou to informace k přechodu ze starého na nové prémium, který je dobrovolný, takže se tato informace opravdu nevztahuje na všechny hráče.
     
    milostivas a tydýtková tohle ocenili.
  10. natram54321

    natram54321 Rádoby autor

    přeji hezký den,
    rozumím tomu dobře ? - pokud bych si přepnula na nové prémium,zůstane mi k tomu polovina času i staré verze se všemi starými + novými výhodami ?
    - pokud zůstanu u staré verze,zůstanou mi po zbylý čas všechny staré výhody ?( třeba nepřetržitá automat.sklizeň stromů,atd)
    děkuji za odpověď,pokud se ptám špatně,prosím o bližší vysvětlení
     
    pigi1313 a babina51 tohle ocenili.
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    natram54321: ne, pokud přepneš na nové prémium, budeš mít jen nové prémium a to na dobu o polovinu kratší než na kterou máš současné prémium.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Chci se zeptat na tu automatickou obnovu po měsíci. Když platím kartou, tak mi to z ní každý měsíc automaticky strhne příslušnou částku?
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  13. hel.cak

    hel.cak Perspektivní autor

    Takže pokud tomu dobře rozumím, tak hnojiště se mi zvedne o 800, to znamená že hnoje budu moci mít více než dosud,
    ale vodní nádrž se mi naopak sníží, protože teď je dvojnásobek kapacity, to je 300+300 a u nového prémia bude 300+200, takže i když je voda nekonečná, tak pro použití u řemesl a ve mlýně, jsem limitovaná kapacitou nádrže a ta bude menší než je nyní :-(

    Edit 1: hmm, takže s vodou je to změna k horšímu

    Edit 2: nikde jsem nenašla možnost dát více zakázet na tržišti, koukám blbě, nebo je tahle funkce u nového prémia zrušená ?
     
    Naposledy upraveno: 21/3/17
    babina51 a milostivas tohle ocenili.
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ašada01: pokud by to mělo fungovat jako doposud, tak ano. Tedy v případě, že obnovení nevypovíš.

    hel.cak: ano rozumíš tomu dobře.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  15. Auvajsik

    Auvajsik Pilný autor

    Omlouvám se, něco mi zřejmě uniká. Zmiňuje se tu pouze týdenní sklizeň stromů - o co jde?
     
    babina51 a -lenka1606- tohle ocenili.
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Auvajsik: je to poměrně jednoduché. Doposud platilo to, že u autosklizně se při přihlášení na farmu sklidili stromy tak, jako bys se sklízela po celou dobu nepřítomnosti. V současnosti se provede jen tolik sklizní, kolik bys jich učinila za posledních 168 hodin i kdyby jsi účet nenavštívila celé měsíce a nechala si strhávat peníze za předplatné.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  17. Auvajsik

    Auvajsik Pilný autor

    Pajda
    Aha, tak to já jsem doteď nevím proč žila v přesvědčení, že se mi sklidí jen jedna sklizeň, tj. když tam dva a více dní nepřijdu, sklidím jen tu jednu hotovou a doběhne další aktuálně rozjetá, nic víc. To vědět, mohla jsem si klidně dávat větší pauzy. :) Ale i když jsem to pozorně celé přečetla, omezení na týdenní sklizeň tam nevidím (což bude moje nepozornost, ale pořád nic - jestli je to v tom pohyblivém okně, to nějak nestíhám pročíst).

    Update: Tak jinak - už jsem doma. Dostala jsem se do této diskuse rovnou a nečetla jsem ofiko, pardon. Už se orientuju. (Ovšem to, že jsem si celou dobu myslela, že se sklidí jen jedna sklizeň navíc, platí. Nikdy jsem nebyla pryč tak dlouho, abych si mohla všimnout podle přírůstků, to teda zírám. :)

    Nikde tam nevidím, jaké budou možnosti placení - doufám, že to nebude pouze kartou.
     
    Naposledy upraveno: 21/3/17
    babina51 tohle ocenil(a).
  18. -lenka1606-

    -lenka1606- Pisálek fóra

    Takovou dobu trvalo obnovení Premium balíčku a takový paskvil jste vymysleli... Je jednou tak drahý než ten původní a ještě tak hodně okleštěný...proč? To mě opravdu hodně zklamalo. :wuerg:
     
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Auvajsik: to co obsahuje nové Premium je přesně popsáno v oficiálním oznámení.

    -lenka1606-: na otázku proč, opravdu nedokážu odpovědět. Nikdo z nás není členem realizačního teamu hry a nedokážeme tedy osvětlit proč je nové prémium v této podobě.
     
    milostivas a -lenka1606- tohle ocenili.
  20. Auvajsik

    Auvajsik Pilný autor

    Pajda: Já vím, však jsem připsala, že jsem já trouba nečetla ofiko a že už jsem doma. Díky veliké.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.