Nové Kolo štěstí / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Lístky koupeny, avšak marně čekám, až tam bude něco, co za to bude stát. Zatím krom počtů SK, SH, penízků a BZ se výhry na párty kole moc neliší od obyč. zatočení :eek:
     
    kráčák tohle ocenil(a).
  2. ...Nepo...

    ...Nepo... Vycházející hvězda fóra

    čo si asi tak môžem vytočiť, keď tam mám 4x to isté?? :D
    [​IMG][​IMG]
     
  3. micka63

    micka63 Rádoby autor

    Ahoj farmáři,tak tentokráte z akcí na kolo štěstí jsem spokojena,padla mi 2x načítací květina a jednou veselá lilie,doufám,že příští akci padne zpívající tulipán:D
     
    alexandrakerulova00 a -Ilonka61- tohle ocenili.
  4. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Tak tohle už se mi několik dní ukazuje v párty zatočení.Asi se nebudete divit,když netočím.Opravdu skvělé ceny.
    T[​IMG]
     
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Je zvláštní, že já jsem vytočila dvě veselé lilie, jednoho zpívajícího tulipána, ale načítací květině se ke mně nechce. Co se dá dělat? Nic.
    Všem přeji hodně štěstí. Jarka
     
    -Ilonka61- tohle ocenil(a).
  6. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    Mne se vesela lilie jeste ani neukazala :-(
    Dneska se ukazal tulipan, tak jsem tocila (nevim proc, kdyz uz ho mam), padla svatebni kytice... pak se ukazala ruzova pstrosi farma - a padla obycejna lanyzova :-(( chapu, ze vzdy nemuze padnout to nejlepsi, ale stejne by to chtelo u party pokusu aspon trochu zlepsit ty male ceny - kdyz uz je to za penize...
     
  7. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já na dvou farmách ze tří mám jen načítací květinu,tulipán jsem viděla asi jen dvakrát a lilii ještě ani jednou,točím,jen když je tam některá květina,takže skoro vůbec,v normálním točení jsem si na jedné farmě vytočila klokany (cena v obchodě 60 FL) a na druhé motýlky (cena v obchodě 75 FL),je to pořád lepší než katalpa XXL ,která sice stojí 190 FL, ale je celkem k ničemu,tak jen více takových vytočení,zvířátka aspoň využiju.
     
  8. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Já jsem od pátku 12.9. ještě nezahlédla květinu ani jednu. Je pravda, že včera a dnes jsem byla na dvanáctce a že přes den jsem neměla na farmu možnost nahlédnout. Takže, pravda, možná tam byla...No co, naděje umírá poslední.
     
  9. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Tak se mi po 150ti pokusech podařila vytočit lilie:cry:
    vidět ji bylo celkem asi 5x, tulipán(ještě nemám) asi taky tak, dvakrát načítací kytka. Tak tomu dám zase chvíli odpočinek, a snad se mi i ten tulipán povede.:)
     
  10. puska54

    puska54 Pisálek fóra

    Hurá tak se mě teď podařil vytočit tulipán,květinu už mám taky,tak ještě lilii,už jsem ji dokonce jednou viděla. xD ;)
     
  11. *mermaid*

    *mermaid* Pisálek fóra

    Se mnou lilie taky hraje na schovávanou, ale načítací kytku i zpívající tulipán jsem vytočila na první pokus. A předevčírem mi padla růžová pštrosí farma - taky na první pokus. Takže já proti kolu štěstí nemůžu říct ani popel. :D Je to jedno z mála vylepšení, ze kterého prokazatelně profituju.
     
  12. Adamos00

    Adamos00 Aktivní autor

    • Použití vulgarity
    Mě z 250 FL padli akorát 5 šlechtěnců v hodnotě 200 000 / každý -.-
    Ale zas tak mě to ****** když ty floreny mám 300 za 25 Kč. :)

    Jinak samé kraviny a pár krejcarů..

    Edit Pajda361: Odstraněna vulgarita
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/9/14
  13. evca190

    evca190 Vážený autor

    Ze dvou získaných párty lístků mi jednou padl Zpívající tulipán ;) Je nádherný :)
     
  14. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Tak jsem párty lístky protočila, konečně tam byl ten zpívající tulipán, nebo jak se to jmenuje, a co mi padlo? No tak ten tulipán ne, samozřejmě, to bych měla moooc štěstí ve hře...padla mi levandulová marmeláda>:(, z dalšího zatočení to bylo 10x SK. No a včera(to jsem měla ten koupený lístek z akce) mi padla létající koza.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.