Nové Kolo štěstí / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    vubec bych to nezkousela nekolikrat mi padlo ultrahnojivo, pri spouste stromu co mam, je to vysmech 4 kusy ,uz nikdy vice
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    mituli : je to horší sázka než do loterie :) za jeden párty lístek jsem vytočil načítací květinu a druhý lístek mám ještě schovaný
    Jo štěstí, ale výjimečné :) viděl jsem ji poprvé a čekal jsem až se objeví a náhoda, vytočil jsem ji. Jinak tulipán a nová kytka u mě zatím nebyla, růžová stáj taky ne.

    Kačí2: měla jsi počkat až bude na seznamu vlevo a pak točit, dobře, že jsi je schovala (tedy lístky)
     
    Naposledy upraveno: 11/9/14
  3. mituli

    mituli Polobůh fóra

    no tak vam dekuji za podporu, tak vidis Pitrysku jake mas stesti,ja je jeste ani poradne nevidela
     
  4. Kačí2

    Kačí2 Pisálek fóra

    no nevím, já do toho šla a ze 100 zatočení jsem tu novou květinu neviděla, jo vytočila jsem si 2 načítací květiny a byl tam asi 2 tulipán, ten už teda mám, ale to že ta nová tam ani nikde nebyla je fakt podraz :( tak zbytek mám schovaný, třeba se RT umoudří a aspoň mi ji na kole ukážou
     
  5. JarkaBurka02

    JarkaBurka02 Aktivní autor

    já nevím jak kdo ,ale přijde mě to ujeté, koupíte párty lístky a vytočíte hnojivo na stromy ,utratila jsem Floreny a kytku ani jednu jsem neviděla ,dobře to RT dělá, takhle se z lidí tahají peníze ,jsem vyléčená ,v životě párty lístek nekoupím ani konírny ,tam koupím pokaždé nejméně šest až deset stájí a nikdy nic nevyhraji nového, mám plnou lištu zvířat a není kam je dát ale peníze se utratí a zvířata jsou k ničemu ,všem přeji pěkný víkend
     
  6. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    :cry:[​IMG]
    a ja za tieto vyhry nedam ani za 4Fl,,a ruzove sa mi este nic neukazalo na kolese odkedy je zavedene party,,uff vyrobna ruzova pstrosie vajcia ,,ze wau......a kvetiny som tam tiez este nemala,,ale moj ucet je cely vadnyyyyy....​
     
    ♥Reginka♥ tohle ocenil(a).
  7. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Tak já jsem absolutně vytočená...za 50 lístků nemám vůbec,ale vůbec nic...to je tak nehoráznej propadák...od tý doby co je jiné kolo štěstí tak jsem nespokojená...během 50 točení se mi ten tulipán nebo co to je oběvil asi jen 3x a 1x načítací květina a v obyč točení je neustále katalpa xxl a copak jí musej strkat i na kolo kde se to platí?Tak když už proč tam nedají jinej strom xxl?...je to fakt směšné a je to poprvé co jsem koupila lístky a už to nikdy neudělám,protože abych za floreny vytočila slepičí výrobnu tak to se omlouvám,ale chce se mi zvracet....já fakt nemám slov....
     
    Naposledy upraveno: 11/9/14
  8. takjo

    takjo Pisálek fóra

    tak jsem vyléčen opět z 101 pokusů mám hafo katalp xxl, které stačí z obyč kola nějaký ten indián, který je v TS běžně a v kole štěstí. Dále SH SK USH děkuji, ale to vše si mohu koupit i tak. Pak plno dalších oranž., které při svém lv , ale vůbec nepotřebuji. Tak sečteno podtrženo absolutní propadák a děkuji příště už ne!!!!!
     
  9. 1597851M

    1597851M Perspektivní autor

    Nabídka 200 lístků je super.Ale jinak padá stejně jen katalpa.Už je to fakt trapné....
     
    Mersi7 a ♥Reginka♥ tohle ocenili.
  10. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    jé, RT děkuji za automat, hned jsem si koupil dva balíčky za Kč a už jsem si vytočil 200% BZ, ještě jednou děkuji:)
     
  11. mituli

    mituli Polobůh fóra

    tak jak tak koukam,teda ctu tak to je zase jen tahak na prachy,no to se ten ind teda pochlapil,tak fajn mam usetreno ,hezkou dobrou noc
     
    Mersi7 tohle ocenil(a).
  12. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    ja si party listky schovavam z akci a netocim, kdyz se mi nezda vyhra :)
    uz jste nekdo vytocil lilii?
     
  13. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    neodolala som a kupila si 200 pokusov,zatial som minula len 20,ale tie super odmeny sa mi zatial vyhli oblukom,a padli aj katalpy :mad:,uz ich mam 60,tak si chvilu pockam a mozno k veceru zatocim este par krat,mozno sa stastie na mmna usmeje ;)
     
  14. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    mituli
    Já neodolala a koupila. Ale míním si s nimi šetřit a točit jen, když to bude stát za to;).
     
    mituli tohle ocenil(a).
  15. BEBUSCHE

    BEBUSCHE Perspektivní autor

    Já jsem také neodolala,z 200 kusů mám vytočených 150 a na zbylých 50 už nemám sílu.Jsem sběratelka hnoje všeho druhu,katalpy,produktů,které nekupuji ani za Kr a vytočit si po sobě výrobnu vajec,angorské vlny a mléka.....tak to by i vola porazilo.
     
  16. mituli

    mituli Polobůh fóra

    tak jsem teda taky koupila,zatocila a hle -- BARVIRNA---zaklad,no tak pockam az tam uvidim neco lepsiho toceni zdar
     
  17. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    takze rekapitulacia-kupene 200listky
    okrem katalp xxl :(,farbiarni,kurnika,sk,sh,gr a bs mam 2 liahne pstrosich vajec- ruzovaxD.dalej mi padli aj ninja vcely,svetrikove ovecky,netopiere draculy[potesili],netopier pierkovy,gumove kacky,kozie mliekarne zlte aj oranzove,kravin a kravin oranzovy,samozrejme ze aj oranzove kone,:),kupony na pomocnikov
    ale co ma najviac potesilo - vesela lalia :D,ta padla na 125 pokus
    takze este spievajuci tulipan a budem spokojna :p;)
    no len teraz mam dilemu- minut zase peniazky na 200 listkov,alebo kupit len stovku za floreny co mam,tot tazka otazka
    som zvedava ako dlho vydrzim odolavat tomu pokuseniu :oops:
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  18. evca190

    evca190 Vážený autor

    Párty lístky nekupuji :oops: Stejně bych je neprotočila protože si je pořád schovávám až budou lepší odměny a ono pořád nic... :music:
     
  19. mituli

    mituli Polobůh fóra

    tak jsem si sla udelat hezkou nedeli a hura ,z 10zatoceni mam ruzove a cervene pstrosy,doufam,ze se mi bude darit i na dale
     
  20. mituli

    mituli Polobůh fóra

    mily-a ,cti pozorne--- napsala jsem hura ,to je jako slava,vivat ,radost,takze si neplet pojem
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.