Nové herní pole: Trosečnické pobřeží (7.10.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    Tak tam mám asi 110 dekorek "nemusí pršet, stačí, když chumelí" a po vyčerpání mi nejdou odstranit přes pomocníky :( .... takže nic moc pomoc :eek: ... kde asi udělali soudruzi z RT chybu ...
    .
    A jak tady někdo psal, že mu nejdou sklidit kombajnem "vajíčka", tak ta nejdou nikde ... jen napoprvé a po vyčerpání sama zmizí
     
  2. houba69

    houba69 Zelenáč fóra

    kubíkpytlík -jak jsi prosim odstranil ty dekorace? Mam tam nemusí pršet..., letni pobřeží, a cteny pomocník. nejdou ani kombajnem ani ručne ???:cry:
     
  3. Eliter

    Eliter Pilný autor

    Taky mi nejdou kombajnem odstranit vypotřebované dekorace... proč??
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, než bych kontaktovala podporu jen proto, že některé dekorace se neodstraní kombajnem, tak si je pro jistotu odstraním ručně a předem se přesvědčím, že už jsou to pouze dekorace. Ono by se mohlo lehce stát, že kombajnem by tam zahučelo i něco co jsem nechtěla;)
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - to jo, ale pokud jdou ručně odstranit - bo někteří píší, že jim to nejde ani ručně. Já to neodzkouším - na pobřeží nic takového nemám. A když tam něco takového z lišty plesknu, tak než to vypotřebuju, budou Vánoce (- na tu plochu dost zapomínám) :D
    Měla jsem tam vajíčka, ale ta zmizela po vypotřebování sama ;)
     
    GordonSargent a k.vitek tohle ocenili.
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Skali -ak máš málo dekorácií,stačí napísať,niečo Ti určite pošleme!:D;)
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Peto121 - to budete hodní xD
    dekorky01.png
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Skali - noo! A Dýňovou rutinu máš málo....:p
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Peto121 - nějaká jistě ještě přijde - mám spolehlivé sousedy :D
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Právě jsem klepnul , ručně kladívkem , na nové ploše, dekoraci nemusí pršet...... a normálně předpisově je v tahu. Je pravda ,že jsem nečekal až bude za zenitem...o_O
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pampeliškové dělo šlo také ručně zbourat (teda také ještě nevystřílené) ;)
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Už mi ta hláška o potvrzení likvidace začínala chybět!:cry:xD
    Tak přemejšlím co je "lepší" ?!? jestli ruční sklizeň vajec,či likvidace dekorací kladívkem s neustálím přesvědčováním ,zda to myslím vážně?!?:wuerg:
     
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Raději do toho budu mlátit kladívkem a potvrzovat, než se pak mlátit do hlavy ;)
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Po několikeré ruční likvidaci celých ploch elixírů,akčních mixérů, bych aji věděl koho mignout po palici!:wuerg:
     
  16. Rexik1982

    Rexik1982 Zelenáč fóra

    A co tak nove pole na farmu a to pouze pro neomezeny pocet arboret zverincu a vyroben. Hlavně ze je omezen max počet 5 budov od vseho a tim padem malo místa na pestovani rostlin. Hlavně že se pridava pro dekorace ale že si misto sazeni zaplacam 3 herni pole budovami to nikomu nevadi
     
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Rexik1982, není třeba rozebírat jednu věc ve více vláknech. Reagoval jsem na tvůj příspěvek ZDE (klikni).



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  18. -reinna-

    -reinna- Zelenáč fóra

    Také mi nejdou odstranit ručně ani kombajnem
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -reinna-, co ti nejde odstranit?



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. -reinna-

    -reinna- Zelenáč fóra

    Omlouvám se, dekorace letní dárek, nemusí pršet a vypadá to, že nepůjdou odstranit ani u majáku, zkoušela jsem to a nic