Nové herní pole: Trosečnické pobřeží (7.10.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Mám otevřeno jen za ZB,mince si šetřím na důležitější věci.
    Na tajemné vajíčko jsem přišla včera náhodou a koukala jsem jak sůva,jedno dává i kuponek ;).
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Kulina1940 Nejsem sice Skali, ale....
    Hra ted bezi je dvou rezimech: jeden Flash (tam se chyby, na ktere neustale narazis, nevyskytuji) a druhy Unity (verze, kde je prozatim spousta chyb vc. tech, ktere uvadis ty). Tzn. pokud nad rameckem farmy vidis tento obrazek:
    [​IMG]
    Nebudes narazet porad dokola na chyby.

    Pokud ale vidis tento:
    [​IMG]
    tak na nej klikni a vrat se zpatky do verze hry ve Flash, kde se chyby nevyskytuji.
     
  3. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Také zůstávám ve Flashi a pohoda.
     
  4. EleanorCaen

    EleanorCaen Rádoby autor

    Z nové plochy mám radost a doufám, že tak během 1-2 dnů odemknu 1. část za mince, ale zatím je mým největším problémem si na tu plochu vzpomenout :D. Během pár dnů se to zaběhne.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Kulina1940 - zdravím, pokud jsi přihlášená v Unity, tak tam je bohužel stále ještě dost chyb a jak už jsem psala, měli by je průběžně opravovat. Je to testovací verze, tak se musí ty mouchy vychytat. Pokud bys chtěla hrát bez chyb, můžeš ještě pořád hrát přes Flash (tedy postaru).
    Nicméně je potřeba hru v Unity testovat, podávat zpětnou vazbu a hlásit chyby, takže jsme moc rádi, že se tomu hráči věnují :)

    Hezký den
     
  6. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    Děkuji,hraji postaru,ale co potom,když jsem stará trumbela,takže uvidím,snad zas někdo poradí.Hezký den,zdravím.
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Kulina: to už hra poběží jako švýcarské hodinky xD
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  8. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    Výborně.
     
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    už je plná až po okraj prosím další:p;)

    [​IMG]
     
  10. duha63

    duha63 Pisálek fóra

    Novu plochu na dekorky vítam, ale tiež by som privítala nové sloty. Hlavne diamantový a zlatý. Máme plno bonusov, ktoré sa nedajú využiť pre nedostatok slotov.
     
  11. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Ja jsem na plochu dala ty vejcata, co jsem mela na sklade. A jednu truhlu, kterou jsem ziskala z experniho ukolu. Z ni se vyklubal Jackuv darek. Ten jsem nikdy nemela a moc mne potěšil. A privedlo mne to na myslenku, ze tuto plochu vyuziju na dekorace, ktere maji nejake vyznamne bonusy a nemam je zatim na zadne plose, protoze jich mam zatim malo nebo nechci jejich bonus zatim vyuzivat (to je tusim Postrikovaci umění nebo jak se jmenuje ta dekorka, co zkracuje chlevy). Myslim, ze tady nejmin hrozi, ze je omylem sklidim. Tady hrozi akorat to, ze zapomenu, ze tam nejakej bonus mam :D
     
    astrid888, Y_n_O a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dala jsem na plochu tajemná vajíčka, měla jsem jich v liště 119. První dozrání šlo v pohodě sklidit kombajnem, ale teď, když mám vybírat bonusy, kombajn nefunguje, ani obyč, ani na dekorky. Musím sklízet ručně. Mají to tak všichni? Díky.
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak tak,pěkně ručně! Zřejmě za trest?!:wuerg:
     
    astrid888, ašada01 a Skali tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jo, za trest, že nám ta vajíčka dali zadáčo :D Vlastně nee, museli jsme si řádek odpracovat. To je fakt od RT drzost :)
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kaolín, zase hledáš mouchy...naopak, po vyčerpání okamžitě zmiznou. Ne jako elixíry, měla jsem je různě časově rozvrstvené a kontrola zabrala daleko více času. Dokonce jsem našla několik, kteří už měli několik týdnů po expiraci ...:)
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Po vyčerpání po "ruční" sklizni zmiznou. Sklidit se to do počtu fakt musí klik a klik atd. No a elixíry a další podobné dávací dekorace nesmíš doplňovat, uskladnit k jednomu datu. Taky jsem to lovila různě...
     
    DANKA722, kaolín11 a GordonSargent tohle ocenili.
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No jo... ale já jich měla několik stovek, a protože "nedokoruji" tak jsem je pak pouze v parku nahrazovala, bylo to asi na padesát kousků. Chyba byla na začátku, když jsem jich ještě neměla dost a dávala po desítce a pak se to táhlo. Ale pořád lepší, než kdybych dekorovala a dala bych si je třeba na mýtinu:)
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ach jo!o_O
    A tak rád bych si nechal jedno vejce s elixírem do sbírky!:cry:Hned bych je dal do nebe na čestné místo!:eek: Abych si vždy připomněl ruční likvidaci a sklizeň! Ne vše je na farmě aumatizováno.Něco se musí dělat jako v době kamenné!8)
     
    GordonSargent a DANKA722 tohle ocenili.
  19. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Paráda, já jsem za novou plochu na dekorky moc ráda, na rozdíl od té na mazlíky, kam nejde nic jiného dát.
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    ell1956, a já zase lituju každé mince, kterou utratím jinde než za rozšíření mazlíkárny, protože ty potforky tam umístěné fungují všude a nezabírají místo na polích a lánech... ;)
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).