Nové herní pole: Slunečnicový vrch / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. EleanorCaen

    EleanorCaen Rádoby autor

    Myslím, že na plochu hlavně naházím stromy z ostatních ploch, aby nezabíraly místo pro plodiny při akcích (kdo se s tím má bourat) a trochu uvolním lesní mítinu.
     
  2. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    To bude změna jako hrom, uvidíme, co nám přinese. Přestala jsem do údolí chodit. A rozhodně fofrovat nehodlám, natož kupovat balíčky. Doufám, že se zahájení nebude protahovat a začne opravdu ve 14.00.
     
  3. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Hnala jsem se po hvězdičkách do Protěžového udolí jako blázen a ve finále,tam nechodím,protože mě nezaujalo.Bez nové plochy se obejdu.Od roku 2011 se plácám jenom dole na farmě,tak se budu plácat dál.Výšky mi stejně nedělají dobře;)
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Domnívám se, že se dá i v Alpách postupovat bez kupování balíčků a když se nemusí spěchat (a proč taky) je to "jenom" čas, který se tomu musí (nebo chce) věnovat.
    Tak ať se daří farmáři a nová plocha nám všem přinese jenom radost.
     
  5. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Protěžové údolí je o ničem :cry:nevím proč nás nutíte ho hrát:mad:Měla by to být svobodná volba ne takto jak to děláteo_O
     
  6. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Dobré ráno hubabuba1968 .... upřímně? Teď jsem se trošičku pobavila .... nemám ten pocit, že by nás někdo nutil ho (PÚ) hrát. A opravdu je to jen nás všech svobodná volba se rozhodnout, pokud chce nebo nechce PÚ (potažmo celou farmeramu) hrát ;).
    Přeji klidný a ničím pokud možno nenucený středeční den ;)
     
  7. goro19

    goro19 Aktivní autor

    Také se mi nelíbí jak se začíná Protěžové údolí propojovat a kombinovat s Farmou.
    Další plocha by se mi určitě hodila, ale kvůli tomu nezačnu hrát Protěžové údolí.
    Do budoucna v tom nevidím žádnou svobodnou volbu.
     
  8. Štika

    Štika Mistr fóra

    V Protěžovém údolí mám 15 level,vyzkoušeno,nenadchlo a nebavilo mě to.
    A že musím hrát v údolí abych měla další plochu....ale nemusím :ptak další plochu mít prostě nebudu no a co?
    Farmu hraju už dávno jen podle sebe, za BZ se nehoním a akce si vybírám tak nevidím důvod proč bych měla s údolím zacházet jinak.
    Podle mě se moc nepovedlo.
     
    Naposledy upraveno: 14/6/23
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Proč nejde sklidit stromy v Protěžovém údolí?¨
    Co jste zase provedli během aktualizace?
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jan.svatek teď jsem zkoušel a u mě pokácet jdou. Který strom se snažíš pokácet, v jakém je stupni, byl vysazen před údržbou a máš místo v inventáři?
     
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hraju v Unity, jde o sklizeň Meruňky alpské (3 stromy na úrovni 1/3, čili sklizeň druhého stupně), ve skladu mám 1795/2000, čili dostatek místa.
    Už to funguje. Asi jsem spustil hru těsně po spuštění a ne všechno bylo funkční...
    Stačil úplný restart (přihlášení), F5 nepomáhalo.
     
    Naposledy upraveno: 14/6/23
  12. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Mě to taky nešlo po aktualizaci to šlo, ale zase vyrobila jsem růži a ostatní nejde vyrobit, to zas bude než se do toho dostaneme.
     
  13. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jan.svatek a máš dostatek místa i v kategorii pro zelené palivo? Třísky jsou totiž nově umístěny v této kategorii. A po sklizni meruňky alpské padají.

    EDIT: Dívám se, že třísky teď padají při každém pokácení stromu, takže je potřeba mít v inventáři nějakou rezervu v kategorii pro zelené palivo.
     
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak tam se nikdy nedostanu protože nesmysl jako je protěžové údolí mě vůbec netankuje!
    A nic s tím tedy neudělá ani úmyslně zavedená nová plocha...
    Škoda že se farma vydává směrem proti farmářům...
    :sleepy::sleepy::sleepy:
     
  15. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Jestli se tam někdy dohrabu, pak uvidíme :wuerg:
     
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Taky o tom silně pochybuji ale uvidíme:p;)
     
  17. belda1955

    belda1955 Zelenáč fóra

    proč se nervujete?Je to hra.Každý může hrát na co má.Pro 50level to je hoodně velká výzva,pro 200 menší.Ještě by jsem rád podotkl,že hraji pro zábavu.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    belda1955, taktak, já jsem vstupenku do údolí koupila, nakoukla a je mi celkem jedno, co se tam děje, jaké bonusy nabízí a další plocha je mi taky šumák. Akorát ráda čtu diskuse těch, co na horských loukách a stráních pracují. :)
    Jo, a taky je fajn zvěřina, která do údolí patří, má vysokou protihodnotu, tak to jsem si pár stájí pořídila a na mýtině to chovám ;)
     
  19. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    kdyby se radší zvedl level na baha - 800 už mám dávno a ne se vymýšlely kraviny v Alpách
     
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Vím, že pro mnohé z nás to je ještě daleko, nicméně pro některé to může být inspirací (sám jsem aktuálně ve 23. levelu v Alpách)...
    Pokusil jsem se rozvrhnout místa pro stáje či výrobny na Slunečnicový vrch a chci se s vámi o svůj návrh podělit:
    [​IMG]
    Nejsem si totiž jist, zda bychom tam umístili 19 stájí pokud bychom to nechali jen na systému (ten rovná velká pole či stáje vždy shora zleva dolů a doprava, což na některých plochách nemusí být vždy výhodné - Mýtina 40 stájí manuálně vs. 39 stájí dle systému, Plantáž a Deštný prales 41 stájí manuálně vs. 40 stájí dle systému).
    Třeba to někomu (až tam dorazí) pomůže...:D