Nové herní pole: Slunečnicový vrch / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím farmáři a farmářky

    Zelenější pastviny jsou s tímhle krásným farmářským herním polem, jen co by doskočil! Nabízí spoustu místa pro zvířata a stromy a odemyká se na 25. levelu Protěžového údolí. Tak si ho užij!

    [​IMG]
    Ve středu 14.6.2023 ve 14:00 hod. bude do hry přidána nová plocha - Slunečnicový vrch. Tuto plochu najdete na Farmě.

    Podrobnosti o této ploše:
    ..:: FAQ - Slunečnicový vrch ::..


    Doufáme, že vás tato novinka potěší
    [​IMG]
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To bude dlouháááá cesta, než se na to dostaneme a pak otevřeme další políčka :p
     
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    evokus57 - věřím, že někteří tam budou cobydup. :D:D:D
     
  4. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Farma se pomalu přesouvá do Alp,a ti kdo protěžové údolí nehrají tak prostě mají smůlu,jak přinutit hráče?No dáme novou plochu po které tak dlouho volali,sice chtěli na farmě,ale co už budou muset hrát z donucení!:(>:(jde ještě o zábavu pro všechny?
     
  5. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    hmmm, krásna plocha, ale nie pre mňa. škoda, keďže si nechcem aktivovať Údolie plesnivcov, tak sa k nej nedostanem, nevadí, možno časom..... farma mi seká dosť aj bez toho a strašne dlho mi trvááá, než spravím celú farmu
     
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Podle popisu Slunečnicového údolí by měl spočívat přínos zde umístěných komodit v přísunu BZ/TBZ dle příslušnosti komodity k Farmě či Baha. Nebo se snad mýlím?
    Pakliže tam půjdou dát dekorace (s přísunem BZ) a pakliže na zde umístěné komodity budou mít vliv bonusy ze diamantových/zlatých a stříbrných slotů, ze stonku a Kola štěstí a budou-li tam funkční pomocníci z Farmeramy, není co řešit - vrazím tam dekorace...
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tiež som zvedavý,kam sa vlastne budú pripisovať body z tejto plochy.Zaujímavé je,že je to plocha v Alpách,ale dá sa tam narvať aj chliev z Baha. o_O
     
  8. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Jen se musí dosáhnout 25 levl aby se tam ty dekorace daly dát,že?
     
  9. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Fakt NEpotěšena. Dvakrát se mi nelíbí ta snaha donutit hráče co nejrychleji postupovat v Protěžovém údolí, což znamená kupovat nabízené balíčky, však už v nabídce jsou. Kupovat je nebudu, pojedu dál jako doposud...kdo chce ať si utrácí a nechá se do něčeho tlačit, já se kvůli nové ploše nezfanfrním, už tak je hraní farmy docela nákladné. Jsou zajímavější způsoby jak utrácet peníze.
     
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Slunečnicový vrch je běžná plocha pro farmu. Jedinou výjimkou je, že na ní nejdou pěstovat rostliny. Jinak funguje úplně stejně jako třeba hlavní louka. ;)
     
  11. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Děkuji Dob,jsem ve FAQ četla,že Přístup na Slunečnicový vrch lze získat dosáhnutím 25. levelu v Protěžovém údolí,což nemám a asi mít nebudu,protěžové údolí nehraju,sice jsem začala,ale opravdu o ničem(nenadchlo)dál nepokračuji.
     
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22 to že se jedná o obyčejnou plochu pro farmu neznamená, že se neodemyká postupem v apských levelech. Na její odemčení tedy bude potřeba hrát v Protěžovém údolí.
     
  13. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Škoda, Protěžové údolí mě vůbec nechytlo, takže ho sice aktivované mám, ale to je tak vše. Využiju teda volného místa, které dostaneme do začátku a zbytek bude prostě k ničemu. :sleepy:

    Edit: Peto121 - díky za upozornění, nečetla jsem pozorně. Tím pádem je to pro mne úplně zbytečná novinka. :sleepy::sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 14/6/23
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    ღSisinkaღ ak nehráš údolie a nemáš lvl 25,NIČ nedostaneš na začiatok zdarma. ;)
     
  15. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak jsme se dočkali, uvidíme, co přinese zítřek, protože těch změn je tolik, že nevěřím, že i po údržbě se to rozjede.Protěžové údolí nemám ráda a ty změny které nás tam čekají, mně velkou radost neudělaly. Uvidím až se to rozjede zda změním názor. ;););)
     
  16. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezký den vespolek.... tak dalo se čekat, že nám novou plochu nedají zadarmo.... Jenže, když jsem si přečetla, že musím dolézt v PÚ do 50 lvl., abych ji měla celou přístupnou, tak moje prvotní nadšení z nové plochy někam rychle zmizelo, uvidíme, jak rychle budou přibývat ABZ, když teď budeme mít rozšíření.... Jinak PÚ taky moc nemusím, je to zdržovačka navíc, a že bych se u ní bavila, to se zatím říct nedá.

    Připadá mi "vtipné", že nová plocha nese název Slunečnicový vrch a při tom se tam může umístit všechno možné kromě rostlin :D
     
    Naposledy upraveno: 13/6/23
  17. cipísek53

    cipísek53 Perspektivní autor

    trapné- nová plocha jen když protěžové údolí. už nevědí jak nám tu hru znepříjemnit.
     
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    dinoalesi
    A viděla jsi růst slunečnice na vrších či spíše v nížinách?
    ;)
    Prakticky od okamžiku, kdy se produkce jednoho vejce musí účastnit 3 slepice (která nakonec to vejce snese?) nebo jej musí člověk sklidit ze stromu (o různých šelmách - vegetariánech ani nemluvě), by už snad farmáře nemělo nic překvapit...

    A abych tu jen tak nepindal, pokusil jsem se spočítat (bez záruky pochopitelně)
    minimální množství komodit na splnění celé akce*...

    BatohTermoskaStanSvíticí bobule
    485261816996

    *Pokud někdo dojde k jiným výsledkům, nemám problém vše zkontrolovat a své výsledky případně upravit... (ty počty termosek a svíticí bobule jsou již se započtením batohů)
    Jejda, to ale vlastně nepatří sem ke Slunečnicovému údolí, anóbrž ke Světluškové soumračné akci...
    Ještě to vložím i tam, zde to prostě nechávám jako důkaz, že farmář má dříve přemýšlet než psát... xD
     
    Naposledy upraveno: 13/6/23
  19. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Nuž čo nová plocha pre mňa nebude. PU nechcem, aj na farme mám dosť práce. Hviezdičiek som mala dosť ale radšej som ich minula na strom múdrosti.
     
  20. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    jan.svatek, nj máš pravdu, co se divím, ono by to do toho blázince s jiným názvem ani nezapadlo xD