Nové úkoly: Tajný recept (29.5. - 4.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    trpaslička - a co sklízíš na Baha ? Zatím se jako nejlepší jeví rostlinky ;)

    Ráno ze sklizně svaté bazalky vypadlo 159 ručních šlehačů (necelé 3 plochy, pidipole, bez JC)
     
    Honzulka05, evainfo a janaj tohle ocenili.
  2. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Skali tolik? Máš dobrou farmu. Já měla bazalky sice jen jednu plochu, ale padátek 29....
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  3. trpaslička

    trpaslička Pisálek fóra

    Paprika všem dává nejvíc, mám pohár splněný k tomu citronka, v noci vstávám tak to řeší tablet, sázecí mám vždy hotové o den dříve. Příprava mi pomohla jen v prvním úkolu. Jsem starý mazák, mám druhou farmu od začátku co se hraje, ale od loňské poruchy to tam padá také špatně. Tam mám hotovo už od rána. trpaslička
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janaj - jednou je to lepší, podruhé horší. Mohly mít vliv i řádky fazole, které jsem odbouchla ;)
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se hecla a vyplajzla jsem devět florenů za dokončení. Stejně jsem musela alespoň těch 50 fl koupit, neb nemám darovací licence, nějak jsem je posledně rozfofrovala. Doufám, že zvládnu napěstovat tu akční, jinak bych si musela promluvit do duše... a za rámeček bych si to asi nedala... 8)
     
  6. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Jé,nějak nebyl čas na záznam.Také jsem to zatím zvládla xD
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] Ale byla to docela fuška.
     
  7. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    hm, ta čokoládoidní dobrůtka mi chybí nestíhám jí sklízet včas, jinak to ujde.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojte priatelia, tak akcia práve doplnená. ;)
    Musela som obetovať aj cca 150SH, ale nevadí, hlavne, že som to stihla. :p
    Držím palce ostatným. Teraz ešte treba rozpestovať na novú akciu, ja však odchádzam na oslavu, tak uvidím ako sa mi bude dariť nenápadne otáčať na mobile. xD:cry:
     
  9. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Hra skončila??Zmizela mě vstup do hry z baham,y a už se ani neukazuje čas do konce,něco mě uniklo??
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Nenaskakuje ti jenom nový úkol 1.-2.6.? Zkus restart.
     
    Trepifajksl a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. zvoneček

    zvoneček Aktivní autor

    tak to naštve, točím rychle krátkou aby ni napadala padátka, ale padá dvoj až tří násobek toho z dvojky.Takže zas nic,:p
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Gratuluji všem, co jim to napadá. Mně to padá špatně, a tak úkoly nedodělávám. Němám tolik času a 24 hod je pro mě málo.
    Nebaví mě to a peníze, pro které to RT nastavilo, do toho dávat nechci a nebudu. Zase 2 soutěže najednou je podle mě přes čáru.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Vrátila jsem se ze svatby kamarádky a honem rozpěstovávám. Zázrakem jsem vytočila 100% do stodoly na 24hod, tak to bude úkol hotový rychle. Na dalších dvou plochách mám dlouhodobky na padátka, ať mám do foroty na 6. úkol.
    Navíc jsem zjistila, že jsem čokodobrůtku počítala špatně. Večer mi dekorka dala chybějící 1ks do včerejšího úkolu a dostala 5. upgrade, ráno dala 2ks a teď zase 2 ks. Večer dá zase 2ks a už budu mít 1ks navíc a hotový úkol. A zbývají ještě min 4 sklizně do konce 5. úkolu, to už budu mít 9ks, 5ks odevzdám a zůstanou 4ks do 6. úkolu, kde tím pádem budou na splnění stačit 2 sklizně.
     
  14. elen45

    elen45 Expert fóra

    já jsem právě zjistila, že mám 5 up, tak jsem je nasadila - tudíž 8hodin a 2ks - tak bych to měla také zvládnout - jinak ve stodole pouze 1 dobrůtka a je jich potřeba 5
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  15. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    Do čerta aj s RT, ako mám získať tú čokoládovú pochúťku v počte 5 ks, keď nech robím čo robím - 1 upgrade včera sa nedal urobiť, lebo nepadali padátka, a to mám na baha 2 plochy stromov !! - viac ako 4ks mi to nedá , lebo to má 8 hodín na výrobu?!?
     
    kiki2305 a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pteranodon - když to padá mizerně ze stromů, proč nedáš na pole rostlinky ?
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký den, tak ranní část receptu dokončena a při úprku z vězení jsem posbírala PL z kterých vytočila bonusek :p.
    Ve tři jsem zasela na rozpěstování nové kytičky a před chvilkou jsem se vzbudila, takže ještě nemám nic xD. Na vedlejších plochách mám stále během akce dlouhodobky, tak se to nashromáždilo na pondělní odpoledne, kdy můžu ještě plnit úkol :p držím palečky.

    [​IMG]
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Také se mi teď podařilo po protočení 56 zelených a 23 modrých lístků dvakrát +1 na šest hodin. Takže napěstováno bude, to je skvělé, ale zasloužila bych nakopat mezi dvě půlky do jedné celé, protože jsem po minulé sklizni zapomněla pověsit záclonu na dekorku (páč jsem lovila v O&D); tak netuším, jak to udělám xD Ráno, až se najím, a mozek možná naběhne na nový program, vymyslím, co se sebou udělám, i s úkolem, protože pak musím jít spát, než zas budu muset tvořit hodnoty na noční xD

    EDIT: evainfo, prosím tě, podívej se na hodiny a uprav si pozdrav, jaký den? 8) :D ;)
     
    Naposledy upraveno: 1/6/19
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No jeste jedna sklizen s 8 z minipole, to je jinej hukot - pouzil jsem SH, to uz se vyplati... pochopitelne dodani zbytecne sladkosti prvni den zpozdilo nasazeni upgradu a ted tedy chybi 1 kus do splneni ukolu... ale jasne ze rano bude, tak uvidime, padatka jsou v pohode, tedy doufam, jdu si to overit, stejne jako pocet kytek na zitrejsi ukol... at zase neprepestuju uplne zbytecne...
     
    Trepifajksl, Honzulka05 a Apachie1 tohle ocenili.
  20. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    No tak skús vymyslieť, aké rastliny som mal nasadiť, aby som dostal potrebných 105 šlahačov na splnenie úlohy, ktorá by mi umožnila otvoriť poslednú časť s upgradom, keď som stromy pozbieral o 13:38 a úloha končila o 14:00?? Myslím že takú nenájdem ...

    Doplnenie o 0:12 : teraz môžem zobrať 1 čoko pochúťku, zavesenie upgradu mi dovolí zobrať o 8 hodín 2 čokopochúťky, ale úlohu zase nedorobím, lebo na ďalší zber potrebujem čakať 8 hodín a úloha končí o 14:00 ... súdruhovia to zase raz nedomysleli.
     
    Naposledy upraveno: 1/6/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.