Nové úkoly: Tajný recept (29.5. - 4.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    74 šlehačů z necelých 3 ploch paprik ( pokrátila jsem dobu růstu maskou tiki, léčebnou mastí a vodou na 3:39 hod) - bez JC ;)
    (k tomu vypadlo 76 fajnových forem). Jinak padátka do dnešního úkolu napadala v pohodě ze saguára a na ml. farmě z hyacintu.
    Já raději sázím na rostliny ;)
     
  2. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já si tedy na padátka stěžovat nemůžu, ale na ty čokovlčky.
    -.-
    Těch 10 hodin je fakt skvěle nastavených :(
     
    burds, Xenie6161 a Y_n_O tohle ocenili.
  3. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Skali - veľká vďaka za tip. :inlove:
    Presne som premýšľala, či neexistuje nejaký pomocník na bahu - hneď idem čeknúť tu liečebnú masť. Z čoho sa dá získať TIKI maska - na trhu dostupná nie je?

    Skali - ďakujem krásne za odpoveď. :)

    PS: Z jednej plochy rastliny LEKNO (7,5 hodinovka) mi vypadlo 36 šľahačov - to je celkom fajn. :)
     
    Naposledy upraveno: 31/5/19
    burds tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    alderonka - ahoj, na trhu ji nekoupíš. Ale může ti ji poslat někdo ze sousedů nebo přátel
    maska tiki (tiki - maska)
     
    alderonka tohle ocenil(a).
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    alderonka: když k té masti přidáš ještě esenci moudrosti, o které jsem psala ve svém předchozím příspěvku, i bez tiki masky máš 10% zkrácení času. S maskou 30% + voda + hnůj + řádek na Bahazeleninu, pokud máš... roste to jedna báseň, ale pozor - platí to jen na zeleninu na Baha ;) Na obilí, květiny nebo ostatní plodiny je ale také spousta vychytávek.
     
  6. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Y_n_O - ďakujem krásne za radu. Esencia múdrosti je u mňa na trhu vypredaná, ale nevadí, aj tak som už na noc nasadila Lablab. Už mi chýba len trošička do 5.stupňa Alchymistu,takže verím, že ráno si už vyrobím svoju. 8)

    Zajtra budem do 13:59 ešte točiť baha zeleninu, takže tieto skracovače super vypomôžu. Ďakujeeem. ;)

    EDIT: Takže esencia múdrosti sa už vyrába, ďakujem za rady aj ochotu poslať mi tiki ako darček (písali ste mi viacerí). Toľko mi ani netreba, ďakujeeeeem Vám. ;)
     
    Naposledy upraveno: 31/5/19
    burds, Skali a Y_n_O tohle ocenili.
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    alderonka, máš ve hře stejný nick jako na fóru? Přidala bych si tě do přátel a tu masku ti po půlnoci pošlu, dnes už mám dárky vyčerpané.

    EDIT: máš... tak pak tu masku pošlu.
     
    Naposledy upraveno: 31/5/19
    babako, alderonka a MatysekKamilek tohle ocenili.
  8. bajajaja

    bajajaja Rádoby autor

    To je jenom u 1. stupně, pak je to "už jenom 8hodin"
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No a pak jsou čokoládoidní dobrůtky dvě... já je teda budu mít až ráno, páč sem zas měla dělenou směnu a ono se to tak nějak časově nesešlo :)
     
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No to jo, jenže já hned ten první den sklidit nestihla, tak jsem nabrala skluz a s těmi 10 a pak 8 hodinami se to moc dobře nedohání :sleepy:
     
    burds, Y_n_O a evainfo tohle ocenili.
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer u tajného receptu :) jsem zase pozadu se sklizní, i když jsem použila produkty o kterých píšete na baha zeleninu, jsem v práci jen mlsně koukala po mobilu xD no chybí opět 21 šlehačů na dokončení. Zatím jde akce dobře a chce to udělat přes víkend zásoby obou padátek, mám na dokončení akce jen pondělí .... to půjde :p
     
    babako, burds a Y_n_O tohle ocenili.
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evainfo: padátka neřeším, jen tu divnou čokoládu... stahuju dvě epizody seriálů; snad teď neusnu, dodívám a sklidím a pak to do rána zas dozraje xD A ráno budou ty patvary dva...
    Držme si pěsti navzájem, ono to půjde, alespoň na ten stonek, když nikdo dnes a v dalších dnech nezapomene v rámci svých možností sklidit, aby na stonek napadalo ;)

    EDIT: když nebudu mít ty procenta navíc, tak se z toho nezblázním. Dekorace hezká, ale velká, když nesplním, co splnit mám, půjde do lišty a budu lovit lepší... menší, výnosnější 8)
     
    Naposledy upraveno: 1/6/19
  13. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Zdravim, farmari, kdo mate v zasobe par florenu, vychazi mi, ze za tu dobrutku chtej za dokonceni ukolu tusim 8 fl? Coz opravdu není moc ;) Takze ja neresim, uziju si v klidu vikend a pokud budou chybet, dokoncim úkol za fl. Pokud teda budu mit dost ostatních padatek, majlant do toho taky nenarvu :p
     
  14. burds

    burds Titán fóra

    Ukol se šlehači hotový.Tedˇpočkám na akční a hurá do toho
     
    evainfo a scorpius50 tohle ocenili.
  15. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Banánky přibývají díky krátkým úkolům.....jen mi to časově moc nevychází, přes den pc nestíhám :-(
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak šlehače zbyly, ale úkol nesplním, jsem se přepočítala v té čokoládoidnosti - ta jedna prostě chybí, bude až odpoledne; tož nic, tak budu sbírat pajdátka na řádek... :)
     
    babako a evainfo tohle ocenili.
  17. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Mě padátka na baha nepadaj a nepadaj, ani kdybych se rozkrájela :eek:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Jde to jako po másle III. 8)

    [​IMG]
     
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Též hotovo... Snad to zvládnu celé...
     
    evainfo a burds tohle ocenili.
  20. trpaslička

    trpaslička Pisálek fóra

    Já mám asi také utažený kohoutek padátka nepadají. Akce padátkové nesplním ještě že zase nepřijdu o stonek. Krásný den
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.