Nové úkoly: Tajný recept (29.5. - 4.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    To je trochu rána pod pás, přidat do diamantu dalších 85 padátek, nemám ani 1 kus na stříbrný třetí, natož na zlatý a ten diamant, asi si půjdu zacvičit jako ta skalina (liho)? mrkvička, abych přišla na jiné myšlenky.
     
    evainfo, Honzulka05 a Apachie1 tohle ocenili.
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    fany2020 - tak oni tam ta padátka nepřidali, ale asi byla nějaká chybka v podkladech. Holt se s tím musíme nějak popasovat. Ale do zítra ještě něco napadá, tak neházej flintu do žita, to dáme ;)
    Mrkvička je skalina :D
     
  3. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Teda tyhle úkoly mi dávají zabrat. Jela jsem dnes vrátit kloučky, takže celý den na mobilu. Na pořádné nastudování FAQ nějak nezbyl čas, tak jsem ve 14 hod asi 3x obnovovala hru, protože jsem na Baha neměla co sázet. Pak jsem konečně na pidiobrazovce přelouskala návod, a ejhle jen padátka. Bylo jich 236, stačily na jeden upgrade dekorky, u třetího diamantu mě překvapila dodávka padátek, tak ještě musím vydržet do 22 hod do další sklizně. Jsem tak utahaná, že si dám radši budíka.
    Na zítra už jsem si FAQ nastudovala - zase jen padátka, pro změnu šlehače :).
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak upgrade urcite, prvni zkracuje cas a nekolik dalsich pak i dava akcni predmet co mi stale chybi - tedy proto ze mam plne splneny i druhy ukol... nasadil jsem nejdriv saguaro, pak lekniny a pak trtinu... kupodivu za 15 minut jsem ziskal 4 padatka, to je fakt hodne, takze kupodivu kratsi kytka ma lepsi vysledky - nebo mam kliku...
    Nicmene ted jen nacasovat na zitrek za par minut opet saguaro a cekat :)
     
  5. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    skali:
    hlásná trouba
    nějak zapomněl zapsat ještě tu dnešní změnu do Změny ve FAQ ve 3. diamantovém úkolu + 85 fajnových forem ;)

     
    evainfo, Honzulka05 a ašada01 tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Apachie1 - vím, ale je to ve FAQ (modře) a taky to každý už vidí i v družstvu, bo ten úkol běží - to asi stačí. Hlásná trouba má kupu práce, tož ji nebudeme už rušit ;)
     
  7. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Akce dobrá stihnout se to dá když to padá akorát víkend asi nedám no nevadí,to názvoslovíčkoidní je dobrý čeština je ohebná ale ne takhle blbě.
     
    MatysekKamilek, burds a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    První úkol úspěšně nezvládla . Jednak došel kombajn, jednak mě zastavily tanky. Na rozdíl od roku 1968, kdy jsem kvůli nim nemohla odjet na chmel, tyto byly americké. Kulisy stejné, dokonce i stejná silnice. Způsobily zácpu a nehodu, díky tomu jsem nesklidila včas maňásky a bylo to v bruseli. No a ten druhý taky asi nezvládnu, protože ošetřuji bezvládného pejska po narkóze. Došel mi kombajn a já nemám čas skákat do Tipsportu pro kartu. Pokouším se vytřískat něco z úkolů, ale zatím nula. Ani kombík, ani kupon na obzoru.
     
  9. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Tentokrát to jde mimo mne, pořádně jsem se ani nedostal na farmu, a na comp už vůbec. Další dny to nebude lepší xD. Zkusím "vyzvednout" větev na stonku, a vylepšení "domu na stromě" :music:Zatím pomalu rozjíždím akci na farmě...
     
    evainfo, Pitrýsek47 a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    ani dobrůtku ani čoko pochůtku sem neobdržela,už je v tom pěknej maglajs,ale je fakt ,že se toho blázince nemusím účastnit,ani mě nebaví pořád někde něco hledat,na zahrádce vím co mám to je ůleva
     
    Honzulka05 a jana151049 tohle ocenili.
  11. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    tak to jsem včera zbytečně rozpěstovávala úkol 1., akce jen pro někoho - kdo nemá odpolední
     
    Honzulka05 a radyn.m tohle ocenili.
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evicka435 - a dekoraci Pekařské příběhy jsi obdržela ? Ta nám totiž dává při sklizni tu Čokoládoidní dobrůtku.
    A jednu čokoládoidní dobrůtku obdrželi všichni hráči na začátku akce.
    Pokud máš nějaké pochybnosti, můžeš se obrátit na herní podporu (odkaz v mém podpisu)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky pozdě večer :) mě právě teď po příchodu z práce vyšla dekorka na sklízení i se saguarem, utíkala do družstva plnit, ať nasadím rychle oba upgrady ... druhý hledala, nenašla ... mi zůstal v družstvu xD tak trošku ozelením, po jednom budu ráno odklikávat, až to vypadne. Zatím to jde a už aby byl víkend :p

    [​IMG]
     
  14. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Mám radost ale zatím se daří plnit :)
     
  15. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Jde to jako po másle II. 8)

    [​IMG]
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, mám to máslo asi odtučněné, nějak mi to nejede ,-)))
    Ale jo, modrá plenta bude. Už jsem na ty modré závěsy alergický ,-)
     
  17. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    satelit: jsem v závěsu, chyba v zadání to zkomplikovala a narušila plánxD

    [​IMG]
     
  18. burds

    burds Titán fóra

    Včera když mi to nenapadalo tak jsem si přečetla že to z chlívků nepadá.Nasela jsemdlouhodobku přes noc a úkol hotov.
     
  19. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    burds, nejsi v tom sama, já trubka taky měla plnou plochu zvířat a moc jsem se divila že nemám padátka...........
     
    Honzulka05 a burds tohle ocenili.
  20. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    zatím to jde podle plánu, ale problém bude 4. nebo 5.den. Zvýšení počtu rostlin mi dělá čáru přes rozpočet. Budu potřebovat jednu otočku navíc a nějak mi to nevychází časově. Je prostě špatně jak se chyby napravují. Ve slušné společnosti je zvykem, že kdo chybu udělá, tak jí napraví tak, aby případný dopad byl nevýhodný pro něj nikoliv pro okolí. Tady to je bohužel jinak. Na jednu stranu chápu, že Farma už tak nevydělává a nemůže se tím zabývat tolik lidí, ale pak je férové říci končíme. Na červen mám kupony na pomocníky, takže je spotřebuji a na konci června se rozhodnu co dál.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.