Nové úkoly: Tajný recept (29.5. - 4.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Úkol splněn mimo 2/3 nevim jestli mám dát tu čokopochutinu, aby mě ke konci nechyběla. Teď mám dvě.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    darkkorbyx - nic jsi nepromeškala, stačí poslední den splnit úkoly se stonkem a ty předchozí k tomu nemusíš vůbec plnit, tak to mám v plánu já a stonek bude
    ;)
     
    burds a kiki2305 tohle ocenili.
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Díky, Evi, já nad tím taky zrovna dumala :)
    Jen se ještě ujistím, jestli to chápu správně. Když nezískám úplně všechny upg na tu Pekárnu a nedosáhnu až na Pekařské legendy, bude mi ta dekorka po akci prakticky k ničemu?
     
  4. burds

    burds Titán fóra

    Ráno první den hotový.Tedˇpočkák na druhý a uvidím zatím to jde v pohodě
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Včera před půlnocí bylo hotovo. Dnes ráno jsem jen vyzvedla čokodobrůtku a dodala ji do druhého úkolu. Ty odměny tam nenechám :p Celá natěšená čekám na 14. hodinu ;)
     
    Helena1313 a evainfo tohle ocenili.
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Vcera jsem sel po ukolu a rano dodal na upgrade dekorky a nasadil ji... taky jsem splnil cely ukol, uvidime zda to nebyla chyba... ta dekorka mi nevysla jak jsem chtel a zkraceni ze stonku na to nestaci... no ale uvidime, to se pozna az posledni den...
    Ted mam na baha vse co se dalo udelat pro vypadavatka, nicmene hnuj jsem nejak vcera vypotreboval, jeste ze jsou ty bedny na jeho ziskani :)
     
    L.Lady a Helena1313 tohle ocenili.
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) tak jsem zvládla večer v jedenáct zasít a dnes to celé dokončit. U dekorky jsem ve skluzu, ale stonky na zkrácení a upgrady pomůžou akci zvládnout :p. Určitě chci Pekařské příběhy udělat celé, by ta dekorka byla jako bahamský příběh bez konce xD.
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    kiki2305 - dekorka ti bude dávat tuším jen BZ, když nedokončíš, jen když máš všechny upg, tak je tam % BZ ;)
     
    jindrasofr, kiki2305 a Helena1313 tohle ocenili.
  9. Ariadnan

    Ariadnan Pisálek fóra

    Aderonka, Kaolín11, Skali
    co to je ten Jack? Kde se dá získat? Asi mi to uniklo?
    Děkuji
     
  10. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Jelikož jsem trochu zaspala po noční,tak jsem prošvihla udělání prvního úkolu o_O:( No tak snad to nebude ničemu vadit a zbytek už dám bez komplikací:p
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  12. babijar

    babijar Zelenáč fóra

    Pomóóc! Co mám dělat, když jsem při své inteligenci čokoládovou pochoutku použila do minihry, místo zasetí na plochu? Na počátku hry je spousta informací a když začnu pěstovat a padátka nikde, začnu číst znovu a ejhle , zase na moji hlavu chyták - čoko pochoutka se měla zasadit.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babijar -ahoj, čokoládoidní pochoutka se nesází. Dodává se do úkolů v družstvu. Dneska na plantáži žádnou akční nepěstujeme, jen na celé Baha sbíráme padátka Fajnová forma.
    Čokoládoidní dobrůtku získáš z dekorace Pekařské příběhy, kterou máš jistě už umístěnou na Baha nebo v parku a chodíš ji pravidelně sklízet.
    Edit: dnes plníme v družstvu Tajný recept II

    Minihra patří k akci na farmě (Velký útěk z vězení) a tam potřebuješ na spuštění minihry Pilníkový koláček (vyrobíš ve mlýně z akčních rostlin, které pěstuješ na farmě - Modrotiskovka a Koláčková květina a k tomu přidáš padátka také z farmy - Pilník)
     
    Naposledy upraveno: 30/5/19
    babijar, evainfo a kiki2305 tohle ocenili.
  14. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Skali: pořád se nemohu dopočítat a ejhle, chybička se vloudila do FAQ:
    úkol v družstvu:
    [​IMG] rozdíl v počtu fajnových forem - 85 ks

    FAQ:
    [​IMG]
     
  15. Mantichora

    Mantichora Pisálek fóra

    Kašlu na to
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Apachie1 - nojo, pravdu díš, nechám to opravit. Děkuji ;)
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  17. zina

    zina Perspektivní autor

    Skali - ahoj. Skús preveriť aj 4. deň akcie - 3. úloha - diamantový cieľ. Podľa tých za hranicami sa uvádza aj 400 ks marshmallow.
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zina - zeptám se :)

    Edit: je to tak. Už je to doplněno. Díky
     
    Naposledy upraveno: 30/5/19
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Mam komplet treti ukol ale ted uz vidim proc mi nesedi cisla, mel jsem mit i oba upgrade ale nebudou... tak snad to nevadi, i tak resim zda druha sklizen baha da dost, abych mohl na zitra dat saguaro... je to dilema, protoze kdyz nebude stacit padatko, tak musim jednu plochu obetovat a sklidit neco kratkyho, abych splnil dnesni ukol a nebude tam nejdelsi kytka...
    Pokud to dobre chapu, tak tyhle padatka budou padat i zitra a tedy do posledniho dne toho bude dost v zasobe behem dalsich dni, ne?
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 - ano, chápeš to dobře
    Fajnová forma bude ze sklizně vyskakovat od 30.5. 14:00 hod. do 4.6. 14:00 hod
    A zítra ve 14:00 se k tomu přidá ještě vyskakování Ručních šlehačů
    :)
     
    burds a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.