Nové úkoly: Tajný recept (29.5. - 4.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. JerryLee007

    JerryLee007 Pisálek fóra

    ahoj nevím jestli to sem patří ale hledala jsem na více místech.Kde mám tu čokodorútku abych ji mohla dát na plochu.Hledala jsem v inventáři stromů,dekorací i jsem koukla do chlévů a nic
     
  2. burds

    burds Titán fóra

    Také mě to dostalo.Ta dekorka se jmenuje pekařské příběhy.Hledej na baha
     
    radyn.m tohle ocenil(a).
  3. satelit

    satelit Hvězda fóra

    JerryLee007 - Na plochu na Bahamaramu musíš dát dekoraci ,,Pekařské příběhy". Čokoládoidní dobrůtku budeš sklízet z ní.Jednu jsme dostali na začátku akce stejně jako tu dekoraci.
     
    radyn.m, evainfo a Skali tohle ocenili.
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Nechtěla jsem psát a tak jsem hledala také.Navíc až po opětovném přihlášení se mi po druhé objevila nabídka s dekorkou a to jsem začla o půl hod.déle.Zmátlo mě ,že když jsem klikla na dekorku, tak jen nabídka TBZ.Stejně nebudu vše plnit tak je jedno kolik dobrůtek bude , navíc musím držet dietu ;)
     
    evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  5. rakkos

    rakkos Rádoby autor

    To bude tím,že budou padat až zítra:)))
     
  6. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    mazurec- ahoj, padátka budou až zítra od 14 hodin, raději předem aktualizuj hru, budou padat na celé baha, tak dej raději nějaké dlouhodobky, ať vypadne co nejvíce padátek
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    omlouvám se ,už mi to došlo,jsem poněkud v čase napřed xD
     
    evainfo a davidson00 tohle ocenili.
  8. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Hledám hledám,kde seženu pekařská tajemství, abych je mohla vylepšovat?
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ja-pe - ahoj, všichni jsme dekoraci obdrželi po přihlášení na farmu po druhé hodině. Hledej v dekoracích ;) Přesný název základu dekorky je Pekařské příběhy

    Edit: Pekařské tajemství
    je upgrade na dekoraci - získáš ho odměnou plněním denních úkolů (také ho najdeš v dekoracích)

    pekařské příběhy.png
     
  10. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Zasadíme, uvidíme ...... :p
     
    evainfo a maminka78 tohle ocenili.
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To je tak super pocit vybírat si z akce co udělám xD počkám si jen na 290/250 padátek a bude hotovo, takto je to fajn nemuset se za něčím nahánět :p;)
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    satelit
    Dekorace jde vložit i do normálního parku!;) Dvěma řádky jde zkrátit na 8:30 hod.:eek:
    Zatím 632 maňásků.:)
     
    radyn.m, evainfo a maribeja tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Já ji šoupla na ostrov, bo v parku není kam - tam jsou cennější dekorky :p Hlavně na ni nezapomínat ...
     
  14. tepui

    tepui Mistr fóra

    Akce pro ty co nechodí do práce :D.
     
    radyn.m a maribeja tohle ocenili.
  15. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojte,
    tak táto baha akcia je zatiaľ pohodová. Neviem prečo niektorí píšu, že sa nedá urobiť.
    Za 2 hodiny zozbieram a už dám len nejakú dlhodobku, aby zajtra lepšie padali padátka. Na kolese mi padlo 100% výnosu (asi prvý krát v čase, keď mi to naozaj bodne), takže mi to uľahčilo štart.
    Keďže tej čokosrandy nám 1kus dali grátis, tak stačí pri rannom zbere zozbierať ten druhý chýbajúci a potom to už pôjde vďaka upgradu v pohode zber ráno, zber večer.
    Ak zajtra dobre napadá, tak opäť žiaden stres. 8)
    Prajem fajn hru! ;)
     
    evainfo, burds a kaolín11 tohle ocenili.
  16. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Omlouvám se,jsem lehce pod vlivem analgetik...mám asi zánět zubů..co je dáblův dráp?je to akční na určitý den?Jinak jsem to pochopila,moc děkuji....
     
  17. Zuzka43

    Zuzka43 Perspektivní autor

    Ahoj, mám pouze 1 čokoládovou dobrůtku, potřeba jsou dvě. Prosím jak získám tu druhou čokoládovou dobrůtku? Děkuji za odpověď.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  18. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Zuzka43 - v lište si nájdeš dekorku Pekařské příběhy, treba ju položiť na bahu a za 10 hodín zozbieraš tú druhu čokoládovu dobrotu. ;)
     
    Skali, burds a maribeja tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Berry.308- ahoj, je to normální rostlina na Bahamaramě

    ďáblův dráp.png
     
    evainfo, burds a maribeja tohle ocenili.
  20. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    zdravím jak napěstuju za tak krýtkou dobu 950maňásků na tak malí ploše?stávkuje mi wifi na dost dlouho tak mám velký skluz,zatím mám jen 37
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.