Nové úkoly: Mořská symfonie (7.3.- 12.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Já jsem měla zasazeno saguaro a 188 polí a vypadlo 183 notových papírků
    zřejmě zapůsobila skutečnost původu z hudebnické rodiny :D
    a nebo dopad z práce, kde s klientem mmt předčítám život Antonína Dvořáka :D

    na dnešek jsem si zasadila nádherné hyacinty​
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jeden metronom jsem získal včera, večer hodil závěs a do rána mám druhý. Na splnění úkolu to stačí, jen nemám podle čeho hrát tu symfonii ,-))) jdu žebrat vedle.

    Edit: Bingo, splněno, přesně na chlup. Mizím.
    Díky moc zachráncům i z těch chudých políček jsem něco vyždímal ,-)
     
    Naposledy upraveno: 8/3/19
  3. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Právě jsem dodělala úkol, za dvě hodky dozraje "škeble" a v liště už čekají dvě plachty ;) SO-NE jsem v práci,tak snad to budu stihat
     
  4. burds

    burds Titán fóra

    Notový papír mi vypadl úplně přesně.Ani jeden nezbyl.Dnešní akce je hotová.Jdu pročíst co budu dělat ted ˇ
     
  5. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    teda,vy jedete..Mi chybí ještě 30 not,ale za hodku a pak za tři nějaké stáje a místo arašídového másla jsem dala honem políčka a ty sklidím kol 13-sté hodiny,tak snad to dopadá ;)
     
    Trepifajksl, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. Plea

    Plea Pilný autor

    satelit: po bitvě každý generál.. Samozřejmě, že člověk občas něco přehlédne, když je to akce za akcí; psala jsem to hl. proto, aby někdo neudělal stejnou chybu jako já a prostě mi to nevycházelo. Ale dle obecného úzu zde na farmě s dalším upgradem většinou čas klesá či přibývá zvířena u chlévu apod., tudíž mne opravdu nenapdlo, že by to mohlo jen navýšit čas.

    Edit: to já jsem příliš zbrklá a obvykle tam upgrade hned hodím a pak se teprve podívám proč a nač :) A diskuze jsou fajn, ale nevím, zda se mi chce pročítat 6 stran či více, co kde kdo napsal, spíše sem tam o něco zavadím. Na začátku většina píše jsem tu první , do akce jdu, nejdu apod., to přeskakuji. Ale občas to asi není na škodu..


    Podle mne to byl trošku vypečený začátek, ale na to jsme u RT už asi všichni zvyklí.
     
    Naposledy upraveno: 8/3/19
  7. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Plea - Ano máš pravdu,ale je to bláznivá farma a tady je možné vše.Osobně se vždy dívám jaký přínos pro mě má upgrade a jestli se vyplatí ho použít.A tak se i stalo při této akci,mrknul jsem na odkaz a hned mě to bylo divné,že dalším upgradem se prodlužuje čas.Tak jsem šel na forum vyhledat jestli se tu o tom už někdo nezmínil a jestli to není chyba a odpověď jsem našel hned od MatysekKamilek.;)
     
  8. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Já tomu moc nerozumím vzal jsem si update u 3 úkolu mořské symfonie dal jsem ho na dekorku a čas na metronom se navýšil o 2 hodiny no já tomu nerozumím
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezkou mořskou všem :) jsem včera dala znovu saguaro, před chvilkou sklidila a zbylo 117 notových papírků. Škebličku jsem raději přesunula pod vodopády, ať mi neuschne a za 45 minut mi dá druhý metronom a utíkám ... to tedy vyšlo :p
     
  10. gulcikova

    gulcikova Zelenáč fóra

    .nejak sa v tom nevyznám..dorobila som prvú 24 hod. súťaž a zmizol mi aj výhonok prečo ??? čo sa tam dodávalo ??? :( :(
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pavca42 - Ahoj, nedá mi to a optám se - sklízela jsi to habanero v deštném pralese ? Je to sice rostlinka s krátkou dobou růstu, ale že by fakt nevypadlo nic? Plníš poháry nebo Živoucí legendu ?
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    gulcikova - řadu na magickém stonku získáme až plněním úkolu pro 5. den akce - Mořská symfonie V ;)

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Honzulka05 - to je v pořádku, tak je to uvedeno i ve FAQ. Čas upgradovné škeble se sice prodlouží na 8 hodin (a zvýší se ti bodový zisk u škeble), ale od 4. upgradu - Škeblové duet III ti bude dávat dekorace metronomy dva - klikni tady
     
  12. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Ananas 8 papírů a koriandr nic? Zvěřinec I tuleň nic tak nevím..... tak už mě může zachránit jen helikonie, ale to mám jen na půl poli a chybí mi 60 kousků... Miluju takovéto akce když mám odpolko…

    Jo- dík Skali - a pokaždé bude úkol na jiné ploše - uf
     
    Naposledy upraveno: 8/3/19
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    maja.rada - ahoj, a kde jsi ten koriandr sklízela ? Notový papír padá jen v deštném pralese :)

    Edit: plocha pidipolí s vanilkou (1:36 hod jen s vodou) v deštném pralese (bez JC) vanilka.png
     
    Naposledy upraveno: 8/3/19
    Honzulka05, Pitrýsek47 a zahradnice4 tohle ocenili.
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    To chce klid.
    I přes své téměř osmileté zkušenosti s hraním Farmerami a přesto, že jsem o nevýhodnosti včera četl zde na fóru (snad od MatysekKamilek), tak jsem ráno také po splnění první etapy úkolů v blahém nadšení provedl dva upgrade a pak se nestačil divit. xD
    Naštěstí odpoledne je druhá etapa, do jejíhož zahájení plnění budu mít k dispozici jeden metronom z dopoledne (přes 2 hodinové prodloužení zrání) a následně ještě jeden z odpoledne. A protože akční kytky je potřeba poměrně málo (celkem 730), do večera budu mít k dispozici další 2 upgrade a ráno v sobotu a odpoledne další 2. Následně odpoledne splním diamantový cíl 2. úkolu třetí etapy a získám upgrade na aktualizaci dekorky na Škeblový duet III (2 metronomy/8:00). Vzhledem k tomu, že bych v noci stejně nevstával, tak jsem prodloužením zrání o 2 hodiny nepřišel fakticky o nic...
     
    Naposledy upraveno: 8/3/19
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zvlastni, ja byl prvni kdo na ten malej hacek s casem u upgradu upozornil, ale jak je videt, stejne to nepomohlo... kdyby nekdo prede mnou na to upozornil, tak to bych si precetl, bohuzel popis dekorky nebyl klikaci a odkaz je trochu jinde nez jsem cekal... ja si ho precetl, ale jen upozornil na chybu v nem, bohuzel ne na ten cas...
    Ukol je splnen, ted jen nasadit dlouhodobku na destny prales na zitra...
     
  16. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,na noc jsem dala do pralesa pokrácené banány v základu,před chvílí sklidila a vypadlo 98 not.
    Akce je [​IMG] Měla jsem trochu obavy,chybělo mi ještě dost not,ale vyšlo to.
    Ještě,že tady píšete o upgradech-tak zůstaly pěkně ve stodole.Díky vám!
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  18. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Skali to jsem blázen já si ze začátku myslel že ten čas se o půl hodiny skrátí a ono prd jinak děkuji tobě i jan.svatek
     
    L.Lady tohle ocenil(a).
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak jsem dala 2 upgrade po sobě a mám stále 8 hod a 1 metronom,no nevadí ale ten druhý upgrade nikde v liště není ani po restartu,jdu znovu hledat.Tak nic:oops:Jdu z
    jistit jak to vyjde při sklizni 1 metronomu.Blbě,jdu psát na podporu..
     
    Naposledy upraveno: 8/3/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    libakos - pokud jsi dala jen jednu oponu na škebli, máš z toho dekorku Škeblové sólo II
    Až dáš druhou oponu (hledej v dekoracích a použij vyhledávací okýnko) budeš mít Škeblový duet I. Podívej se, co máš přesně na ploše za dekoraci (přesný název).

    (Dva metronomy dostaneš až ze Škeblového duetu III. - což bude až po splnění dalšího denního úkolu - Mořské symfonie II)

    škeblový upgrade.png

    Pokud nemůžeš druhou oponu najít, zkontroluj, zda jsi úkol Mořská symfonie I v družstvu splnila opravdu celý.
    Pokud splnila, oponu nenajdeš a na ploše nemáš upgradovanou dekorku s názvem Škeblový duet I, obrať se na herní podporu.

    Ale v první větě píšeš, že jsi dala 2 upgrady po sobě - takže máš nejspíš vše v pořádku a máš na ploše to co tam má být - tedy Škeblový duet I - v tomto případě už další upgrade nehledej.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.