Nové úkoly: Mořská symfonie (7.3.- 12.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bubujaja - hledej v dekoracích, pokud jsi ho už nešoupla někam na plochu ;)

    škeb.png
     
  2. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Když sklidím škebličku před čtrnáctou hodinou a získám metronom, který už nepotřebuji, zůstane ve stodole nebo úderem čtrnácté hodiny zmizí? Tuší to někdo, prosím.
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer, je tu veselo :) se mi podařilo v práci asi ve tři sklidit saguaro s 10-ti želváky uprostřed (tam byli od rána nachystaní) :D a teď počítám 165 notových papírků, zítra to určitě dopadá. Ale zapomněla jsem na tu dirigující škebličku a nasadila ji až teď, takže ráno žádné protahování, brzy sklidit a musím to stihnout do 11-cti na druhý metronom a dodělat úkol, protože v práci je to s mobilem nejisté :p.
    Takže zatím fajn a líbí se mi to ;)
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zizala42 - zůstane ti do dalšího úkolu :)


    Jojo, už to bude, a další sklidím ráno

    metro.png
     
  5. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Díky Skali, tak to je pozitivní :)
     
    bursuk59 a Skali tohle ocenili.
  6. Plea

    Plea Pilný autor

    Tak jsem hodila upgrade na dekorku a ze 6 hod se mi to prodloužilo na 8 hod a to jsem doufala, že se tím upgradem čas zkrátí.. Trošku pozdě jsem si všimla, že s dalším upgradem dojde k navýšení času.. Mohli jste dát v popisu akce nějaké varování, takto jsem si jedním klikem ztížila zbytek plnění akce.. >:(
    bludička49: rozhodně neupgradovat... už teď vím, že to nemohu zvládnout, 22 metronomů za 5 dní.. i kdybych sklízela 3 denně, což se asi zcela nepovede, nemohla bych mít žádné prodlevy.. tak to není možné zvládnout.. bez florenů.. to si dělají srandu..

    modíci: není to nějaká chyba, mně to přijde opravdu špatně nastaveno.. ani ty 6 hod sklizně mi nevychází..

    pokud tedy nejde získat ještě jedna dekorace..

    Skali: ufff, jsem si oddechla, díky ;)
     
    Naposledy upraveno: 7/3/19
  7. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já jsem si myslela,že když hodím vylepšení na škeblové sólo,tak se čas zkrátí a ono ne,je to ještě o dvě hodiny delší,tak nevím,jestli to na druhé farmě nenechám raději na těch 6 hodinách,no uvidíme,co budou chtít v dalších úkolech.

    Tak koukám,že nejsem jediná.
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Plea, bludička49 - ale vyšší upgrady pak dávají metronomů více než jeden kus - klik tady

    Samozřejmě tedˇ ze začátku se vyplatí neupgradovat a počkat - tedy přesněji vyplatí se to tomu, kdo má čas sklízet opravdu co 6 hodin. Po nasbírání 4 opon je dobré je na škebli nasázet, bo od Škeblového duetu III už dává metronomy dva, Škeblový sbor I dává metronomy 3 a pak dostanete i 4.... Takže buďte v klidu a prostudujte si pořádně ty UP na tu škebli
    ;)
     
    Naposledy upraveno: 7/3/19
  9. tlapka

    tlapka Pisálek fóra

    Právě jsem umístila Škeblové sólo - ovšem koukám, že zbytečně, protože jsem na farmě dnes poprvé a další "sklizeň" bude až zítra po práci po 20 hodině - to už ovšem bude první úkol fuč. No tak díky ... A vám šťastnějším, co si můžete zařídit 24 hodin denně na farmě, přeji úspěch a dobrou hru.
     
    malanek70, bursuk59 a radyn.m tohle ocenili.
  10. Berry.308

    Berry.308 Rádoby autor

    Tak jsem musela dodělat jen keramiku,jinak vše mám,padátka mám ,jen jeden metronom ráno,,,,,neupgrejdovat -až zítra,zbytečné prodloužení času,si to musím někam napsat,nejlíp na monitor.Ašada.moc děkujeme,přečtu diskuzi a vrátím se vždy na tvůj příspěvek číslo 10,vysvětleno pro všechny:inlove::inlove::inlove:
     
    evainfo, bursuk59 a ašada01 tohle ocenili.
  11. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Téda, začala jsem akci s tím, že jsem si ji vybrala, že nebude žádná honička... jen metronom a vypadávátka
    o_O ale až teď si čtu podrobnosti... a ona to honička bude, střídání ploch.
    Už teď ráno mě naštvala dekorka. Upgradovala jsem ji, protože bych 1. upgradem intuitivně čekala, že se zkrátí čas. Achichouvej! Ale mělo by mi to o 15 minut před koncem vyjít podruhé. Snad si mě zas nezavolá šéfka, jak před koncem minulé akce.

    Děkuju ašad01
     
    bursuk59, ašada01 a .brno. tohle ocenili.
  12. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Včera po sklizni pralesa vypadlo devadesát papírů. Dnes při stejném kvítí a stromech, bo jsem nic neboural, a "jel" jsem na jistotu, vypadlo jen 62 papírů? -.-:cry:-.-.... Žádné SH tentokrát na tuhle akci pro zisk padátek nedám -.-...
     
    Naposledy upraveno: 8/3/19
    evainfo, bursuk59 a zahradnice4 tohle ocenili.
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    První úkol hotov.Padátek tedy vypadlo ještě o 5 kusů více než včera.Upgrady na škebli prozatím uschovány v liště.Mi to teda připadne jako škodolibost od RT,že první tři upgrady sou vlastně na to hnědý.:p
     
  14. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    tak koukám nejsem jediná,upgradovala jsem,jenže nestihnu druhý - díky prodloužení času :-(
     
    malanek70 a bursuk59 tohle ocenili.
  15. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Na noc Kalatea a... 24 padátek. To je nějaká blbá sranda, nebo co. Začal jsem o něco později, tak mám asi po žížalkách. Nu vot što.
     
    Trepifajksl a bursuk59 tohle ocenili.
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Metronom uzraje o půl 3, první úkol nebude:cry::mad:
     
  17. Bleška.1

    Bleška.1 Zelenáč fóra

    Tak jsem asi jediná komu nepadá >:(>:( co dáváte na bahu aby vám to víc padalo ? 8)8)
     
  18. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak první úkol splněn,škodolibost to od RT je s těmi upgrady ale na druhé straně než něco upgraduju,tak si přečtu popis ve FAQ na který je odkaz v popisu hry ať mám jasno. Z toho plyne,že musíme víc číst než něco provedem.Ale od čtvrtého upgradu zase dává víc metronomů,tak není nic ztraceno.;)

    [​IMG]
     
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Z ženšenu vypadlo "jen" 66 papírků, ale stačilo, ještě mi 32 zbylo. Do 14 hod volno a jedeme nanovo.
     
    radyn.m, evainfo a bursuk59 tohle ocenili.
  20. Pavca42

    Pavca42 Perspektivní autor

    Tak potřebuji ještě 15 papíru a sklidila jsem habanero a nevypadl ani jeden to je dobré :(
     
    evainfo a bursuk59 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.