Nové úkoly: Mořská symfonie (7.3.- 12.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Úkol bez přípravy,vůbec jsem o něm nevěděla.Ztrácím přehled nad akcemi tady na fóru:cry:
     
    malanek70, Honzulka05 a bursuk59 tohle ocenili.
  2. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Tassi klídek..měl jsem v děštném pral. ty nové kytky.Půlku na 19hod. a půlku na 11 hod. a padátka z nich byly všechny (ještě o 5 víc),na jeden zátah,takže Saquaro bude fajn.
    Teď čekám na škebli až vyprdne metroša....vlastně dva.
     
  3. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Taky jsem hledala prvně metronom, tak do fora a už jen počkat,až "dozraje";) Not mi chybí 82,tak snad vypadnou
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, bude. Můžeš si to lehce ověřit, když na dekorku najedeš kurzorem - v tooltipu uvidíš, co dává.
    dekorka.png
     
  5. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    • Nepoužívej odpověď s citací, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného (mě) oslovit. Děkuji Skali
    Skali
    *** odstraněna zbytečná citace

    Díky moc.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/3/19
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dotaz
    Sejme kombajn škeblové sólo?:eek:
    Takže,jsem si to raději ověřil na zkušební farmě a stavitel bohužel,odstraní i škebli. Takže po dozrání ji asi přesunu z hlavní louky, někam jinam.
     
    Naposledy upraveno: 7/3/19
    bursuk59, radyn.m a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Po sklizni půl plochy saguara & půl plochy stromů zbývá dodat 22 padátek a 2 metronomy a bude finíto. To by šlo :D.
     
    bursuk59, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Krome tech nazvu a toho kde co je je to dobry, zatim 159 papiru ze saguara a kratsi kytky, jde o to zda se vyplati stromy nebo ne, no aspon teda na casti co se nepotrebuje v nasledujicich dnech...
     
    bursuk59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ajtakrajta, byl jsi rychlejší - jo, stavitel ho z plochy odstraní. Takže umístit někam, kde nebouráte dekorky stavitelem ;)
    (mám dekorku u vodopádů, bo tam nic bourat nebudu)
     
  10. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    no zatiaľ to ide ,ale nemôžem celý deň sedieť pri počítači,tak uvidim ako to pôjde
     
    bursuk59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Skali
    Problém je v tom,že pokud ji nemám na očích tak si na ni vzpomenu možná zítra!:cry: achjóóóo_O
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak když si vzpomenu, tak to tady připomenu :D
     
  13. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Z vodního hyacintu a 1 velkozvěřince vypadlo 148 notových papírů.Dobrý.
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    minnie30 - hledej v dekoracích. Použij vyhledávací okýnko - vepiš do něj "muš" - u vás na SK je to Mušľové sólo I

    mušlové sólo.png
     
    Naposledy upraveno: 7/3/19
    Honzulka05 a minnie30 tohle ocenili.
  15. radyn.m

    radyn.m Stará škola

    A to já zas pro změnu koukal jak vrána, že mám ty hudební dekorky v liště DVĚ xD, tož jsem teda znovu a znovu pročítal info k akci, abych nakonec zjistil že ten "Rokec v džungli" fakt k téhle hře nepatří :cry:xD Těch akcí je nějak mnoho :D
     
  16. Ailuro

    Ailuro Rádoby autor

    Nemám ráda diskriminaci žádného druhu, ale tak nějak si připadám "ošizeně" - teď jsem se dostala na farmu a tudíž životně důležitý předmět pro akci Mořská symfonie umisťuji na plochu teprve teď. Hm - stejně jsem bez šance, protože zítra se ke sklizni dostanu až před půlnocí. Takže buď akci nemohu dělat - ne, že nechci, ale nemohu pro její časové podmínky anebo musím koupit za reály akční koše ... no o tom to asi teď už u většiny akcí je - dát reálné peníze, ne hrát. Jsem unavená, je toho moc a není to pro radost. Zkusím, co dám a víc nic. Dekorky jdou stejně většinou do lišty a ani na stáje a pralesy nejsou místa, o nějaké pěkné farmě pro radost ani nemluvě, když to pořád bourám a předělávám! Ostatním přeji úspěch a ať se daří.
     
  17. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Hm, má to cenu, když přijdu v 8 večer z práce a v 7 zase odcházím?
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm, jeden metronom má cenu 9 FL,jestli to někomu pomůže.:music:
    Jinak ,nastává čas sklizně prvního metronomu!:eek:
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem sklidil skebli, ziskal metronom, dodal do ukolu, ziskal upgrade a nasadil ho... to byla chyba... ted dava furt jeden metronom, ale za trest za 8 hodin... tedy nasazovat az budou aspon 4 upgrade, jinak si jen pohorsim... chjo...
     
  20. bubujaja

    bubujaja Pisálek fóra

    evous57 máš pravdu,tay mě to nebaví, jeden den pauza a už něco dalšího.Kdo chce plnit musí kupovat za reálné peníze a o to jde. V poslední době udělám jen něco a jdu od toho.Teď hledám kde je uryté to škeblové solo
     
    malanek70, Honzulka05 a hrabenka1951 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.