Nové úkoly: Mořská symfonie (7.3.- 12.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) vidím, že se tu někdo zlobí, ale zbytečně - je to časovka a ta má vždy nějaké ale :p. Jsem ráno nemohla dospat, abych v družstvu dodala zbytky a ještě si vyfotila, že je akce hotová xD no padátka mi taky dělaly trošku problém, ale pár jich ještě zbylo. Takže supr a těším se na další podobnou akcičku, i při práci a problémech se do toho pustím a dá se to zvládnout ;)
     
  2. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Souhlas, je to časovka a ta má vždy nějaká "ale", pro ty vytížené z nás jsou to spíš ALE ;).

    Přesto se v tomto připojím k výtce někoho přede mnou, je mi od začátku jasné, že časy spouštění akcí jsou vzhledem ke globálnosti hry pláčem na špatném hrobě, ale DNY, kdy akce běží, ve smyslu kdy se pustí nejvíce náročná záležitost, možná by se nemusely nároky zdvojnásobit zrovna v pracovní den, když dny volna byly s nárokem polovičním. Je to dvousečné, část lidí přirozeně tráví zase mimo hru víkendy (a s lepším počasím se k nim vždy řadím), přesto většina lidí je pružnější v době, kdy povinnosti nejsou pracovní, ale jsou vytížení volnočasově. Snad jsem srozumitelná, tohle byla nepříjemně provázaná akce pro ty z nás, kdo nejsou tolik dní za sebou pro hru k dispozici a možná nejsem sama, kdo by raději řešil přihlášení z mobilu v neděli, kdy mám volno, jen ho trávím po svém, než v prac. den, kdy se k internetu nedostanu - téměř vůbec. Samozřejmě, že je to především můj problém, vo tom žádná, ale být nároky stejné jako ve dnech volna, byla jsem úplně za vodou. RT už pochopil, že je lepší děsivku časovat spíš k víkendu, než na všednodenní akci, kdy mnoho lidí stráví mimo internet většinu děsivého času. Toto byla časovka a je to vlastně totéž - poslední den mohl být zvolen lépe.

    Jinak ovšem výhrady nemám, teda - už se nechci řadit k těm, komu přijde pomršený požadavek metronomů tak, jak byl - při 3 metronomech z dekorky žádat 2x4 a pak při čtyřech 2x3, budí to silný dojem, že kdosi pospával a údaje prohodil - doporučovala bych ubrat na počtu akcí a tím zvýšit kvalitu vytvářených, ale tohle doporučení asi nebude z těch, na které bude RT neodkladně a viditelně reagovat. :music: Nebyla to špatná akce. :)
     
  3. samec

    samec Magnát fóra

    Hodně špatná akce!!!RT by mělo začít používat hlavu a né řešit peněžité balíčky---nakonec mi chybělo pouho pouhých 8ks padátek---použil jsem přes 300 SH a přes 100ks ZH--kdo mi dá kompenzaci???Použil jsem toho tolik moc a výsledek,jako když jsem to vyhodil z okna ven--a budu to získávat horko těžko zpátky---RT myslí už jenom na ty reálné konta--dřív byli akce v pohodě s dloubáním se v nose,nyní s jazykem na vestě a dávat si budíčky v noci,a stejně je to na nic----nyní nepůjdu do akce pěkně dlouho,než se zahojím---stejně je mraky nových plodin dlouhých a úkolů v družstvě a kdy se to má zvládat,když RT honí akci za akcí,aby si naplnili svá konta --je to obyčejná štvanice---přeji krásný den
     
  4. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    samec - coblbneš,vždyť tu akci jsi vůbec nemusel dělat.Já si vždy promyslím,jstli do akce jít,protože musím chodit do práce a některé akce kvůli časovvému presu prostě nedělám.Přece nejsem otrok,tak hraji vždy na pohodu.Zvol si príority a bude ti hej.

    Já jsem s akcí spokojená,vše splněno;)
     
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Samečku...

    Akce jsou teď s nástavbou, nebo jinak ošetřené.
    Dělat přeci všechny akce nemusíš, pokud chceš musíš počítat s tím že to vyjde trochu dráž a zabere to i více času.
    Já si nastavím své priority a podle toho si akci vyberu.
    Nebudeme přeci všichni ovce, nebo nemusíme přes plot pro pírko skákat když je nám pérko (babičko promiň) na prd!

    :D:D:D
     
    Naposledy upraveno: 13/3/19
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    samec a co takto si napsat do Zasílání a výměny dárků? Určitě by ti někdo poslal, zkoušel to někdo a samec ve hře je v 1. lvl, tak to nejsi ty, ve hře se jmenuješ jinak, stačilo by to napsat a dárky by se ti sypaly :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.