Nové úkoly: Mořská symfonie (7.3.- 12.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Ajejejej, už teď mám z toho kebuličku zamotanou. Tuze moc se mi do akce nechce.
    Včera jsem Bahamy zaplnil zvířenou a zase bourat, ne ne.
    Koupím si kvalitní lepidlo a rovnou se k počítači přilepím, aby mi nic neuniklo.
    :D

    Co říkáš, evoku57, dáme si pauzu a nebudeme se rozčilovat?
    :D
     
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Zdravím nádeníci...
    Venku bude prý až 19 stupňů tepla tak že farmička dostane taky dovolenou.
    V akci nic nového či nepostradatelného nevidím a stonek jednou za 96 hodin si může RT taky nechat.
    Ještě si počkám na další a uvidíme.
    Všem přeji krásný den...​
     
  3. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    JJ..Skali...už vím a hned jsem si udělala kontrolu,vše mám jen ty padátka a akční;) Tak snad to půjde, poznámky mám,co který den a kde,tak snad to klapne
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, to vypadá, že budeš muset natáhnout dva budíky ,-))))
    Tak se nehoň, ne? Je to jenom na každém z nás jak si hraje a nemusíme mít všechno .....
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, tentokrát bude budík dvakrát denně na normální sklizeň, fakt mě to nebaví :p
     
  6. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Ve stodole na dodávání všeho dostatek a prales připraven na záplavu poletujícího notového papíru. Líbí se mi, že akce běží vždy jen na jedné ploše, takže na ostatních si můžu pěstovat a chovat, co chci. Hlavně si nesplést plochy :D
     
  7. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Rozjedu to a uvidím, jestli budu stíhat ale nevím, nevím. Mán obavu, že všechno nedám. Jára
     
  8. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Nevidím nic, proč bych měl tuhle akci vůbec začít -.-. Ale jak se znám, já ji začnu :sleepy:. A pak budu zpruzen, když to nebude padat na první dobrou :oops:. A pak mi to bude srdečně jedno, protože stále nevidím nic, bez čeho bych se neobešel xD:p.
     
  9. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Zase akce na akci, cíl jediný, buď seď celé dny u počítače, nebo nakupuj.
    Všeho moc škodí.
     
  10. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    ašada01, díky za nápovědu, ale akce začíná 8.3. tak proč dlouhodobky sadit už 6.3. ??????
    Já trubka dala všude chlívky :sleepy:
    Skali díky za nakopnutí, mě už to nemyslí.
     
    Naposledy upraveno: 6/3/19
    vilm4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    spuntka - start 1. úkolu je 7.3. 2019 ve 14:00 hod.
    Konec úkolu: 8.3. 2019 ve 14:00 hod.
    Takže připravit si dneska deštný prales na padátka - nejlépe dlouhodobky (event. stromy, stáje, výrobny) ;)
     
  12. herda21

    herda21 Expert fóra

    Hmm, honit se nechci, ale poslední akce jsem dala jen to, co jsem dala, neboť jsem minulý prázdninový týden až do nedělního večera trávila čas u syna a jeho rodiny a to bylo mnohem přívětivější než práce na virtuální farmě. PC jsme rozhodně nezapínali.....
    Čili odpočatá a navíc by mi jako (mimo jiné) hudebnici hudební řádek neměl chybět - nu, pokusím se tedy o něj. A co dál? To se uvidí.
    Ať se daří, ale nezapomínejte využívat opravdového sluníčka :)
     
  13. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Rozepsala jsem si, kdy, kde a co bude třeba.Vše mám,tak snad to zvládnu;)Snad pajdátka budou padat
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Horší mazlík, než Mořská symfonie asi na farmě nebude a ještě bude zabírat 2x1 pole!o_O
     
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nebreč, pár horších by se našlo:p;)
    Mě se tato akce líbí, jenom padátka aby padaly:)
     
  16. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Tak já se tentokrát nechytám, mám na Baha teprve lvl 12 a deštný prales v nedohlednu :-(
     
  17. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Do této akce jdu. Mám volno + dovču.;) Ale kdybych chodila na dlouhé směny....nechytám se :sleepy:
    Příprava - zasazené novinky...ženšen, vodní hyacint a hoja. Alespoň si něco málo napěstuju a snad i padátka z nich budou.:)

    ašada01 - díky za "manuál"
     
  18. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Tak jsem přečetla info k oběma akcím(Fa i Baha) a všimla jsem si,že padátka pro obě akce mají padat i z kouzelných stromů.Jen se chci zeptat,jestli to není nějaká chybka?

    Skali děkuji ;)
     
    Naposledy upraveno: 7/3/19
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zejdy66 - ahoj, zeptám se ;)

    Edit: Tak opravdu se chybička vloudila - kouzelný strom nebude dávat žádné padátko z těchto denních úkolů. FAQ je již opraveno.
     
    Naposledy upraveno: 6/3/19
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak u mě to bude jednoduché, ráno nasadím dlouhé a večer až přijdu z práce, tak sklidím xD no snad si u úkolů s pěstováním v práci kliknu i na mobilu ... proč já nemám tento týden ranní a ještě k tomu sobota :sleepy:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.