Nové úkoly – Na viděnou na pláži I–X (12.6. - 22.6.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. samec

    samec Magnát fóra

    Tak na to padání to ztroskotá---48ks z 19h šípků---tak to je nesmysl opět RT si jde svojí cestičkou---dej reál!!!!
     
    malanek70 a -Jara05- tohle ocenili.
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Z karafiátů 75 kousků. Už je na ploše akční. Taky jsem si všimla navýšení dodání počtu duší oproti avízovanému.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    badaji, mzeleznikova - ahoj, řiď se tím, co požadují ve hře - napočítala jsem jich také 7 kousků.
    Díky za postřeh ;)

    Edit: už je to ve FAQ k akci opraveno :)
     
    Naposledy upraveno: 14/6/20
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak zmena v poctu Plovacich kruhu meni situaci... dal jsem dlouhodobku a stejne to nestaci na vic nez 3 kruhy, takze to bude fakt zajimavy jak malo to pada a o kolik vic chteji...

    PS: vypocet potrebneho a mozneho :
    76/22*24 = 83+76= 158 < 255
     
    Naposledy upraveno: 14/6/20
    milanvj a -Jara05- tohle ocenili.
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Padla jedna duše z jedné dozrálé jabloně xD jinak jsem úkol zasklil, vše ráno sklizeno.
    Ale to napadá. Nějak jsem si vsugeroval, že duše padají pořád (a jsou skryté) jako se pěstují slunečníky. A budu mít do foroty. Ale je to od zavedení padátek...

    Vždyť je celý den a do večera i do rána napadá. Holt nebude hotovo za 5 min.
     
    Naposledy upraveno: 14/6/20
    -migos-, davidson00 a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  6. máťochov

    máťochov Stará škola

    Třetí úkol hotov, na ploše akční a večer půjde zpět pohanka. Bedna s bonusy opět nepřekvapila - 100%BZ.

    Nějaká padátka nadělána do foroty, třeba se budou hodit;).
     
    -migos- a -Jara05- tohle ocenili.
  7. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Nooo,vypadnuvší duše nic moc,leda bych přidala tu svou i nějaká " pneumatika" by se našla :D Ale času dost na hraní na pískovišti
     
    Pitrýsek47 a dasa1143 tohle ocenili.
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Z hortenzie a 11 JC 146 duší - změna je život- už jsem se domnívala, že neumím počítat do 10 - snad duše (cca 100) napadají na zbytek úkolu z ranní sklizně- uvidíme.:)
    Všem přeji pěknou hru!
     
    Jonsdorf, -migos- a milanvj tohle ocenili.
  9. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    No s těmi dušemi je to vážně hodně špatné, no uvidíme. Maximálně to nesplním :)
     
    anajavonuj, -migos- a samec tohle ocenili.
  10. polacka

    polacka Vévoda fóra

    vyšlechtěná cibule to jistí.
     
    -Jara05-, davidson00 a dasa1143 tohle ocenili.
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Potřebuju 70 duší. Nevím, nevím. Už jsem utratila za SH majlant. Z cibule mi vždycky padátka padala skvěle,snad se to zítra zlepší:p;)
    Tak ráno cibule nezklamala:DHotovo.
     
    Naposledy upraveno: 15/6/20
    -Jara05-, davidson00 a -migos- tohle ocenili.
  12. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Mám hrát či nehrát opět málo padátek, tak co mám zasadit a zítra stejně jdu do práce a tam nemám možnost pracovat na farmě. Něco je špatně pro nás obyčejné lidičky.
     
    malanek70 a ptakoun tohle ocenili.
  13. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    hotovo ;)
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  14. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Takže den III hotovo. Z vyšlechtěných hortenzií se superhnojivem při první sklizni vypadlo okolo 110 padátek, ovšem při druhé sklizni za stejných podmínek jenom 80. Ve skladě necelé 3 tis. květinek. Takže pravděpodobnost, že se mi podaří splnit den IV a následující je prakticky nulová.
     
  15. 41dedek

    41dedek Pisálek fóra

    Tak koukám, že jsem se do toho vůbec neměl pouštět. Padátka jsou spíš nepadátka a když jsem vyplejtval všechny zelený na "Lucerny" a akce na ně nebyla, tak nemám, čím bych zrychlil. Škoda, dál nemá smysl pokračovat :oops:-.-
     
    malanek70 a anajavonuj tohle ocenili.
  16. Rrrybička

    Rrrybička Zelenáč fóra

    Chtít po nás o 3 plovací kruhy více bez upozornění je dost nefér...
    Zvlášť když vypadávání padátek tomu není uzpůsobené :-(
     
  17. vlčice1977

    vlčice1977 Perspektivní autor

    Duše na mýtině nepadaj, zato za oknem ....... celá kaskáda vody :) Tenhle úkol vzdávám, bude jinej. Mějte se lidi, aspoň budou růst houby.
     
  18. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Dobré ráno, tak tento úkol není vůbec jednoduchý, bude to napínavé až dokonce, zda mi napadají dušičky, potřebné k zisku upgrade. V tom horším případě si tady popláču, zahrozím monitoru sevřenou pěstí a život i hra půjdou dál. Hodně štěstí všem, máme ještě pět hodin!
     
  19. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Tenhle úkol je vyloženě postavený na nákup košů. Duše padají minimálně, i když tam nacpu 4x Johna Citona. Díky RT
     
  20. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Tenhle úkol se normálně splnit nedá. Duše nepadají, za noc s dlouhodobkami 35 ks - 2x 20 je potřeba na mletí, 35 na dodání do 2, úkolu. Fakt super.
     
    samec, malanek70 a bubák1960 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.