Nové úkoly – Na viděnou na pláži I–X (12.6. - 22.6.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Ahojky, na mýtině mám pár chlívků, a 7 obr stromků. Obříky bourat nebudu, ale ty chlívky nechám odpočinout.
    Jinak celou akci pojedu tak nějak vlažně. Když to ten den dám, tak to dám, když ne, tak se nepřetrhnu, a vstávat nebudu. Do středy mám volno, tak uvidím :)
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Fakt už trapný s těma dekorkama. Přivítal bych možnost jejich umístění u mazlíků, tam je místa hafo a jinde aby člověk pořád kombinoval, kterou vyhodit a dát novou :wuerg: tak na viděnou na mýtině :p jsem se rozčílil, doufám, že je to vidět ;)
     
  3. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Mýtinu nebourám v práci nesklidím a ani nezaseju. Takže nic nebude.
     
    MatysekKamilek, naruto2002 a evainfo tohle ocenili.
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak dobre, tak jsem teda ukecan a skusim kolik toho stiham :)
    Ale nemam vytrhane zvireci a produktove velkochlivky...
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  5. kuchynak

    kuchynak Perspektivní autor

    Je mi to líto, ale už mám jízdenku úplně jinam než na pláž... tak se tam dobře bavte a já Vám zamávám z rychlíku ;)
     
  6. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Jaksi mi hlava nebere, proč se to musí odehrávat na mýtince, když na Baha jsou k dispozici tři plochy a pláž mám koneckonců spojenou spíš s ní. Toto mne teda docela rozlítilo, protože na mýtince mám obrstromy, které nehodlám sundávat, už tak je mám dost zredukované, abych měla aspoň kousek políčka na pěstování surovin na MJS. Navíc každodenní úkoly. Jestli existuje nějaká antinobelovka, tak tohle je horký favorit.
     
  7. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Dobré ráno, tak první denní úkol splněn s předstihem, mýtinu zdobí půvabné slunečníky a třesou se na další úkol. Mně se tato akce libí, protože je to jedna z mála cest, jak se mohu dostat levně k hnojivům, protože ta úzká stezička k obrstromům je v dálce a hustý mlze. Tak za mne RT velký dík.
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To je mi nářků.Obrstromy sem dočasně přestěhoval na hlavní louku a ještě natom vydělal pár políček k dobru!:)
    Jinak do večera pojedu akční plodinu a pak dám něco dlouhýho.( asi Hortenzii)
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jo jo taky jsem je přestěhoval i zvěřinec. RT nás udržuje ve střehu, ale ten kyblík s lopatkou mi tam nesedí ;)
    Hotovo, slunečníky rostou dál. Grafika je pěkná.
    Edit: jéé kyblík i slopatkou zmizel po splnění úkolu, tak už jsem v klidu :D
     
    DANKA722, berkaKolchoznice a kaolín11 tohle ocenili.
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Fakt na zitra dlouhodobku? Nebude dost casu na padatka kdyz vlastne budou az do konce akce soubezne a tedy jde zitra jen o ty 4 plovaci kruhy, zato kytky jsou vzdy jen jedna v jednu chvili?
    Nejak to beru tak ze vlastne budu mit problem s tim co pestovat abych vyuzil padatka na vyrobu ve mlyne, coz dava lepsi protihodnotu...
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Potřebuješ 195x duše.Zněčeho ti to napadat musí! Z akční plodiny to asi žádná hitparáda nebude.o_O
    Po sklizni budu zase sázet Slunečníkovou květinu.
     
  12. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Lesní mýtinu jsem vyklidila a pěstuji slunečníky. První úkol splněn. Už mám skoro napěstováno na další úkol. Dodám hned při startu. Pak ještě otočím jednu várku (možná dvě) a na noc dám karafiáty, ať padátka popadají. Jedu lážo plážo jen s MJS a vodou.
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Produkty se mi tam dodávat moc nechce a tak budu ve volných chvílích pěstovat slunečníkovou květinu.Když bude náhodou chybět protihodnota v posledních úkolech,doženu to na pohopolích.Předpokládám,že budou padat 3 padátka z jednoho pohopole,tak snad ani moc velká spotřeba SH nebude.
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  14. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobré odpoledne, další akce kterou vynechávám. Kdyby byla tak na max 5 dní nebo ještě lépe přes víkend, tak ano, ale 10dní to bych určitě nějaký den zapomněl, radši ten čas strávím venku, než u pc a pěstovat. Krásný slunečný den všem
     
    evainfo, Veselka a -migos- tohle ocenili.
  15. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    čaute;),
    [​IMG] [​IMG]
    prvé dva dni odfajknuté, do 24 hod to fakt stihnúť nejdexD
    z rúbaniska som šupla obráky na hlavnú lúku, zbúrala zverince, v nich som už aj tak plánovala vymeniť klientelu, zostalo 5 výrobní a 5 arboret a 1 orechovec, ktorý dostáva ponožku a vrtuľku, ani "pamätováka" mi nebude treba, za pár napestovaných kvetiniek mi vypadol bonus na stromy, u mňa zatiaľ dobre [​IMG]:p
    dekorky sú slabé, nebude vadiť, ak by som nejaký upg nestihla, ale mohli aspoň riadok do neba na ne pridať;)
     
  16. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Zas si můžu chvíli hrát s kyblíčkem a lopatičkou, než mi je seberou:D

    A už mám po 5 minutách po žížalkách ;)
     
    Naposledy upraveno: 13/6/20
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, neuvidíme se na pláži a vždy musí být něco poprvé...na prstech jedné ruky bych spočítala, kdy jsem mýtinu bourala. Nejde o přemístění stromů a zalištování zvěřinců. Ty jedním klikem obnovím. Ale babrat se s akci tolik dní? No jo, já vím, Ty jsi na to zvyklá ;)xD
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem řekla záclonám pá a ádijé. Včera jsem nestihla napěstovat, dnes jsem v pět ráno klusala na brigádu a tož to neklaplo, tam telefon ze skřínky nesmí... Nevadí, namnožím křečky 8)
     
    Peto121, DANKA722 a -migos- tohle ocenili.
  19. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Po mně chce úkol celkem 7 plovacích kruhů. Není to nějaký omyl? Původně měly být čtyři.
     
  20. mzeleznikova

    mzeleznikova Perspektivní autor

    ahojky na infu o akci je v úkolech potřeba dodat 4 ks plovacího kruhu a ted koukám, že je jich potřeba 7 ks čtu blbě ?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.