Nové úkoly – Na viděnou na pláži I–X (12.6. - 22.6.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Vždyť bych už úplně zvlčil a ani není proč.
    S radostí vynechávám.
    :D
     
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Že by po letech akce, kterou nebudu plnit na plný plyn?:)
    Kdyby aspoň dekorace dávala třeba 500 násobek BZ/TBZ dostaženého levelu, pak by to mělo význam (v základu u mě 113 000 BZ / 262 500 TBZ - možná by stačil 200 násobek, když tak na to koukám). Takto musím konstatovat, že jedna z těch dekorací dává s bídou 15 násobek mého levelu, o 6,5 násobku levelu TBZ snad raději ani nemluvě...
    Srovnám-li možnost využití Mýtiny jinými komoditami (do expertních úkolů například), jedinou výhodou by bylo, že upgradovanou dekorku mám oproti stálým expertním úkolům na furt - jenže parky nejsou nafukovací a máme spoustu lepších možností, jak tyto plochy využít.

    Ale já se znám - už jenom ze sportu a ze zásady ve znění "musím splnit všechny krátkodobé akce" budu asi tuto výzvu plnit.;)
    Jen by bylo skutečně lepší, kdyby odměnou byla nějaká vychytanější dekorka, zohledňující exponenciální růst náročnosti postupu do dalšího levelu na Farmě...
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zase nemusím bourat obříky na mýtině, není tam nic zajímavého a odměny naprd, kvůli nim se každý den nepřetrnu :p
     
  4. larelay

    larelay Analytik fóra

    Tak už jsem skoro byla rozhodnutá, že to bude první akce, co vynechám, což by byl pro mne historický moment (nebo si aspoň nevybavuji, že bych něco vynechala, vždy jsem hrála, i když jsem třeba byla mimo ČR na dovolené), ale tedy ta bedna s hnojivy III mne přesvědčila. Ne, že by to bylo terno, ale bývají tam party listky, a ty potřebuji, když je nekupuji.
    Jak mi bývají odměny šumafuk, tentokrát by to fakt chtělo přidat :( 10 dní zabrat mýtinu, takže z ní vyhodit obr stromy, kvůli ničemu, a ještě to hlídat. Myslela jsem, že to bude příjemné zpestření, když to avizovali ve Farmoraculu, tak je to spíš pěkný vopruz :(
     
    malanek70, naruto2002 a evainfo tohle ocenili.
  5. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Akci jsem chtěla vynechat, ale zase nemám dekorku, co by dávala bednu s hnojivy. Takže kvůli tomuhle do akce půjdu. Snad budu stíhat...
     
    naruto2002 a evainfo tohle ocenili.
  6. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Dobré odpoledne, jak to tu čtu, kdo všechno nemá zájem o tak pěknou akční kytkou a užitečné odměny, tak to vypadá, že mám velkou šanci nebýt tentokrát poslední. Stačí prostě notorickým rychlíkům zavřít startovací boxy na záklopku (to kdyby se na poslední chvíli rozmysleli) a pak vyrazit na pole:) Cítíte to? To voní hnojem ta šance:)
     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    A to mám fakt zrušit všechno na lesní mýtině?:eek: Mám tam chlívečky, obr stromy, normální stromečky. Nevím, nevím, asi budu muset:cry::cry:
     
    evainfo a maminka78 tohle ocenili.
  8. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak jsem se hecnul aspoň k tomu, že vyberu odměny kde jsou potřeba akční předměty nebo-li padátka. Tak nevím, přijde mi že tyhle skládačkový akce má na starost vymyslet jeden tým a zatím mu to tedy moc nejde.


    Hezkou hru ...
     
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Opět se nezúčastním - nevadilo by mi přeorat mýtinu ani příliš neřeším odměny, ale že bych musela hlídat každý den čas... když je to o víkendech, dejme tomu, to se nějak dá. Ale takhle každý den bych stejně nezvládla, takže to odpískám hned na začátku.
     
  10. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Nic zvláštního.Budu set jen tak lehounce.Žádné honění nestojí to zato.
     
    naruto2002 a evainfo tohle ocenili.
  11. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Nemusíš,já to tam nechám a na akci se vybodnu;)
     
  12. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Jdu do boje, jako husité - odměn se nelekejme,na množství nehleďme ,hrrr na ní ... :)
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Nemám na rúbanisku miesto na sadenie a nevytrhám obr.stromy a ostatné čo tam mám.Nerád búram potom keď to mám dať všetko do pôvodného stavu mám v tom guláš a dlho mi to trvá;);).
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Tak som sa rozhodol,túto akciu vynechám.Časovo aj tak nestíham a mám toho dosť aj bez denných úloh!Nech sa Vám darí!;)
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Žádná akce nevyvolá tolik ohlasů jako když je na mýtině. Dost z nás tam má "uklizené" baráky, kdo má obrstromy tak jimi už jen doplňuje. Nebo naopak. Je to taková dotační plocha. A teď celý ten ansábl stěhovat?o_O

    je tam bedna s lístky, ale jak si k ním přijít je víc a snadněji, než stěhovat mýtinu jako potulný cirkus:)
     
    Naposledy upraveno: 11/6/20
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zvláštní úkoly a to proto, že jsou na lesní mýtině. Je mi proti srsti sbírat lopatičky, kruhy na plavání, kyblíčky, míče a já nevím co ještě na mýtině, když jsou ostrovy příhodnější svoji polohou (moře, pláže) i prostorem.
    Místa (polí) mám na mýtině málo, asi jako většina, rostou tam obr stromy i normální, zvěřince...
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) jak to vidím, tak obr stromečky na lesních mýtinách jsou chráněné jako památeční u většiny farmářů a ani já jim nezvednu jediný kořínek, natož je vykopat :wuerg: a to se mi rozrostli i po divoké louce xD není kam je přemístit, tak je nechám pěkně zrát a dělat zásoby na nějaký další skvost v divočejší akcičce :p Na hlavní louku je nerada dávám, protože všichni víme, že při přihlášení se hned sklidí a nejde to ovlivnit ... tedy kdo má prémium :p takže nic, i když si s tím v RT dali práci, ale na bahamce by to fakt svištělo :p
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pitrýsku, ale něco podobného máme i vodopádů, uklidí se tam baráky, zajímavé stromy... no to by ty zvláštní úkoly musely být opravdu "zvláštní";)
     
  19. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Akci bych dělala,ale na jiné ploše.Bourat mé obříky a florenovníky nebudu.
     
  20. barca279

    barca279 Vážený autor

    radšej nejaký vláčik na stajne alebo dekoracie
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.