Nové úkoly – Na viděnou na pláži I–X (12.6. - 22.6.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Opravdu kyblíčky nic moc z 35 vajíčkových stromů padlo 6 kyblíčků, ale pomněnky to jistily a už je hotovo.
    Na poslední úkol je snad protihodnoty připraveno dost, když tak se něco domele.
    Přeji všem úspěšné dokončení akce a pěknou neděli.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Uf, tak i přes velmi špatný start (zapomněla jsem zasadit karafiáty) jsem akci dokončila. Pravda, vytočila jsem si na KŠ +1 na 6 hodin. Pustila jsem chlup (SH) a několikrát otočila akční. Ale i tak mi chybělo 90 padátek. Včera jsem dala karafiáty a podržely mě. Akce splněna.
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Stesti zustalo sedet a i lenochodi tak hlasi druhych 100% rostlinnych vynosu doma, ale bylo tentokrat s :p na veste.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  4. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj hezkou neděli,třetí úkol který nedám kvůli padátkům,asi dělám něco špatně,ale žíly mi to netrhá,je mi to jedno...:inlove:
     
    janar53 tohle ocenil(a).
  5. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Počet padátek je snad vtip... I přes můj level na ně nemám šanci dosáhnout.
     
  6. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Teď jsem propočítala protihodnoty a s radostí mohu konstatovat, že nebudu muset používat produkty na umletí akčních produktů. Protihodnotu mám ve stodole.
     
    duna.duna1 tohle ocenil(a).
  7. JUMBOMARTA

    JUMBOMARTA Pisálek fóra

    napriek tomu, že mám 217 lvl. tak ani toto opäť nedám, tie padátka sú zakliate a fakt tu nebudem sedieť 10 dní 24 hod. z toho som už vyrástla
     
  8. joe31

    joe31 Pisálek fóra

    jde vidět , že přišli s novou taktikou - před koncem to přiškrtíme a něco kápne. nehledě nato , že bez SH to něšlo udělat (práce=málo času)
     
  9. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Tak to je mi moc líto těch, co jim to nepadá. Mne vždy zachránil vyšlechtěný oříšek, který pomoci vánočky, nevinnosti, SH a produktů zkrátím na cca hodinu a půl. Zatím mi vždy stačilo to otočit jen jednou, takže spotřeba SH nebyla tak děsivá, do další akce se mi ho podařilo zase nasbírat. Dneska jsem udělala experiment a zkusila obyčejnou kukuřici s vodou a napadalo mi 14 potřebných padátek (taky několik duší a formiček). Nesedím u PC celý den, ani nekupuji koše, jen těžím ze zkušeností těch lepších:)
     
  10. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Tak opět bez upg.S bídou splním zlatý úkol a dál nestihnu.Je to k zlosti,taktika RT zabrala v přiškrcení padátek.Ale mě to nevadí,než mrhat SH a pak získat z ts kudlanky 19-týho lenochoda,tak to je opravdu motivace.Proč tyto vykopávky v odměnách??
    Další vykopávka - 9-tý žlutý lev,oranž.lvů mám 8ks,takže opět lištovka.Souhlas těmi,co nadávají.
    LV 222
     
    Naposledy upraveno: 21/6/20
    anajavonuj a hrabenka1951 tohle ocenili.
  11. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Jsem na tom úplně stejně špatně, jako hráči kteří si naříkají na padátka. Mám LVL 223 a ani jeden poslední úkol, kde byla padátka jsem nesplnila. Je to založené na reálných penězích a ty už do téhle hry dávat nehodlám. Díky moc RT.
     
    jana151049 a anajavonuj tohle ocenili.
  12. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Jupíííí,zatim všechny dokončený!Ale včera to bylo o fous.Dneska mi chybělo 8 padátek,ale ty dala slunečnice 2x otočená po 50 min..Večer sklidim šafrán a pak snad ještě 2x,aby byly duše a spol. a něco budu muset namlít do posledního úkolu.Já ten šafrán snad nedošlechtim.
    Jo a omylem jsem si otevřela svejch nasyslenejch 600 beden hnojiva achjo!11000 hnojiva v trapu!!!
     
  13. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    Tak zbývá devět minut do konce předposlední části, a chybí mě už jenom 200 kyblíčků. Poradíte?
     
  14. satelit

    satelit Hvězda fóra


    8) A mám to za sebou. 8)

    [​IMG]
     
    matlafous123, DANKA722 a Apachie1 tohle ocenili.
  15. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Tak padátka v předposledním kole nakonec díky karafiátům napadala, ale do úkolu mi to odmítlo už vzít. Sklízela jsem těsně před 14 hodinou... :eek:
     
  16. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    I já: [​IMG]
     
    matlafous123, satelit a DANKA722 tohle ocenili.
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Po odpolední prodloužené siestě mám splněno. Pro jistotu před odevzdávání jsem zasela brýlaté kaktusy. Zbytečně. V propočtech jsem se nespletla a v pohodě jsem splnila bez dalšího mletí akčních produktů. Jsem ráda za upgrady, které dávají bedýnky. Ale jinak nevím, zda znovu do podobné akce půjdu. S vypadávátky to na začátku celé akce vypadalo hodně bledě. Naštěstí se padání zlepšilo. Opravdu by této akci spíše slušelo prostředy Baharamy.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 21/6/20
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  18. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak 10 denní maratón mám za sebou, nakonec jsem protihodnotu dala v padátkách. Zbylo 10 kyblíčků. Včerejší akce byla pro mě krutá, byla jsem na výletě v Polsku a to sklízení na mobilu bez JC není ono. Ale nakonec jsem to zvládla hodinu před ukončením. Příjemnou neděli všem farmářům
     
    matlafous123 a Apachie1 tohle ocenili.
  19. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Tak mám hotovo. Dělala jsem všechny úkoly, ale nemít SH a vyšlechtěný šafrán, tak jsem to určitě nezvládla.
    Nemám tyhle denní akce příliš ráda. Každý druhý den rozpěstovávat a honit padátka znamená, že nestíhám doplňovat nepříliš vysoké zásoby SH a ZH - proti jiným dlouho hrajícím hráčům nemám velké hromady. Mám "pouhých" 7(SH)+7(ZH) obr stromů. Teprve nedávno jsem získala ty 2+2 z akcí a 1+1 z družstva.
    Navíc každý den muset kloubit hru s prací je nepohodlné, když můžu použít mobil jen o pauze. Ještě když jsem měla minulý týden odpolední směny a ve čtvrtek mě v práci zradil na mobilu Puffin.
    Téma akce by lépe vypadalo na Baha, ale nemám problém přestěhovat obříky a velkokapaciťáky z mýtiny a pak je vrátit zpět. Alespoň si zkontroluji jestli tam mám zvířata a produkty, kterých se mi nedostává.
     
  20. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Dobré odpoledne, mám taky hotovo, dekorace s bednami se mi moc hodí, fajn akce :) Chválím pestrost a napínavost a akční kytky moc hezký :)
     
    davidson00 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.