Nové úkoly – Na viděnou na pláži I–X (12.6. - 22.6.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Katastrofa, formičky nejsou, abych úkol splnila chybí mi 115 formiček a musím do práce a už nesklidím, tak se nebudu namáhat tentokrát do cíle nedojdu. Škoda měla jsem to vzdát už dríve a nekupovat padátka.
     
    malanek70 a anajavonuj tohle ocenili.
  2. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    raddre: pokud jsou u šafránu vyšlechtěny láska k SH a neutuchající láska k hnojivu, je ideální dávat na pohopole, což je taky 2/2, takže menší spotřeba SH a navíc větší sklizeň ;)
     
  3. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    18-19 zase jeden nesplnitelný úkol bez nákupu. Padátka jsou schválně utažená na minimum - díky RT
     
  4. Janka42

    Janka42 Rádoby autor

    vôbec sa nedá otvoriť družstvo,takže už druhýkrát nesplním úlohy aj keď mám napestované
     
  5. blumenman

    blumenman Pisálek fóra

    Abych dodělal dnešní úkol,tak mi pořád chybí 215 formiček.Přitom míčů mám dostatečný počet.Mělo by to být vyvážené,abych si to nemusel kupovat.
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    zkus restartovat hru pomocí F5. U mě jde družstvo otevřít bez problému.
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Další úkol splněn.Ještě zítřejší pěstování a pak už to bude pohoda.
    Nachystáno na neděli zhruba 236.000 protihodnoty.:)
     
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Úkol dokončen a opravdu všeho zůstalo dost na příští. Teď jenom nepodcenit přípravu a zítra zvládnout předposlední zadání.
     
  9. satelit

    satelit Hvězda fóra


    8) Hotovo 8)

    [​IMG]
     
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Jelikož jsem udělala jen asi první 3 dny první úkoly, další den už to na první nedalo, tak si v klíííídku pěstuji a nestresuji se. Beztak bych to tentokrát nezvládala časově. :)
     
    naruto2002 a malanek70 tohle ocenili.
  11. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Dobré ráno, zatím to tedy nevzdávám, i když to vypadá na lítý boj o každou dušičku kvůli protihodnotě do posledního úkolu. Venku mi prší štěstí vrchovatě, tak mne to nepotáhne do polí a budu sázet a sklízet tady.
     
  12. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dobré ráno, akci jsem měla hotovou včera. Nicméně, jsem večer omylem zasadila akční místo karafiátů. Měla jsem návštěvu a zcela zapomněla, že zítra (vlastně dnes) začíná další akce a budou nová padátka. Šoupla jsem tam růže, ale myslím, že budu muset protočit kolo štěstí a doufat v nějaký bonus. SH poteče proudem. Bylo by mi líto, zůstat v cílové rovince.
     
    Naposledy upraveno: 20/6/20
  13. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ciri13: ať počítám, jak počítám, vychází mi 6 ks ;) namletých..
     
  14. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    , omlouvám se, koukala jsem špatně. To je asi tou ospalostí ze špatného počasí. :oops:
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak bohužel dnes nesplním,nemám akční ani padátka .Zkrátka nic. Včera odpoledne jsem se nekonala a na noc jsem zasadila cibuli .Lopatky až ráno.:cry::p
     
  16. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Dobré ráno, tak do splnění dnešního úkolu mi chybí jen 31 padátek a jak jsem právě vyzkoušela, při trpělivosti a běhání k farmě by dopadaly i z pšenice:). Takže to vidím pozitivně, dokonce i na protihodnotu na další úkol mi to už napadalo, zbývá mi i lopatičková kytka, není se tedy čeho bát. Ať vám to roste i padá!


    Tak hlásím v 9:49 hotovo a ani to nebolelo. Pomohly sousedské dárky a světe div se jedna točka obyčejné kukuřice :)
     
    Naposledy upraveno: 21/6/20
    duna.duna1 a -migos- tohle ocenili.
  17. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Opět problém s padátky,další upg co nebude.Neřeším to,už jsem si zvykla.Buď dlouhodobky na padátka,pak zas není čas na akční.Obdivuju ty co to dokáží.
     
    onicem tohle ocenil(a).
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak 20 padatek a 525 kytek na tuhle akci chybi... je to natesno, ale melo by to klapnout... na protihodnotu jde o to co pote dam pestovat, abych udelal produkty na protihodnotu, to se uvidi...
     
  19. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Dobré ráno, mám pocit, že se mi přiškrtilo vypadávání kyblíčků, pochybuji, že mi do 2 hodin vypadají všechny potřebné počty a florenů na dokup mám sakra málo :cry:.Moc see mi nevede s touto akcí už jednou jsem v průběhu dokupovala.
     
  20. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Hotovo,ráno chybělo 8 kyblíků,nasadila jsem na 10 pidipolíček karafiát s okamžitou sklizní a vypadlo přesně chybějící množství :)
     
    DANKA722 a matlafous123 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.