Nová stálá témata

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Witchy.D, 25/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Witchy.D

  Witchy.D Vážený autor

  Ahojky všem
  Po domluvě s Pajdou zakládám tohle téma k vyjádření názoru na to, která témata na diskusním bychom si přáli založit a byla by zařazená mezi stálá nebo která z těch už stávajících by se stálými měla stát.
  Prosím o vaše nápady a reakce.

  Za mě se připojuji k názoru losiksobik z debaty o všem možném, že by stálo za to obnovit/znovuzaložit téma týkající se vydělávání krejcarů
   
 2. danda-vnovis

  danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

  [​IMG]


  Zdravím,
  rádi bychom vám vyšli vstříc a oživit s pomocí vaší aktivní spolupráce zdejší debatní sekci. Chtěli bychom vás požádat, abyste se zkusili zamyslet a navrhli témata vláken, které by jste tu rádi na debatu měli a nepodléhaly by automatickému uzavření a archivování po měsíční neaktivitě, ale naopak, které by zde zůstali trvale zachovány, což ovšem opravdu předpokládá smysluplná a při vývoji debaty informačně hodnotná témata.

  Necháme zde prostor pro vaše návrhy, podměty a po uplynutí cca 1 měsíce se pokusíme vyhodnotit ty, které by byly vhodné pro založení. Tuto sekci necháme poté i nadále otevřenou pro vaše nápady a náměty, aby jste i do budoucna měli možnost navrhnout otevření nového trvalého debatního vlákna. Nové stálé debatní vlákno bude označeno zkratkou "ST:"

  Předem děkujeme za spolupráci a těšíme se na vaše návrhy.

  Váš moderátorský team
  [​IMG]
   
 3. Witchy.D

  Witchy.D Vážený autor

  Koukám, že je tady dost mrtvo...

  Jen mě teď o víkendu napadlo, že poradní téma pro úspěšné šlechtění / babyboom, by mohlo (nejen) nováčkům dost pomoci.
  Pokud by místní matadoři byli ochotni se podělit o své triky v mixování...
   
  tydýtková tohle ocenil(a).
 4. mamča50

  mamča50 Imperátor fóra

  Nebylo by špatné, kdyby se založilo vlákno, ve kterém bychom si mohli sdělit, co hledáme, co bychom mohli nabídnout, až se rozjede O/D, tak potom třeba využít nabídek, které jsme si prohlédli dopředu, popř. si je domluvili. Vím, že mezi námi jsou slušní farmáři, na které je spolehnutí....Krásný slunný den všem!!!;););)
   
 5. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Ahoj mamča50,

  bohužel tohle téma opravdu zakládat nebudeme. Je zbytečné se domlouvat půl roku dopředu, na to myslím stačí to jak je to teď a to domluvy během konání OaD.
   
  babioli tohle ocenil(a).
 6. losiksobik

  losiksobik Komisař fóra

  Já jsem rozhodně pro založení tématu pro krejcary - myslím, že na to se tu ptá dost lidí a motat to se strategií farmaření by asi nebylo úplně ono.
  S tím BB nevím, jestli by o to byl zájem :¤)
   
 7. čarodějka007

  čarodějka007 Imperátor fóra

  BB a triky s mixováním by určitě zajímaly dost lidí - i když je to trochu alchymie s vlivem tajemného "náhodného čísla".
  Já například se šlechtěním nemám štěstí, pokud šlechtím, musím jet na jistotu a přeskoky téměř neznám. Když jsem pod vlivem úspěchů jednoho ze šlechtitelských šamanů zkusila mixy, stal se ze mne antoušek :D.
  Trochu se bojím toho, že když tady šamani ve šlechtění popíšou své zkušenosti a na jiných farmách to nebude fungovat stejně (jakože nejspíš nebude), vyvolá to u někoho pocit zklamání.
   
 8. Amalka1070

  Amalka1070 Expert fóra

  Já bych chtěla vlákno o mně. Jsem tak krásná, chytrá, úžasná, dokonalá,neskotečně stydlivá a skromná. V tom vlákně by byl povolen jen bezmezný obdiv a úcta k mé maličkosti. Název vlákna prostý: Božský Amalek. Předem zcela upřímně děkuji za realizace mého neobyčejně obyčejného přání. Děkuju. ♥♥♥
   
 9. renatak75

  renatak75 Pisálek fóra

  ahojky a co můj dotaz na kino? bude fungovat? a jak? do tedy krom ankety za 30 kinobodů to funguje prosím aspoň takto získat nějaký ten floren děkuji
   
 10. Ria30.

  Ria30. Guest

  Ahoj renatak75, na tvoje otázky ohľadne kina ti už moji kolegovia odpovedali v tých vláknach, kde si sa pýtala. Je dobré, ak sa niečo opýtaš, tak sa aj prípadne pozri, či už tam nemáš odpoveď. Nie je vhodné takýmto spôsobom zahlcovať fórum. Kino funguje. Ak reklamy nepremieta, je to žiaľ pre nedostatok sponzorov, a s týmto mi nič nespravíme. Diskusiu o kine nájdeš >tu<.
  Peknú hru prajem
   
  evainfo, Amalka1070 a Witchy.D tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.