Noc deskových her (23.11. - 30.11.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Štika

    Štika Mistr fóra

    Krásné mrazivé ráno
    Před půl hodinou jsem začala sklízet farmu a jsem tak v polovině. Akci jsem ale úspěšně a trpělivě vyčekala a to jen proto,že mám deset dní volno,bejt v práci tak se na to krásně vykašlu,komicky působí kolo štěstí rozběhne se normálně a pak pomaloučku zpomalí a čekám a čekám kde se zastaví,dnes ráno je to opět o poznání horší než předešlé dny.
    Dočetla jsem se,že je to nahlášena tak snad to brzo opraví.
     
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tentokrát končím na poslední chvíli. Brzdila mě padátka. SH dostalo nafrak při dožínkách, tak jsem šetřila. Ale nakonec jsem stejně musela laskavec párkrát otočit, jinak bych akci nedodělala.
    Taky mohli dát dekorky 2x, zbylo spousta hvězdičkových mincí.
     
  3. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak já poctivě dlouhodobky, zkusila jsem normální pole, komfortní, SH už není neboť je ho třeba opravdu hodně, a po sklizni mám tak na 2 semletí, můžu dělat zázraky, ale stonek nebude, budou chybět tak dvě dekorky, bohužel
     
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Řádek mám a pár věcí za otázky a dál nepokračuju, moc mě to nebere
    [​IMG]
     
    radyn.m, smoulinek123 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Narazila jsem ještě na jeden ukrytý dárek - Město 2. část pole č. 18 - 5 SK
    [​IMG]
     
    kutilka70, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  6. petrusena

    petrusena Pisálek fóra

    Ahojky, po mnoha letech nestíhám dokončit hry až do konce. Teď mi chybí do stonku 2 dekorky a už je asi nezískám. Napěstováno mám, ale chybí moc padátek. S tím, jak se hra špatně načítá, neustále padá, nebo porostě stojí a nedá se ani aktualizovat je bohužel daleko méně sklizně. Prodloužení o pár hodin to fakt nezachrání.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  7. cvrčička

    cvrčička Pisálek fóra

    Sklidila jsem , nenamlela , nedodala , protože se farma nestíhala načíst ! Končím !
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.