Noc deskových her (23.11. - 30.11.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. irísek1960

  irísek1960 Vážený autor

  Pitrýsek47 - No katastrofa je už asi slabé slovo, ani už nechci počítat hodiny které u PC prosedím zbytečně při čekání na načtení hry, jsem ráda když 2x za den sklidím.Ty bonusy které občas vydřu z kola neštěstí jsou vlastně taky k ničemu, mám stonek a jednu dekorku a růžově to nevidím. xD A zase čekám .....
   
 2. INČUČUNA1959

  INČUČUNA1959 Stará škola

  Já jsem měla zatím zpoždění jednou, jinak vše frčí a samozřejmě start byl opět opožděný. Velký dík dinoalesovi za zhrnutí otázek. Všem přeji úspěšné dokončení. Jdu odklízet sníh, je to bílá nádhera.
   
 3. radyn.m

  radyn.m Stará škola

  Tož ještě třináct stovek padátek schází. Točím malinu, a zkracuju ji tak aby mi vycházela na dobu, kdy su doma. Z jedné louky cca 97 - 120 ks padátek (aktivuju řádky, využívám nové dekorky na padadla). Času zatím dost, to vyjde :). Akčního plevele mám poněkud přepěstováno, krapátek jsem to přehnal, asi o tři tisíce xD, ale když on mi tak krásně vycházel na sklizně :D....
  V klientu občas opruz, zásadně "jedu" tentokrát pouze s kombajnem, abych měl jistotu že se vše načte na server hry ;). Desky budu hrát raděj v prohlížeči....
   
 4. Evelina.

  Evelina. Pisálek fóra

  Piccolo bedna je pizzerie 2.část 3. sloupek 17 je tam SH a ještě ve městě v 3.řadě 18 mince bylo SK. Doufám že to někomu pomůže
   
  ldivacka, kutilka70 a radyn.m tohle ocenili.
 5. sváťa45

  sváťa45 Pisálek fóra

  Od začátku této hry čekám vždy minimálně 5 minut na spuštění, (vždy mi to nabádá, abych si stoupnul na jednu nohu, ale už mi z toho bolí) slunečnice se točí vesele a o protěžovém údolím ani nemluvě. Místo bonusů bych raději v klidu hrál. A neni to v mém počítači.
   
  danielaloblova, Richards76 a *BeMi* tohle ocenili.
 6. smoulinek123

  smoulinek123 Hrabě fóra

  Zdravím,že já jsem do toho vlezl,mě to tak neba číst abych měl body,zlatá akce kdy se to tam naháže a je hotovo,tohle je sezení u pc abych udělal akci teda stonek,ještě že su tak dobří a hodní hráči co dávaju spravné odpovědi na forum jináč bych neměl ani udlu.
   
 7. bačkora85

  bačkora85 Vévoda fóra

  [​IMG]

  Ahoj, tak stoneček aktivován ;). Jedu dál, akčního mám přepěstováno díky vytočenému bonusu na KŠ hned na začátku akce :)Akorát ještě sbírat padátka, kterým se moc nechce a potom vyberu z obchodu co nejvíce odměn ;).
  Chtěla bych moc poděkovat dinoalesi za skvělý přehled otázek, díky kterému jsem to skvěle zvládla ;).
  A jak tak tady pročítám, že mají něktěří hráči problém se zpomalením hry .... musím říct, že mám štěstí :), vše mi jede, jak má, žádné problémy nemám ;).
  Každopádně rychlíkům gratuluji a těm, co pokračují v hraní přeji, aby také úspěšně dokončili ;).
  Hezkou zasněženou neděli všem a ahoj :)
   
 8. hroudov

  hroudov Komisař fóra

  tak na noc ty nejdelší co jdou ( laskavec ještě nemam ) a vypadlo mi s bídou na 2 semletí, tak opravdu nevím, kde dělám chybu, naposledy jsem tu přípravu opravdu zanedbala, ale nyní ???? není mi holt přáno
   
 9. 1.xena.

  1.xena. Zelenáč fóra

  Ahoj všem, při otázce: kolik borůvek je potřeba na výrobu jednoho spisu jsem dala 45 a bylo to označeno jako špatně, tak jsem se koukla kolik to je správně a 45 borůvek má být správně .-))
   
 10. dinoalesi

  dinoalesi Hrabě fóra

  1.xena.
  Je tam zřejmě chybka, psala jsem už tady, příště dej 40 a odpověď se ukáže jako správná ;)

  hroudov
  Máš na to všechna políčka k dispozici (202 na hlavní a 202 na divoké louce)? Jestli ano, tak zkus si vyšlechtit (pokud nemáš) tyto dva bonusy u šafránu [​IMG] a našetřit SH, aby sis pro příště mohla u akcí, ze kterých to málo padá, pomoci okamžitou sklizní. Pokud máš nějaké Johny Citrony, tak je před sklizní dej na plochu, aktualizuj hru a teprve sklízej. V nedávné akci se dala získat tato dekorace [​IMG] sklízí se 2x za den, takže ráno před sklizní dlouhodobky sklidit nejdříve pekárnu.... těch dekorek na padátka je ve hře, tuším, už víc, jen nevím které, zkus zjistit ;)
   
  Naposledy upraveno: 26/11/23
 11. 1.xena.

  1.xena. Zelenáč fóra

  dinoalesi

  Děkuji .-)
   
  -Jara05-, bačkora85 a dinoalesi tohle ocenili.
 12. hroudov

  hroudov Komisař fóra

  dinoalesi
  děkuji zkusím
   
 13. wikky29

  wikky29 Pisálek fóra

  Musím napsat, že mě v poslední době učí farmerama opravdu veeeeeeliiiiiikeeeee trpělivosti:p:p;);). Dinoalesi velké díky. Všem krásnou neděli.....:inlove:
   
 14. smoulinek123

  smoulinek123 Hrabě fóra

  Zdravím,stonek je.

  [​IMG]
   
 15. Ciri13

  Ciri13 Hrabě fóra

  Hezký večer, napěstováno bylo celkem rychle neb KŠ se smilovala a nadělilo bonusy - DVA!!! (Asi mám štěstí vybráno na rok dopředu.) Jen limonádám se nechce padat. Mohla bych karafiáty točit se SH, ale nechci kapky zbytečně vyhazovat. Dnes jsem odehrála her, co jsem měla padátka. Chybí mi pár mincí na dekorky. Zítra večer snad bude dopadáno.
  Děkuji za správné odpovědi ke kvízovým otázkám.
   
 16. zdarsky79

  zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

  Myslím,že s Farmou jsme už prokázali dost trpělivosti hlavně s RT . Ale všechno má své meze.
  Nebudu vstávat ráno do práce o hodinu a půl dřív abych sklidil POMOCNÍKAMA farmu.Jejich kompenzace ať si strčí za klobouk,chci aby mě pomocníci a to co si platím fungovalo.
  Ale je bohužel už stálím zvykem když nevypadne farma všem ale jen nějaký server tak se na to všichni vykašlou,takové ty rady vyčisti si PC,přejdi na jiný prohlížeč atd. jsou moc pěkný,hráči ono to tady nejde tak hledej a hledej kde ti to půjde. Ale když vyzkouším několik prohlížečů a je to všude na nic tak co???
  Jedině poslat farmu ke všem čertům......což je vlastně za pár dní.
  Nestihnu napěstovat a s akcí končím protože když bych pidi pole sklízel ručně tak to bude rychlejší než s kombajnem.
   
 17. k.vitek

  k.vitek Polobůh fóra

  Hurá :music: právě jsem získala poslední dekoraci a aktivovala Větev na Stonku. A další sklizně už budou jen pro vyzobávání drobných odměn na deskách. Takže poslední akční kvítí (toho už mám dost, kolem 5.000 ks) a od teď už budu pěstit dlouhodobky na padátka, těch mám nedostatek...
   
 18. jan.svatek

  jan.svatek Titán fóra

  Hotovo!
  [​IMG]
  A teď je myslím na čase se otazníkům vyhýbat... aneb Budu již jen vyklofávat ty hodnotné odměny.;)
   
 19. jana151049

  jana151049 Baron fóra

  Já ještě 2 dekorky a hotovo.z 18-ti taj.stromů všechno lišta.Novinky v nedohlednu.Už mě chybí 3 do plnění úkolů v družstvě.
   
 20. goro19

  goro19 Aktivní autor

  zdarsky79 - dobře jsi to pojmenoval. Také mě vytáčí odpovědi typu "nemůžeš mít problém, protože moje farma jede bez problémů"
  nebo nemůžeš mít s farmou problém, když "žádný globální problém není hlášený". To bych nejraději vyskočil z kůže. Už je to třetí
  den, co se farma příšerně vleče, ale aspoň se dá přihlásit. Před tím nešlo ani to.
  Akci zdaleka nemám hotovou a myslím, že celou ani mít nebudu.
   
  wikky29 a danielaloblova tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.