Noc deskových her (23.11. - 30.11.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Ahojte ani ja nemam vobrc novu akciu Neviem sa k nej dostat:eek:
     
    burds tohle ocenil(a).
  2. gibi75

    gibi75 Pisálek fóra

    Ahojte. Ani ja nemám "Noc doskových hier".
     
    burds tohle ocenil(a).
  3. ulicnicej

    ulicnicej Zelenáč fóra

    Jsem na tom stejně, hra není k nalezení ani lupou. :p
     
    burds tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, zkuste komplet zavřít prohlížeč/klienta a nalogovat se znovu. Mělo by to jít. (pouhé F5 nestačí)
    Na hlavní louce jsem sklidila a rozpěstovávám.. bez problémů.
     
    radyn.m, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Já sklidila a pak zjistila, že se akce nekoná :cry:
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tjuklova86 - ahoj, před sklizní je dobré po začátku akce udělat to, co jsem psala. Pak zjistit, zda akce běží, zda jsou rostlinky na rozpěstování v secí tabulce...atd....Dělám to tak pokaždé, aby se vše řádně načetlo ;)
     
  7. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahoj také jsem normálně sklidila,rozpěstování probíhá normálně a padátek tedy moc není jen 115,tak uvidíme co bude dál
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Teprve teď jsem se dostala k PC a jak to tady čtu, tak to vypadá že jsem o nic nepřišla :music:
    Padátek [​IMG] a to jen z 1,5 plochy :p
     
    Naposledy upraveno: 23/11/23
  9. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Neměla jsem problém s rozpěstováním. Padátek je zatím 420 z laskavce.
    KŠ tentokráte bylo štědré, asi ví, že zítra večer přijede rodina a do nedělního odpoledne nebudu mít na farmu moc času. Snad se podaří napěstovat co nejvíce než dorazí.
    Bohužel plnění mně zbude až na pondělí a úterý, středa je opět mínusová = musím za zubařem do Prahy. Snad to zvládnu.
    Ať se daří a mějte se!
     
  10. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím - nevím kam napsat vypadla mi bedna z pizzerie 2 část, políčko č. 17 - SH
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    davidson00: Ahoj, jak vypadla, že se ti nezobrazuje na políčku 17, 2 část odměna SH?
    Ale určitě SH dostaneš, když na něj vstoupíš.
    Edit: Jo táák, jasně odměna navíc. To je snad dobře žabičko nebo ne? To asi bylo jenom oznámení pro ostatní...

    Potvrzuji: vypadla bedna Piccolo a v 1 části u vrtulek tajem.sazenička.
     
    Naposledy upraveno: 23/11/23
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, zřejmě je myšleno:
    upload_2023-11-23_18-15-55.png

    Na cestě je schován i nějaký ten poklad ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  13. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Ráda budu dělat tuto akci,jen at to všem jede, ted se, točí pořád jen květinky,mám vyčištěno i restartováno moc děkuji
     
  14. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím Pitrýsek47 - doma vnouček říká, že chce vidět pejska. Tak najedeme do diskuse a musím hledat. Stejného pejska totiž máme doma a říkáme mu Eliška. Jeho první slovo vnoučka bylo Elí. A teď k vysvětlení té bedny. Když klikneš na políčko se SH, tak dostaneš SH a navíc bednu Piccolo. Tak snad to je lepší napsáno.
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    velik52 - ahoj, načítání ploch (nebo zpomalení hry) zlobí většinou po návratu z Protěžového údolí. Osobně si nechávám údolí až nakonec a pokud jdu ještě něco dělat na farmě, restartuju hru, pak je to už v pohodě. Také dost záleží na kvalitě tvého internetového připojení.
    A i na samotném PC....
    ;)
     
    velik52, dinoalesi a -Jara05- tohle ocenili.
  16. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Skali - to je dobrá rada, když člověk sedí u pc přesně ve 14 hodin. Já ho ale zapnula ve 14:10, a tak nějak jsem čekala že tou dobou akce už poběží. A ona nikde. Tak jsem pak šla pátrat sem. A až pak později mi naskočila. Koukala jsem na padátka a ty mi to dalo. Tak alespoň tak.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tjuklova86 - vzhledem ke zkušenostem se začátky akcí je lépe si to ověřit (poučení pro příště ) ;)
    Tak ať se daří a hezký večer
     
    kaolín11, 14087 a -Jara05- tohle ocenili.
  18. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Moc děkuji za odpověd ted jsem znovu restartovala snad to bude dobré,za dobré rady děkuji moc
     
    -Jara05- a Skali tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    velik52 - tak snad už to bude dobré a budeš si moct v klidu farmařit ;)
    Hezký večer
     
    velik52 a -Jara05- tohle ocenili.
  20. karbar

    karbar Vévoda fóra

    No tak já nevím, ale poslední tři dny se mi hra také pomalu načítá. Radši ukončím. Jdu asi tak na půl hodiny dělat něco jiného na PC a pak se zkusím znovu přihlásit a jde to. Ale když zapnu PC, nechám v klidu vše načíst a první co chci udělat tak sklidit farmu, ale prostě se to nenačte.
     
    -Jara05-, Štika a danielaloblova tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.