Newtonovy narozky I - III (2.9. - 18.9.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    zabudla som pozbierat tulidomcek pocas bb, tak cakam do zajtra. no uz nesmiem zabudnut, lebo mi treba otocit este jedno kolecko pocas toho az trojhodinoveho bb :D neviem co s tolkym casom xDxD
    potom to uz bude rychlo hotove :)
     
  2. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Akce včera splněna za pár minut, ale já tydýt úplně zapomněla, že je k tomu stonek......
    Njn, děravá hlava.....ještě, že občas zaběhnu na fórum :p
    Všem, co ještě plní, přeji úspěšné dokončení akce ;)
     
  3. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Ještě, že jsem koukla ze zvyku na časomíru. Takže, kdo jste si taky nepřečetl oznámení o BB, protože předpokládáte, že bude vždy stejné, dnes je BB jen od 10 do 13 hodin! Kdo tedy nemáte hotovou šlechtící akci, šup na to!
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem na ten tříhodinový BB šupla, potřebuju ramamince, tak jsem naplnila tulipanelák, i když akci jsem splnila už v pátek. ;)
     
  5. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som naplnila tulidomky ešte doma a v piatok som ich odklikla a bolo vymaľované xD:music:xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.