Newtonovy narozky I - III (2.9. - 18.9.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Hotovo,to byla zase jednou rychlovka.Počkám do pondělka na Den slev potom naplním domek.
     
  2. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím,
    Hroudov, až bude OD, ozvi se, ráda pošlu.
     
  3. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Stonek pracuje.Tyhle rychlé akce mám ráda.HONZULKO když nemáš žraloky tak máš ryby ne ? To uděláš celý
     
  4. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Bohužel,mám po stonku,skolil mě koviďák a nemám melounové neštěstí :-(
     
  5. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak akce splněna, stoneček stonkuje :). Tato akcička mě moc bavila ;), kdyby jich bylo víc takových, vůbec bych se nezlobila :p. Sice se žádný slavný přeskok nekonal, ale to vůbec neva ;). Všem hotovým gratuluji :). Hezký víkend všem :)
     
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Šlechtění 132 druhů ryb a paryb stačilo.
    [​IMG]
    Jestli byly nějaké přeskoky, netuším. Mám dojem, že v oblasti ryb bych mohl být saturován (rozuměj - mohl bych s lehkým srdce splnit celý úkol Vodní volejbal), protože jen těch Třpytivých ryb mám aktuálně 5 ks. Jen jsem držgrešle a nechci vyhazovat tak cenná vyšlechtěná zvířata (já vím, že je to blbost, protože do TOP1000 je taky nevrazím, na to mám jiné kandidáty) za tak malou odměnu.
    Všem přeji pěkné přeskoky. Ať s vám všem šlechtění vydaří!
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, tvůj rychlý soud, dekorace máme 2x, pokud je při OD dovolí posílat tak můžeš s pomocí od někoho stonek zkompletovat.
     
  8. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak nakonec jsem obětoval pár milionů a dokoupil žraloky
    úkol mám splněný, řádek dodaný, ale sklidím až večer
    z bedny mám dalšího medvěda
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tentokrát jsem nezapomněla, šlo to dobře a stoneček nachystaný na ráno :p

     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Slo to pekne, stacila jedna otocka a par radku s výsledky dalo vic nez jeden akcni a tak ještě par zbylo...
    stonek je komplet, tak ted at slouží :)
     
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. Stejně jako kolegovi výše mi stačila na odznaky jedna otočka. I výsledek šlechtění v poho - ze základu pár žraloků tygřích a dokonce kladivoun. Teď jen promyslet, co strčit do domku na Šťastný den slev. :p
    Komu by chyběla nějaká dekorka, ať se hlásí při OaD. 8)
     
  12. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,hlásím taky hotovo.

    [​IMG]
     
  13. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    U mňa tiež hotovo. V tulidomčeku ostali ešte cicavce a obojživelníky za 1SK. Postupne som bral čo bolo potrebné. Nejaké preskoky boli u žralokov- 2x tigrovaný a 1x piliarotvarý. Veľa preskokov :)
     
  14. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj takové akce mám ráda.Hlasím se mezi ty kdož mají hotovo a ostatním přeji ,,aby se jim dařili přeskoky u mně skoro genetika.Hezký zbytek večera a nadcházející víkend.xD
     
  15. blumenman

    blumenman Pisálek fóra

    Zdravím.
    Neví někdo,proč někdy u šlechtění stačí 1x SK a někdy je to za 2x SK?
     
    findy22 tohle ocenil(a).
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  17. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akce byla splněná v cukuletu. Problém nastal, když jsem chtěla aktivovat řádek jedna dekorka nebyla k mání. Ještě, že máme podporu, odpověď přišla obratem = kam jsem dekoraci zašantročila a řádek už je aktivní.
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    -Jara05- nápodobně jsem včera psala na podporu, že nemám jednu dekorku z první části a protože jsem úkol plnila na přeskáčku, mohla jsem něco já hlava dubová zapomenout dodat, no jsou fakt skvělí, rychlí a dekorku mi našli :D :p nepíši tam často, ale i tak jsem měla hloupý pocit z mé zapomětlivosti :sleepy:


     
  19. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Taky jsem jednu dekoraci nemohla najít sice do stonku jsem ji měla, ale tu druhou jsem nemohla najít, tak dlouho jsem hledala až jsem ji našla v trosečnickém pobřeží. Věděla jsem, že jsem tam něco dělala.
     
  20. blumenman

    blumenman Pisálek fóra

    Díky za info.
     
    moncicak7070, smoulinek123 a Dob tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.