Newtonovy narozky I - III (2.9. - 18.9.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník :) jasně jsem na tuto akcičku zapomněla, koukám po příchodu domů a tulidomek prázdný :D ale už jsem to dohnala a úkol hotový :p
     
  2. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Prvú časť nemám, druhú som teraz skončila a v neónovej bedni bola stajňa pre pštrosy.
     
  3. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak samozdřejmě, že mám hotovo
    dnes mě brutálně bolela hlava, proto píši až teď - hned jak jsem přišel domu, tak za tak půl hodiny bylo hotovo
    z bedny vypadla stáj pro pandy
     
  4. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    zaklad mam, musim setrit sk, takze neonova bedna nebude. zislo by sa dat niekam do novych stoniek odmeny v podobe sk. ja som z celej stonky a z asi 40 roznych bedni ziskala 26 kusov sk. co je zalostne malo. vyraba sa prilis dlho a cakat tri dni na osem krmiva je proste moc...
     
  5. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Pláč po delším BB vyslyšen, v neděli ho zopakují. Vzhledem k tomu, že jsme dneska byli v lese (a našli spoooustu houbiček), velice ho ocením
     
  6. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Včera večer dokončeno.
     
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. V pátek jsem na akci zapomněla a chtěla jsem šlechtit při BB.
     
  8. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Už mám aj ja hotovo, už len nezabudnúť poslednú časť. Zábudlivci, ešte máte necelé dve hoďky. Pekný večer.
     
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Úkoly se šlechtěním jsou hotovy raz dva. Na první část jsem byla mimo signál, tak budu při O+D shánět první dekorku.
     
  10. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Nezapomeňte (nevím, jak se to píše :p) naplnit tulidomky - já nevím, kolik toho bude potřebovat šlechtit, takže jsem dal jen 60 chovů a zítra sklidím a neplánuji, že úkol nedodělám celý, protože nemám žraloky
     
  11. 14087

    14087 Veterán fóra

    Tak toto bylo rychlé :D :D [​IMG]
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tak isto mám hotovo.To bola rýchlovka:D:D.
     
  14. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Tak mám nacpaný tulidomek, ani jsem si nedala rychlejší šlechtění. Tato akce je velmi podařená. Teď jdu nachystat na oběd a v poledne budu mít hotovo. Jen jsem se vydala ze žraloků, ale to je detail. Hned si dám jejich chlívky a do neděle budu na svým. Snažím se zachovat zásoby po pětistech zvířatech. Všem přeji úspěšné přeskoky.
     
  15. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Hotovo ;) 3xneon bedna vydala
    [​IMG]
     
  16. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky málem jsem zapomněla jdu na to.
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Za jeden plný tulidomek akce ukončená, řádek čeká na ráno :)
     
  18. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dala jsem šlechtit 130 rybiček, že třeba nějaký odznak bude 2x a vypadlo jich celkem 138. Dodáno za chvilku, používám šlechtěnce, co padají z beden, těch mám hafo.
     
  19. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Tato akce byla super hned všechno hotový a ještě něco málo našlechtěno. Přeju krásnou hru.
     
  20. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    jelikož jsem byla mimo, tak mi schází první dvě dekorky, třetí a řádek mám, mohla bych poprosit při OD o ty dvě první? jestli budete mít někdo chuť mi je poslat budu velmi ráda ,děkuji;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.