Newsletter producenta

Diskuze na fóru 'Vývojářský blog' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Zdravím farmáři,

  po dvou měsících se opět vracíme se zpravodajem producenta. Budeme ho zveřejňovat pravidelně, abychom vám dali šanci soukromě předložit otázky, které budou zodpovězeny přímo naším producentem. Otázky budou z fóra a chatu tříděny našimi moderátory a administrátory a poté předloženy producentovi podle důležitosti/závažnosti.

  Pojďme se podívat na druhé kolo otázek a odpovědí:

  1. Proč je ve hře více chyb než předtím?

  Při spuštění akcí se během několika posledních měsíců objevilo hodně chyb. Abychom tomu zabránili, museli jsme zavést přísnější kontrolu kvality. Co se týká existujících chyb ve hře, musíme ve Farmeramě vyřešit následující situaci: v průběhu let byl kód napsán několika programátory a v mnoha případech pod časovým tlakem. Z tohoto důvodu nejsou všechny oblasti hry naprogramovány tak, aby se daly snadno změnit. Navíc už nějakou dobu nebyl v týmu dostatek programátorů. Nyní máme v týmu novou posilu a pracujeme na odstranění těchto chyb a dalších technických problémů – z nichž jsou některé poměrně složité a časově náročné.

  2. Kdy se bude konat akce “Obchodovat & darovat”? Bylo slíbeno, že to nebude trvat dalších 6 měsíců.

  Víme, že je akce “Obchodovat & darovat” velmi populární, a proto bychom vám rádi nabídli stabilní akci. Neboť se kód stále mění a roste, výše uvedené problémy mají velký vliv na akce typu “Obchodovat & darovat”, a to z důvodu přesouvání předmětů mezi účty. V tuto chvíli zaměřujeme naše úsilí na vyřešení starých problémů, ale jak jsme již zodpověděli v první otázce, nejsme schopni přesně říci, kdy budou opraveny.

  3. Proč jsou ve hře neustále nové prvky, když staré chyby stále existují?

  Technické problémy mají za následek mnoho chyb a z velké části není snadné je najít. Neustále na tom pracujeme a již brzy kód přepíšeme – například mentor systém, neboť ohledně toho jsme dostali nejvíce stížností a problémy, které tam jsou, se nedají snadno napravit. To samozřejmě neznamená, že se celý tým zabývá řešením těchto chyb. Tým Farmerama byl rozšířen a nyní má 30 členů. Z tohoto důvodu můžeme řešit různá témata současně.

  4. Proč byly v poslední době provedeny časté změny ve FAQ a zveřejněna zavádějící oznámení? (Tyto informace byly předány komunitním manažerům.)

  V poslední době jsme se snažili vás informovat o akcích a updatech dříve než předtím. Bohužel, při testování jsme objevili nějaké chyby, které jsme museli opravit a nebo provést určitá vylepšení. Z části to bylo proto, že byly o akci zveřejněny jiné informace. Budeme pracovat na nalezení vhodného kompromisu, abychom zveřejnili informace dopředu a vyhnuli se změnám na poslední chvíli nebo opravám chyb.

  5. Nápověda ve hře je zastaralá. Kdy ji budete aktualizovat?

  Nápověda ve hře byla začátkem tohoto týdne odstraněna. Tlačítka nápovědy vás přesměrují do odpovídajícího FAQ na fóru.

  Děkujeme za pozornost a nezapomeňte vyhlížet další zpravodaj!
  [​IMG]
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.