Newsletter producenta - mlýn (9.4.)

Diskuze na fóru 'Vývojářský blog' zahájená uživatelem pajda361, 9/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Ahoj hráči hry Farmerama,

  v tomto zpravodaji se zaměřím na přepracování mlýna a na změny, které budou zavedeny do dnešního vydání.

  V novém mlýně se bohužel vyskytlo několik chyb. Tyto problémy postihly zejména ty hráče, kteří si zakoupili valentýnskou řadu na magickém stonku a mlynářské předplatné. Přidáním možnosti řazení krmiv do fronty jsme neúmyslně změnili fungování bonusů ve mlýně. Je nám nesmírně líto, že vám to způsobilo nepříjemnosti. V posledních dvou týdnech jsme neúnavně pracovali na vyřešení těchto problémů a dosáhli jsme férového kompromisu. Také jsme usilovali o to, aby tyto opravy neměly negativní vliv na ekonomiku hry. Toto nové vydání bude mít následující změny:

  1. Mlynářská výroba
  Do budoucna vám mlýn udělí položky pouze až po dokončení celého výrobního cyklu. Příklad: Pokud se rozhodnete vyrobit 5 superkrmiv, budete muset počkat až se VŠECH 5 superkrmiv vyrobí a až poté je najdete v inventáři. Pokud výrobu zrušíte, všechny vložené přísady vám budou vráceny do inventáře. Maximální povolená kapacita pro vodu a hnojivo zůstává stejná. Příklad: Když zrušíte výrobu superhnojiva, voda se vám vrátí do inventáře, ale pouze do povolené kapacity. Pokud chcete výrobu zrušit, objeví se vám dialogové okno, které bude nutné potvrdit.

  2. Bonusové změny na valentýnské řadě magického stonku
  Délka bonusu na řadě magického stonku byla prodloužena na 12 hodin. „Cooldown“ byl zkrácen na 18 hodin. Výroba ve mlýně bude zkrácena pouze po dobu trvání bonusu.

  3. Mlynářské předplatné - kompenzace
  Všichni uživatelé obdrží mlynářské předplatné na 14 dní. Tuto kompenzaci získáte použitím následujícího bonusového kódu: Mill2015

  4. Odemknutí 3. místa
  Všichni uživatelé získají 3. místo ve mlýně zdarma. Od teď si můžete dát do fronty další dvě krmiva.


  Chápeme, že jsou tyto změny nepříjemné a upřímně si ceníme vaší trpělivosti. Děkujeme za pochopení.


  Varun
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.