Newsletter producenta (5.3.)

Diskuze na fóru 'Vývojářský blog' zahájená uživatelem pajda361, 5/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj hráči Farmeramy,

    vítejte u dalšího zpravodaje Farmeramy. Tentokrát bych vám rád poskytl aktuální informace o korálovém útesu, k úpravě mlýna a rád bych se vyjádřil k vašim názorům, které vyvolal předchozí zpravodaj.

    Nejprve vám chci říct, že si vaší zpětné vazby opravdu ceníme a snažíme se, aby byl tento zpravodaj pro vás mnohem zajímavější. Hned na začátku vás chci ujistit, že já, Varun, jsem stále producentem hry Farmerama a nemám v úmyslu nikam odejít! Nejsem si jistý, jak se tyto fámy na fóru rozšířily, ale buďte si jisti, že jsem stále zde a i nadále sleduji fóra a jsem si vaší zpětné vazby vědom.

    V roce 2014 jsme se soustředili na komunitu a kladli jsme důraz na herní zážitek našich hráčů. Náš současný plán se odvíjí od vylepšení kvality hry až po poskytnutí pozitivního a obohacujícího zážitku ze hry. Zkouškou toho byla Valentýnská akce a výsledky byly velmi pozitivní. Zcela chápu vaše stížnosti a chci vás ujistit, že některé dlouhodobé problémy řešíme krok za krokem.

    Vývoj korálového útesu zaznamenal obrovský pokrok. S jistotou mohu říct, že tato funkce půjde "do hry“ již brzy a bude k dispozici pro všechny hráče. Jsem stále velmi skeptický ohledně termínu zavedení do hry a z toho důvodu bych vám nerad dával falešnou naději. Soustředíme se na to, abychom vám mohli nabídnout kvalitní herní prvek. Ujišťuji vás, že potřeba zlatých banánů bude přiměřená. Je naším přáním, aby byl tento prvek přístupný všem hráčům a hodně jsme přemýšleli o tom, jaký by měl být ideální požadavek pro jeho zpřístupnění. Budete příjemně překvapeni. Taky budete mít radost z toho, že v březnu vyjde aktualizace prvků pro ostrov Bahamarama, kde se stanou vaše zlaté banány ještě hodnotnější!

    Co se týče úprav mlýna - obrázky, které vám byly předloženy byly ilustrační a žádné složení položek ve mlýně nebude změněno. Hlavním předmětem změny bude lepší organizace a využití mlýna a především možnost řazení krmiv do fronty. Obrázky vám byly poskytnuty pouze jako náhled designu.

    Též plánujeme úpravu darování a obchodování a novou verzi této funkce uvidíte na začátku června. Také jsme optimalizovali kódování, což nám umožní spouštět Renza častěji. Stejné plány se týkají i pomocníka pro sklizeň řádků v nebi a funkce skladovací prostor, kterou jsme zmínili před pár měsíci. Tyto položky se v současné době navrhují a půjdou do vývoje, jakmile bude korálový útes před spuštěním. Chápu vaši nedočkavost, ale jsme plně oddáni tomu, abychom tyto funkce udělali správně a moc si vážíme vaší trpělivosti.

    V příštím zpravodaji budeme diskutovat o naší dlouhodobé vizi, herních zážitcích a filozofií s tím spojenou.

    Díky a uvidíme se ve hře!

    Varun
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.