Newsletter producenta (5.2.)

Diskuze na fóru 'Vývojářský blog' zahájená uživatelem pajda361, 5/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Ahoj hráči!

  Nastal čas na další aktualizaci z týmu hry Farmerama.

  Rok 2015 začal velmi dobře, přestože jsme měli několik problémů s komiksem a narozeninovou akcí. Komiksový systém nám dělal potíže už v minulosti, ale pracujeme na tom a tuto mechaniku i nadále vylepšujeme. Jak jste si jistě všimli, týdenní akce jsou nyní MNOHEM pestřejší a stále se snažíme zavádět nové mechaniky pro potěšení našich hráčů. Tyto problémy se bohužel staly a celý tým musel pracovat naprosto šílené hodiny, aby vše dokončil včas. Vím, že mnozí z vás použili bonusy a připravili si farmu, načež jste museli čekat, protože byla akce odložena. Přijměte prosím naši upřímnou omluvu a vězte, že děláme všechno v našich silách, abychom se z těchto chyb poučili a aby se v budoucnu neopakovaly.

  Co se týče dalších novinek - celý tým měl ohromnou radost z narozeninové akce. Je úžasné, že Farmerama už 5 let těší miliony hráčů! Jsme pyšní na to, že je tato hra už tak dlouho úspěšná a že je i nadále tou největší hrou, kterou Bigpoint nabízí. Vaše názory (pozitivní i negativní) ohledně této akce byly týmem velmi dobře přijaty a máme radost, že si ceníte různorodosti, kterou přinášíme do naší mechaniky. Narozeninovou akci za několik měsíců vrátíme a vy si ji budete moci zopakovat!

  Aktualizace korálového útesu: Tato funkce se pěkně rýsuje, přestože je pokrok docela pomalý. Před několika měsíci jsme provedli řadu uživatelských testů s vybranými hráči a administrátory. Na základě jejich názorů jsme se rozhodli přepracovat mlýn, který bude nesdílnou součástí korálového útesu :)

  Zde je náhled:
  [​IMG]


  [​IMG]

  O skutečné funkčnosti budeme moci hovořit v následujících měsících.

  Také jsme se rozhodli provozovat na fóru více anket a tímto způsobem předat vaše názory herním vývojářům. Na základě vašich názorů je naší prioritou přepracování darování a obchodování a představíme mechaniku této akce pravidelněji. Nemohu vám v tuto chvíli slíbit určité datum, ale pracujeme na tom! Herní vývojáři i komunitní manažeři budou i nadále provádět další průzkumy, aby získali vaši zpětnou vazbu a my, na základě těchto výsledků, upravíme naše priority.

  Na únor máme naplánovány zajímavé akce; těšte se na zbrusu novou mini hru ve valentýnské akci!
  Zde je náhled:
  [​IMG]

  Díky, že jste si našli čas si přečíst tento zpravodaj!

  Váš Farmerama tým
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.