Newsletter producenta (5.2.)

Diskuze na fóru 'Vývojářský blog' zahájená uživatelem pajda361, 5/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Ahoj hráči!

  Nastal čas na další aktualizaci z týmu hry Farmerama.

  Rok 2015 začal velmi dobře, přestože jsme měli několik problémů s komiksem a narozeninovou akcí. Komiksový systém nám dělal potíže už v minulosti, ale pracujeme na tom a tuto mechaniku i nadále vylepšujeme. Jak jste si jistě všimli, týdenní akce jsou nyní MNOHEM pestřejší a stále se snažíme zavádět nové mechaniky pro potěšení našich hráčů. Tyto problémy se bohužel staly a celý tým musel pracovat naprosto šílené hodiny, aby vše dokončil včas. Vím, že mnozí z vás použili bonusy a připravili si farmu, načež jste museli čekat, protože byla akce odložena. Přijměte prosím naši upřímnou omluvu a vězte, že děláme všechno v našich silách, abychom se z těchto chyb poučili a aby se v budoucnu neopakovaly.

  Co se týče dalších novinek - celý tým měl ohromnou radost z narozeninové akce. Je úžasné, že Farmerama už 5 let těší miliony hráčů! Jsme pyšní na to, že je tato hra už tak dlouho úspěšná a že je i nadále tou největší hrou, kterou Bigpoint nabízí. Vaše názory (pozitivní i negativní) ohledně této akce byly týmem velmi dobře přijaty a máme radost, že si ceníte různorodosti, kterou přinášíme do naší mechaniky. Narozeninovou akci za několik měsíců vrátíme a vy si ji budete moci zopakovat!

  Aktualizace korálového útesu: Tato funkce se pěkně rýsuje, přestože je pokrok docela pomalý. Před několika měsíci jsme provedli řadu uživatelských testů s vybranými hráči a administrátory. Na základě jejich názorů jsme se rozhodli přepracovat mlýn, který bude nesdílnou součástí korálového útesu :)

  Zde je náhled:
  [​IMG]


  [​IMG]

  O skutečné funkčnosti budeme moci hovořit v následujících měsících.

  Také jsme se rozhodli provozovat na fóru více anket a tímto způsobem předat vaše názory herním vývojářům. Na základě vašich názorů je naší prioritou přepracování darování a obchodování a představíme mechaniku této akce pravidelněji. Nemohu vám v tuto chvíli slíbit určité datum, ale pracujeme na tom! Herní vývojáři i komunitní manažeři budou i nadále provádět další průzkumy, aby získali vaši zpětnou vazbu a my, na základě těchto výsledků, upravíme naše priority.

  Na únor máme naplánovány zajímavé akce; těšte se na zbrusu novou mini hru ve valentýnské akci!
  Zde je náhled:
  [​IMG]

  Díky, že jste si našli čas si přečíst tento zpravodaj!

  Váš Farmerama tým