Newsletter producenta (29.11.)

Diskuze na fóru 'Vývojářský blog' zahájená uživatelem BlackDragon, 29/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Ahoj všichni!

  Listopad je pryč a je tu čas na další aktualizaci od týmu Farmerama. Počasí v Hamburku je opět chladné a šedivé a každý den alespoň jedna osoba volá, že má chřipku ... zima je tu! Pilně pracujeme a těšíme se na Vánoce.
  Předtím, než se dostanu na seznam otázek tohoto měsíce, bych vás chtěla updatovat ohledně některých položek, které jsme pokryli v říjnu.

  Update: Mentorování
  Jak jsem zmínila v minulém zpravodaji, plánujeme kompletní přepracování mentor systému. Víme, že současný systém má mnoho chyb, ale oprava těchto chyb by trvala měsíce a problémy, které máte, by to stejně nevyřešilo, neboť v současném systému bude vždy méně mláďat než mentorů. Je to těžké, ale rozhodli jsme se neinvestovat měsíce a měsíce, které by byly potřeba pro opravy chyb starého systému, ale soustředit se na nový systém: Máme na mysli něco širšího než mentorování, něco, co hráčům umožní se setkat a komunikovat s ostatními hráči ve hře samotné, nejen prostřednictvím zpráv ve hře. V cestě nám stojí několik technických omezení, ale jsme si jisti, že z toho vznikne něco užitečného, funkčního a hlavně zábavného.

  Update: Nová mechanika akcí
  Toto pokračuje velmi dobře a doufám (ale neslibuji!), že budeme moci odhalit základní verzi naší nové mechaniky akcí během čtvrtých narozenin hry Farmerama! První kolo bude obsahovat prvky současné mechaniky, ale i nové výzvy a tyto výzvy budou v průběhu dalšího rozšíření mechaniky více rozmanité. Budeme vás informovat!

  Update: Družstvo
  Občas se stalo, že jsme v plánované rekonstrukci družstva našli nějaké nesrovnalosti. Je vždy lepší, když si jich jako první všimneme my a tak jsme dali hlavy dohromady, abychom zajistili, že naše "vylepšené" družstvo bude opravdovým vylepšením pro většinu z vás. Jsme spokojeni s naším výsledkem a doufáme, že vy budete také - už to nebude dlouho trvat!

  Komunitní otázky - listopad

  1. Mám tolik hvězd, ale co s nimi?
  Momentálně pracujeme na integraci "nepoužitých položek" do družstevních úkolů a zakázek (náš interní tým nashromáždil dlouhý seznam těchto položek). Hvězdy budou vyžadovat trochu jiné řešení, ale náš tým má několik nápadů, jak je využít - vyslyšeli jsme vás a pracujeme na tom!

  2. Obchodování & darování - kdy se opět vrátí?
  Jak jsem již minulý měsíc zmínila, opravili jsme chyby, které byly v této akci příčinou problémů. Nicméně, nemůžeme si být jisti, dokud to nevyzkoušíme. V novém roce budeme mít "testovací" akci obchodování & darování, kterou oznámíme dopředu, aby se mohli hráči rozhodnout, zda se chtějí zúčastnit. Nejsme si úplně jisti, jak to bude fungovat, ale přemýšlíme o tom, že nabídneme několik "výměnných poukazů" a budeme varovat hráče, aby během tohoto testu neobchodovali/nevyměňovali cenné předměty, abychom tak minimalizovali negativní dopady na účastníky.

  3. Proč ve hře nejsou osobní odměny pro hráče? Např. odměny k narozeninám nebo výročí registrace ...
  To je skvělý nápad a okamžitě ho předávám našemu týmu vývojářů.

  4. Kdy do hry přidáte nové dárky?
  Již brzy do hry přidáme pár nových sezónních dárků. Poté se budeme snažit přidat další dárky alespoň každou sezónu - tato práce trvá dlouho a poslední dobou jsme neměli moc času.

  5. Kdy se opět vrátí "TOP 5 nejkrásnějších farem"?
  Bohužel, tato funkce byla odstraněna už velmi dávno (nevím proč) a navíc nefunguje - proto ji nemůžeme jednoduše zase zapnout. Momentálně není tato funkce na seznamu našich priorit (myslím, že se můžeme všichni shodnout na tom, že máme mnohem důležitější záležitosti, na které se musíme soustředit), ale herní vývojáři si poznamenají váš požadavek ohledně funkce hodnocení (stejně tak jako více/lepší dárky a možná zajímavější darovací mechanika?) a budou na to myslet při plánování rekonstrukce mentoringu/sociální funkce.

  A to je pro tento měsíc všechno! Děkuji za vaše skvělé otázky a brzy se zase "uvidíme"!
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.