Newsletter producenta (29.11.)

Diskuze na fóru 'Vývojářský blog' zahájená uživatelem BlackDragon, 29/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj hráči hry Farmerama!

    Listopad je téměř u konce a nastal čas na další aktualizaci z týmu hry Farmerama! V Hamburgu se začíná dost ochlazovat, ale vánoční trhy právě začaly a nálada v týmu je opravdu dobrá. Jako vždy pilně pracujeme, ale už se moc těšíme na Vánoce. Také jsem začal chodit na lekce němčiny! ;)

    Témata, která chci dnes prodiskutovat:

    Halloween
    Obdrželi jsme od vás SPOUSTU pozitivních názorů ohledně Halloweenu a jsme velmi hrdí na všechny říjnové akce. Jak jsem již zmínil v dřívějších zpravodajích, pracujeme na tom, abychom poskytli dostatečný obsah pro naše dlouholeté hráče a vaše chvála nás opravdu povzbudila. Naši designéři odvedli fantastickou práci nejen v naší halloweenské akci, ale i v akci "Pikantní chilli dny". Podobný obsah můžete očekávat i v následujících měsících... zejména co se týče sazeniček.

    Korálový útes
    Nedávno jsme pozvali některé z našich administrátorů, aby u nás otestovali korálový útes. Počáteční feedback byl velmi povzbuzující a s dosavadními pokroky jsme velmi spokojeni. Vím, že už všichni netrpělivě čekáte, až půjde korálový útes live. Věřte mi, že pilně pracujeme na tom, abychom tento vývoj dokončili, ale zároveň se chceme ujistit, že tuto funkci vydáme v té nejvyšší kvalitě. Doufáme, že si ji budete moci zahrát již na začátku příštího roku. Zde je další náhled.

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Rád bych poděkoval administrátorům za jejich návštěvu! Dostali jsme od nich nějaké nápady, zejména s ohledem na balancování a nemůžu se dočkat, až si korálový útes budete moci zahrát.

    Budoucí zpravodaje
    Jednou z našich myšlenek do budoucna je, že naši administrátoři a komunitní manažeři otevřou na fóru nová vlákna, kde můžete klást otázky a diskutovat o konkrétních položkách. Ale o konečném rozhodnutí o tomto nápadu vás budeme informovat v některém v příštích zpravodajů.

    Na závěr vás chci ujistit, že vaše názory bereme vážně. Děkujeme za váš feedback a vězte, že se neustále snažíme hru zlepšovat. Nedávné problémy při komiksové akci byly nešťastné a my neustále pracujeme na zlepšování kvality toho, co spouštíme. Naše doba odezvy na tyto chyby byla okamžitá a já jsem rád, že jsme je mohli opravit co nejdříve. Já i herní návrháři si vždy najdeme čas přečíst si vaše příspěvky na fóru. K přečtení neanglických fór bohužel potřebuji překladatelskou aplikaci ;) Obzvláště se mi však líbí vlákno "Zlatý hřeb dne"! :p Během několika příštích týdnů budeme pracovat na dokončení plánů a vizí pro rok 2015 (komunitní seznam přání bude naší nejvyšší prioritou). Plány pro rok 2015 jsou naprosto vzrušující a těšíme se, až je s vámi budeme sdílet!

    I v prosinci přijdou skvělé akce, tak zůstaňte naladěni!

    Varun
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.