Newsletter producenta (22.12.)

Diskuze na fóru 'Vývojářský blog' zahájená uživatelem BlackDragon, 22/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj hráči hry Farmerama,

    Vánoce jsou už za rohem! Celý Farmerama tým by vám chtěl popřát veselé Vánoce a příjemné svátky. Rád bych vám také poděkoval za vaši věrnost a neustálou zpětnou vazbu, kterou nám poskytujete pro zlepšení hry.

    Posledních 6 měsíců bylo pro hru i tým velmi úspěšných. Došlo k radikální změně v přístupu ke hře a jsem pyšný, že můj tým přijal tolik změn a za jejich neustálou snahu hru vylepšit. Přesto jsem si plně vědom vašich stížností a starostí. Víme, že sliby mají velmi malou hodnotu a vy jako komunita očekáváte, že budeme vaše stížnosti řešit.

    Naše plány pro rok 2015 jsou velmi ambiciózní a jako vždy bude názor komunity naší nejvyšší prioritou. Budeme mít spoustu práce a už teď se na ni moc těšíme.

    Jak jsem již zmínil v předchozím zpravodaji, rádi bychom vylepšili tento měsíční zpravodaj tím, že požádáme o vaše názory a otázky předem. Naši administrátoři a komunitní manažeři s tímto začnou již od ledna. Německá komunita vzbudila obavy ohledně kvality překladu v minulém zpravodaji a jejich stížnosti byly řádně zaznamenány. Chyba byla na naší straně a bereme za ni plnou zodpovědnost.

    Náš plán a vizi pro rok 2015 vysvětlím podrobněji v příštím zpravodaji, ale rád bych vás už teď informoval o tom, že vaše nápady bereme v úvahu a s většinou z nich souhlasíme. Pro začátek vám chci oznámit, že plně souhlasíme s tím, že hra potřebuje funkci pomocníka pro magický stonek. O této myšlence jsme diskutovali před několika měsíci a tato funkce je již v plánu. Brzy budeme moci ukázat návrh našim administrátorům, aby nám vyjádřili své názory, načež na tom začneme pracovat.

    Co se týče dalších zpráv - korálový útes je na dobré cestě a o dalších funkcích, jako jsou například skladovací prostory, diskutujeme a plánujeme je. Žádáme vás jen o trpělivost :) Jsem si jistý, že naše sliby splníme a v roce 2015 vám poskytneme ten nejlepší herní zážitek.
    Těšíme se na vaše názory na tyto zpravodaje. Pomáhají nám pochopit vaše očekávání MNOHEM LÉPE.

    Vánoční akce je již ve hře, další budou brzy následovat a jsme přesvědčeni, že si je vychutnáte!

    Ještě jednou vám všem přejeme veselé Vánoce!
    sněhulák.png
    Děkuji,
    Varun
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.