Newsletter producenta (16.10.)

Diskuze na fóru 'Vývojářský blog' zahájená uživatelem pajda361, 16/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Ahoj hráči hry Farmerama!

  Nastal čas na další aktualizaci z týmu hry Farmerama! Září je pryč a musím vám říct, že to pro nás byl opravdu vzrušující měsíc. Pilně jsme pracovali na akcích a pokračovali na rozvoji korálového útesu. Předtím, než se dostanu k aktualizacím tohoto měsíce a podrobnostem o korálovém útesu, bych vám rád dal aktuální informace ohledně nedávných událostí.
  V posledních dvou týdnech jsme měli četné problémy, které vám bránily v přihlášení do hry. Je nám to upřímně líto a rozumíme, jak je to frustrující. Naši moderátoři nám pomáhají tyto problémy identifikovat a informují nás o vašich pocitech a obavách, přičemž dělají opravdu skvělou práci. Jsem hrdý na naše komunitní manažery a technické producenty, kteří pracují přesčasy a snaží se tyto přihlašovací problémy vyřešit, jak je to jen lidsky možné. Tvrdě pracujeme na řešení těchto útoků a ujišťuji vás, že toto je naše současná priorita. Oceňuji vaši trpělivost a porozumění.

  Korálový útes

  Jak jsem již zmínil v předchozím zpravodaji, pracujeme na nové funkci zvané "Korálový útes". S radostí vám tedy oznamuji, že jsme těsně před dokončením této funkce a v příštím zpravodaji vám sdělím datum vydání. Požádal jsem tým, aby věnoval svůj čas posledním úpravám a vylepšením, a aby odstranil co nejvíce chyb. Toto je významná aktualizace a děláme vše pro to, abychom vám nabídli kvalitní herní zážitek. Nejdříve se bude testovat interně a poté také s našimi moderátory, abychom získali odezvy a mohli je implementovat. Chci k vám být upřímný a nastavit správná očekávání. Momentálně plánujeme postupné zavedení nové verze tak, abychom mohli hru monitorovat a ujistit se, že je bez chyb. Chtěl bych, aby tým hru pečlivě sledoval, než ji spustíme pro všechny. To znamená, že tato funkce bude během prvního týdne k dispozici pouze v jedné zemi. Vím, že už všichni netrpělivě čekáte, ale postupné zavedení je naplánováno pouze z důvodu zajištění kvality. Pro všechny ostatní bude k dispozici brzy poté. Doufám, že všichni rozumíte naší strategii.

  Akce

  V předchozím zpravodaji jsem zmínil, že jedním z mých cílů je stabilizovat týdenní akce. Uznávám, že naše akce měly v poslední době několik problémů. Tým hry Farmerama je bere vážně a na tyto chyby rychle reagujeme. Doufám, že se to bude v průběhu několika příštích týdnu dále zlepšovat. Také jsme experimentovali s akčními koši, což jste si určitě všimli. Budeme i nadále pracovat na vylepšení balancování práce. Nedávno jsme vytvořili systém, ve kterém se naši diskuzní administrátoři více angažují a požadujeme od nich odezvu ještě předtím, než jdou akce live. Doufám, že všichni víte, jak pilně tito lidé pracují a považuji se za šťastlivce, že mám tak skvělý tým moderátorů a komunitních manažerů.

  Renzo

  Ah.. Renzo! Chtěli jste ho a my jsme vás vyslyšeli. Doufám, že jste všichni tento týden ocenili náš zkušební test. Nashromáždili jsme data a plánujeme tuto akci v blízké době spustit o něco déle. V tomto okamžiku bych se nerad vázal k určitému datu. Jak jste si pravděpodobně všimli, slibuji jen tehdy, když vím, že sliby mohu splnit. Doufám ale, že vám již brzy sdělím dobré zprávy! Pracujeme na tom :)


  Halloween

  Během minulého měsíce jsme pracovali na halloweenském obsahu. Naplánovali jsme spoustu tematických akcí a výprodejů, a doufáme, že z nich budete mít radost. Zde je malý náhled:

  [​IMG]

  Předtím, než tento zpravodaj ukončím, bych vám chtěl říct, že si vážíme vašich názorů a spolupráce. Jako poděkování vám dáme 24hodinový kupón na pomocníka při sklizni a všechny pomocníky na 24 hodin! Vyzvedněte si tuto odměnu použitím následujícího bonusového kódu:

  Bonusový kód je kompenzací za problémy s přihlášením v nedávné době.

  Bonusový kód: HAPPYAUTMN14
  Začátek platnosti: 16. října
  Konec platnosti: 22. října ve 23:59 hod.

  Obsah:
  • pomocníci na 24 hodin (aktivují se ihned)
  • Kupón na pomocníky na 24 hodin


  A to je pro tuto chvíli všechno. Příští měsíc si přečtete více o korálovém útesu, skladovacích prostorách a obsahu pro dlouholeté hráče. :D Zůstaňte naladěni!


  Varun