Newsletter producenta (16.10.)

Diskuze na fóru 'Vývojářský blog' zahájená uživatelem pajda361, 16/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Ahoj hráči hry Farmerama!

  Nastal čas na další aktualizaci z týmu hry Farmerama! Září je pryč a musím vám říct, že to pro nás byl opravdu vzrušující měsíc. Pilně jsme pracovali na akcích a pokračovali na rozvoji korálového útesu. Předtím, než se dostanu k aktualizacím tohoto měsíce a podrobnostem o korálovém útesu, bych vám rád dal aktuální informace ohledně nedávných událostí.
  V posledních dvou týdnech jsme měli četné problémy, které vám bránily v přihlášení do hry. Je nám to upřímně líto a rozumíme, jak je to frustrující. Naši moderátoři nám pomáhají tyto problémy identifikovat a informují nás o vašich pocitech a obavách, přičemž dělají opravdu skvělou práci. Jsem hrdý na naše komunitní manažery a technické producenty, kteří pracují přesčasy a snaží se tyto přihlašovací problémy vyřešit, jak je to jen lidsky možné. Tvrdě pracujeme na řešení těchto útoků a ujišťuji vás, že toto je naše současná priorita. Oceňuji vaši trpělivost a porozumění.

  Korálový útes

  Jak jsem již zmínil v předchozím zpravodaji, pracujeme na nové funkci zvané "Korálový útes". S radostí vám tedy oznamuji, že jsme těsně před dokončením této funkce a v příštím zpravodaji vám sdělím datum vydání. Požádal jsem tým, aby věnoval svůj čas posledním úpravám a vylepšením, a aby odstranil co nejvíce chyb. Toto je významná aktualizace a děláme vše pro to, abychom vám nabídli kvalitní herní zážitek. Nejdříve se bude testovat interně a poté také s našimi moderátory, abychom získali odezvy a mohli je implementovat. Chci k vám být upřímný a nastavit správná očekávání. Momentálně plánujeme postupné zavedení nové verze tak, abychom mohli hru monitorovat a ujistit se, že je bez chyb. Chtěl bych, aby tým hru pečlivě sledoval, než ji spustíme pro všechny. To znamená, že tato funkce bude během prvního týdne k dispozici pouze v jedné zemi. Vím, že už všichni netrpělivě čekáte, ale postupné zavedení je naplánováno pouze z důvodu zajištění kvality. Pro všechny ostatní bude k dispozici brzy poté. Doufám, že všichni rozumíte naší strategii.

  Akce

  V předchozím zpravodaji jsem zmínil, že jedním z mých cílů je stabilizovat týdenní akce. Uznávám, že naše akce měly v poslední době několik problémů. Tým hry Farmerama je bere vážně a na tyto chyby rychle reagujeme. Doufám, že se to bude v průběhu několika příštích týdnu dále zlepšovat. Také jsme experimentovali s akčními koši, což jste si určitě všimli. Budeme i nadále pracovat na vylepšení balancování práce. Nedávno jsme vytvořili systém, ve kterém se naši diskuzní administrátoři více angažují a požadujeme od nich odezvu ještě předtím, než jdou akce live. Doufám, že všichni víte, jak pilně tito lidé pracují a považuji se za šťastlivce, že mám tak skvělý tým moderátorů a komunitních manažerů.

  Renzo

  Ah.. Renzo! Chtěli jste ho a my jsme vás vyslyšeli. Doufám, že jste všichni tento týden ocenili náš zkušební test. Nashromáždili jsme data a plánujeme tuto akci v blízké době spustit o něco déle. V tomto okamžiku bych se nerad vázal k určitému datu. Jak jste si pravděpodobně všimli, slibuji jen tehdy, když vím, že sliby mohu splnit. Doufám ale, že vám již brzy sdělím dobré zprávy! Pracujeme na tom :)


  Halloween

  Během minulého měsíce jsme pracovali na halloweenském obsahu. Naplánovali jsme spoustu tematických akcí a výprodejů, a doufáme, že z nich budete mít radost. Zde je malý náhled:

  [​IMG]

  Předtím, než tento zpravodaj ukončím, bych vám chtěl říct, že si vážíme vašich názorů a spolupráce. Jako poděkování vám dáme 24hodinový kupón na pomocníka při sklizni a všechny pomocníky na 24 hodin! Vyzvedněte si tuto odměnu použitím následujícího bonusového kódu:

  Bonusový kód je kompenzací za problémy s přihlášením v nedávné době.

  Bonusový kód: HAPPYAUTMN14
  Začátek platnosti: 16. října
  Konec platnosti: 22. října ve 23:59 hod.

  Obsah:
  • pomocníci na 24 hodin (aktivují se ihned)
  • Kupón na pomocníky na 24 hodin


  A to je pro tuto chvíli všechno. Příští měsíc si přečtete více o korálovém útesu, skladovacích prostorách a obsahu pro dlouholeté hráče. :D Zůstaňte naladěni!


  Varun
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.