Newsletter producenta (12.11.)

Diskuze na fóru 'Vývojářský blog' zahájená uživatelem BlackDragon, 12/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Ahoj hráči hry Farmerama!

  Toto bude docela ‘krátký’ zpravodaj. Jen vám chci napsat ohledně některých chyb, které se vyskytly během poslední komiksové akce. Ke konci měsíce napíšeme další zpravodaj, ve kterém vám sdělíme herní aktualizace.

  Naše nedávná komiksová akce měla řadu technických problémů a vím, že to ovlivnilo spoustu hráčů. Jsme velmi zklamaní ohledně načasování těchto problémů zvláště proto, že jsme během Halloweenu obdrželi skvělý "feedback".

  Farmerama tým pilně pracoval na vyřešení těchto problémů a jsme rádi, že se nám je podařilo opravit. Avšak i přesto byli tímto naši věrní hráči postiženi a mnozí nebyli schopni postoupit v komiksové akci dál.

  Administrátoři byli jako vždy velkým přínosem a prokázali nám podporu přes celý víkend. Po diskusi s nimi, jsme se rozhodli vám poděkovat za vaši trpělivost a porozumění následujícím bonusovým kódem.

  Bonusový kód: THEDEAL2014
  Začátek platnosti: 12. listopadu
  Konec platnosti: 30. listopadu ve 23:59 hod.
  Obsah:
  • 15x Zuzino superhnojivo
  • 30x superhnojivo
  • 3x velikonoční marmeláda
  • 3x cukino-jablečný koláč
  • 3x jarní věnec
  • 3x mrkvový chléb
  Já i tým bereme tyto problémy na vědomí a přijímáme za ně plnou zodpovědnost. Buďte si jisti, že stabilní a spolehlivá hra je naší nejvyšší prioritou.

  [​IMG]

  Moc vám děkuji,

  Varun
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.