Nepřátelské převzetí (30.3. - 5.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Dámy, kam se na vás hrabu se svými -28600.....xD
     
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Dítě moderní doby si udělá tabulku v excelu :pxD

    Právě mi byly vyměněny diamanty za kr a body. Měla jsem 616 démantů, dostala jsem cca 12 tis kr. Půjdu to utratit (to bude rychlé...ani na pořádnou marmošku to nebude stačit xD)
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    GordonSargent Nejdem o ni uz od rana? Nejak jsem dneska zapomela na obed a jsem lina vytahnout paty z kanclu (furt si rikam, to nema cenu, za chvili bude hotovo, pak uz se sem nebudu muset vracet), takze si tak trochu hladove pripadam xD

    Druid.Panoramix Hele, paprdo, nevim proc mam pocit, ze zas nejsi o tolik starsi....! :music:>:(:D Zahod tuzku, ja tu tabulku odpoledne vykopiruju, ale obavam se, ze ani me, coby diteti moderni doby, nebude stacit jedna veta ;)
     
  4. Boty

    Boty Magnát fóra

    Bizoni nedošli, ale nevadí té havěti co pořád jen žere mám dost :)))) jen aby těch červů v děsivce bylo dost ....
     
  5. Ria30.

    Ria30. Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare.
    [​IMG]
    [​IMG]
    Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.