Nepřátelské převzetí (30.3. - 5.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Taky mám nějaké přebytky skoro bych to dal ještě jednou [​IMG] xDxDxD..
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem se podival a je to 838 diamantu navic, to neni zas tolik, ale je fakt, ze jsem se ani nesnazil a i sousedi posilali uz obycejny darky... taky Prales zustal nepovsimnut, nez se vyhlasila nova akce...
    Stonek pekny, minihra zbytecna, problemy celkem mizivy a to se pocita...
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Druid.Panoramix Kdyz uz mas svou vinou trosku vic casu... nesly by, prosim, hodit vsechny vysledky tvych pokusu za tuto akci do jednoho pripevku vc. datumu? Snazim se je prave porovnavat, ale dohledat to mezi temi 61 stranami teda zadny zuzo, Ruzo a navic vlastni vinou vic casu momentalne nemam, ale jsem zvedava, jak stara Vajtingrova! ;):D Prosim, prosim, smutne koukam :sleepy::)
     
  4. Modránek

    Modránek Pisálek fóra

    A čo teraz zavreli toho zlodeja? Čo sa stane s tými mínusmi? Už skončila akcia bez konca bez vynesenia rozsudku, alebo bude dekorka ako je za mrežami v hodnote aké sme mali mínusy?
     
  5. mituli

    mituli Polobůh fóra

    No taky by mě zajímalo:eek:
     
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Tak z TCH vylezl bizon. :music:
     
  7. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    A jak to celé dopadlo?

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    deMentos
     
  8. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    všetky tajomné chlievy skončili v lište, žiadne prekvapenie sa nekonalo :(
     
  9. tanečník

    tanečník Zelenáč fóra

    TAK za mě nedokončeno, zase mega sázení ,akce nic moc .
     
    petaM2001, Apachie1 a Tydleta tohle ocenili.
  10. zmel

    zmel Pilný autor

    Odtajnené, ale bizón neprišiel :cry:
    No čo už, treba počkať a časom nejaký na moju farmu zavíta:D
    Inak, všetko odtajnené - smer lišta ...
     
  11. Tydleta

    Tydleta Pisálek fóra

    Ach jo, zase mi padalo málo drahokamů, takže I kdybych se přetrhla, úkol nemám šanci dokončit. Dotáhla jsem to k tajemným chlívkům, co z nich bude , to se dozvím až ráno. Kdybych nebyla už v 97 levelu, tak se na to vykašlu. Mimochodem zase mi odešli dva sousedi , nechce se někdo přidat?
    Ivanna1
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    nejsem D.P. ale snad dovolí: klikni si na jeho sošku a objeví se hledat všechny příspěvky, klik a jsou tam všechny pod sebou ,-)
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pitrýsku, muž jeho věku a hlavně zkušenosti je už poněkud rozvláčnější a trpělivě vysvětluje .Kdežto matlafous je dítě moderní doby, ta by chtěla všechno shrnuté v jedné větě. Teď si jen počkám v jakém manku skončila, přičtu k tomu to své a uvidím ,zda zbude na zlatý srp pro druida. Aby to nebylo jen na bronzový ,natožpak kamenný:)
     
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak mi chybělo 56 padátek na dokončení úkolu... Děkuji všem, co pomohli s padátky. :) Stonek nemám, dekorky ano /budou se hodit/, TS a TCH nic, vše do lišty... Ovšem odměny kromě ZB mám všechny, SK, SH atd...
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pitrýsek47 Smarja, vzdyt on u tohoto tematu ma snad 3 strany prispevku xD Diky ;) ... kazdopadne jsem zrovna v kanclu a tady na me cihaji faktury a jine ucetni zhuverivosti a prochazeni fora zere nejen cas, ale i mobilni data, takze to dam dokupy, az dorazim k dratu.

    GordonSargent Vyjeveny netopyre, tusim, ze jsem ukoncila manko nekdo u 38.300 nebo nejakeho takoveho cisla :D
     
  16. gemit8

    gemit8 Rádoby autor

    Tak jak tady koukám,tak nejsem jediná kdo akci nedodělal :( bohužel se mi ztrácely akční rostliny ale nakonec jsem ztroskotala na diamantech,vůbec nechtěly padat ! Chybělo mi 48ks >:( .No to mě fakt pěkně naštvalo. Všem kdo akci dodělal GRATULUJI .
     
  17. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Včera jsem nějak nestihla napsat,ale ráno jsem akci zdárně dokončila,tentokrát to bylo dost na těsno protože jsem při této akci neměla příliš času,ale naštěstí jsem to dala :) tajemničky jsem si zatim nedávala
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Na ml. farmě se včera tajemničky vyvedly velmi: dostala jsem Růžové velbloudy (k tomu dvoje oranž pandy). Ještě musím sklidit zbytek. Kdyby tak přihopikal bizón - uvidíme :p
    Edit:
    Tak bahatajemno - nolina, mangostan xxl, liči xxl, baobab xxl a rolinie.
    Farma: 2x jezevec, oranž orel a slépky, žluté sovy
    a F-stromky: manle xxl, lokvát xl a břek
     
    Naposledy upraveno: 6/4/17
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Na farmě žádná neočekávaná stáj, dostala jsem co jsem očekávala, posílení lištovek.
    matlafous, a to už nabíhají úroky, o žebrácké holi spolu půjdeme:cry:
     
  20. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Tak shrnout do jedné věty to asi nepůjde, ale nějaká tabulka by z toho být mohla. ;) Holt poučení pro příště, papír + tužka, udělat si základní přehled, aby se dítě moderní doby mohlo poučit. ;)xD
    Jinak já mám zlatý srp, který jsem obdržel od arcidruida Metuzalixe, když jsem úspěšně vykonal druidskou zkoušku. Je ostrý a seká parádně. xDxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.