Nepřátelské převzetí (30.3. - 5.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já jsem uvažovala podobně, koukla jsem se před chvilkou, když jsem naposled během akce sklidila farmu, mám celkem převis 319 padátek, končila jsem v pondělí kolem 7 večer, kdy jsem sklidila ještě bez řemeslných BZ posilovačů a z ukončovací sklizně jsem měla ještě převis 65 diamantů, tj. za 44 hodin mi napadalo 244 diamantů. Akci jsem splnila za 100 hodin a za tu dobu mi napadalo 890 diamantů. (Odečetla jsem přípravu 175 diamantů a naopak počítala celou sklizeň, ze které část 65 diamantů už zůstala nevyužitá.)

    Tim mi vychází, že v době akce mi napadalo v průměru za jednu hodinu 8,9 diamantu, zatímco po akci, kdy už používám mrkvový chlebík, ale jinak sklízím podobně, bez prostojů, ale na farmu jsem vrátila stromy a chlívky a pole mám jen na 3 plochách, mi vyskákalo za jednu hodinu jen 5,54 diamantu. Pokládám to za viditelný rozdíl a skoro si myslím, že mixem věcí na plochách bych já akci nedokončila, navíc nemůžu potvrdit zvýšené vyskakování po dokončení akce, tentokrát jsem dokončila víc než jeden den před koncem, takže se mi to lépe hodnotilo, bylo co srovnávat. Čísla ukazují, že u mě po dokončení došlo ke snížení vyskakování o 40 procent oproti vyskakování při plnění akce.
     
  2. Flyfirepanther

    Flyfirepanther Rádoby autor

    Tak ještě 15 diamantů.
     
  3. mazulu

    mazulu Zelenáč fóra

    takze konecneee domlete posledne vreckoo_Ohlava sa mi este toci a to som chcela vzdat akciu v pondelok ked som mala len 12 vrecusok ale podarilo sa vdaka susedom a makaniu na farme,dnes padali kamene akosi lepsie rano mi chybalo este 120 ks,riadok uz bezi takze spokojnost.:music:8);)
     
  4. jester73

    jester73 Zelenáč fóra

    mužů se zeptat, jak to dělate, že mate převis Diamantů?
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No klidně ti odpovím, ale v této akci je to už návod na houby a každá další je nastavena jnak. Takže na noc seju dlouhodobky, na den akční, na plochách zruší všechno, co mi nepomáhá při pěstování či výrobě, pracuji s pidi a poho poli.xD (a netvrdím, že vždycky stíhám).
    Mně by zaase zajímalo, co se bude dít s těmi mínusovými body a když nic, tak proč tam byly. Jestli to byl pokus o vtip, tak byl ubohý i na německý smysl pro humor.
     
  6. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Také jsem akci ukončil v pondělí, převis padátek je zatím 486, ještě budu sklízet houby, tak něco málo vypadne. Manželka jich už má 676 a to jedeme akci zhruba na stejných políčkách, ona má prémium, tak asi proto tak veliký rozdíl.
     
    milostivas, Apachie1 a petaM2001 tohle ocenili.
  7. zoopraha1

    zoopraha1 Pisálek fóra

    akci jsem skoro udělal mám všechny dekorace ,ale stonek ne padalo málo diamantů hrůza
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  8. cyklopaja

    cyklopaja Zelenáč fóra

    dobrý den,já to prostě nestíhám,opět to nedokážu,když musím chodit do práce a zde hry neeeehrajem.
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  9. jester73

    jester73 Zelenáč fóra

    Dík za odpověd, je mi jasné, že v těto chvily s tím nic neudělam i , že každa akce je nastavená jinak, ale obecně dík.
     
    milostivas a petaM2001 tohle ocenili.
  10. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Tak mi to nedalo a taky jsem šla kouknout do stodoly. Mám navíc 395 diamantů a to jsem na ploše měla pár kurníků, papoušků, lenochodů a kukaček, aby byl hnůj na prodej. Potřebovala jsem přivydělat nějaké penízky.
     
  11. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Takže poslední situační zpráva z této akce a s ní výsledky poslední sklizně 4 hodinových kytek - angreštu a chilli papriček.
    LM - 116 polí - 6
    HL - 141 polí - 7
    DM - 132 polí - 4
    BAHA - 99 polí - 3
    DP - 106 polí - 6
    --------------------
    Celkem: 26 diamantů

    Jsem si vědom toho, že poslední den jsou kohoutky uvolněny více, aby akci stihli všichni, kdo se dostali do určitého množství diamantů - odhaduji 2 - 4 pytlíků ( tedy 80 - 160 diamantů). ;)Možná je to i tak, že RT sleduje finanční toky a buď má vyděláno kolik si vysnili a tak to mohou spustit.... anebo jsou si vědomi, jak velký počet akci ještě nemá a bude tedy ochoten investovat, aby ji splnil. ;)No a když se povolí, tak lidi začnou více utrácet reálné peníze, protože jakmile začne padat více, tak je šance na ukončení větší a tím i větší ochota do toho vrazit reálné peníze. A všichni jsou šťastní. :D:D

    Modré řádky jsou mojí konstrukcí, podpořenou delší dobou sledování podobných akcí. :music:Má to pořád podobný scénář i průběh. A jak řekl kdysi jeden pán, jehož jméno zde nesmí být vysloveno:"Tak o peníze jde vždycky v první řadě." a "Nezajímá mě, odkud ty peníze jsou, zda jsou čisté anebo špinavé, důležité je, že prostě jsou." Takže asi tak. ;)xDxD

    Závěrem, ještě jednou gratuluji všem, kterým se podařilo akci splnit a těm, kterým se to nepodařilo patří slova útěchy s tradičním:"Příště to bude lepší." A já ještě doplňuji, napsalo se tady toho spousta a ten, kdo chce akci splnit by měl hledat poučení a zamyslet se, zda na své farmě nedělá něco špatně či zda nepomíjí některé důležité věci ( namátkou Živoucí legenda na nízké úrovni, absence MJS, málo rozvinutá řemesla, nepoužívání skleníku na vylepšení rostlin, špatný rozpočet akčních rostlin)

    Mrtva jest tato akce, ať žije ta příští.
     
  12. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Mně to nešlo posledních 15 minut pořádně. Nešlo mi rozkliknout tu zku..enou hru skořábky ...je to nanic. Kvůli tomu nemám stonek!!!!
    Prosím o opravu - vše mám v požadovaném množství, jen ty hnusný skořábky s lasicí nešly rozkliknout
     
  13. raduzicka87

    raduzicka87 Zelenáč fóra

    Tak jsem 3 minuty přes koncem hry domlela poslední potřebný drahokam na stonek a hra už mi nešla. ;-(
     
    danielka0000 tohle ocenil(a).
  14. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Tak jsem v 16,13 hod. vlezla do mlýna a Syčák si opět odečetl 100. Už ho mám dávno za mřížemi, akce je skončená. To snad ovlivňuje z Baharamy nebo co. Doufám, že za minusové body dostaneme všichni tučnou odměnu asi 100 SK.
     
  15. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Zdravím ve spolek :)
    [​IMG]
    toto je přebytek vypadávátek po ukončení akce.
    akci jsem zvládla za 36 hodin
    1 plocha obsazená obr stromy co den to 40 padátek jistých
    2 plochy po dobu 2 dnů pouze slepičkami a to i přes noc, 3 dny bobry, kočky, včely, bobří pily, lepidlo a krabice, hydranty
    + 2x výrobna (žebříky, vějíře), zvěřinec (lasičky, jeleni), arboretum (třešeň xxl a moruše XXL)
    baha stromy mix normal, xl, xxl ty obyčejné banány kokosy, manga, granátové jablka, juvie
    +2 zvěřinec (hroši,opice), 1x arboretum s výrobnou (hůlky)

    všehovšudy až na plochu obr stromů (5 dnů cca 200 padátek) vše co má každý druhý na farmě
    slepice á 1,5 hodky, lasičky jsou kolem 5,5 hodky, žebříky taktéž, později bobry v ++ čili kolem 8mi hodin, nic náročného, žádné dlouhodobky, ani pohopole, pidipole a jiné.

    Zkuste zvážit. Namixovat příště, po napěstování potřebného množství akční, něco jiného, chlévy, výrobny, stromy.​
     
    Naposledy upraveno: 5/4/17
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    badaji - po znovupřihlášení bude všechno fuč a vrátí se hvězdičky (vyzkoušeno)
     
  17. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Ahoj farmáři. Přiznávám že odmítám číst posledních pět stránek.
    Asi po 4 letech jsem začala chodit do práce a jsem ráda že sklidím, zasadím a dodám. Hlavně akci.
    Pořídila jsem si kvůli tomu i telefon, ale to je také fofr. Jdeme na oběd a po obědě si zapálím, zapnu farmu a sklidím, zasadím a už jdeme zase dělat.
    Tuto akci se mi podařilo dokončit a to i přes to, že jsem od pátku odpoledne až do neděle odpoledne na farmě nebyla.
    Už jsem v to ani nedoufala ale ráno se zadařilo získat stonek.
    Už se ani nedivím že většina pracujících nestíhá akci dokončit.
     
  18. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    anickamalirka: Ahoj... zapoměla si zmínit pomoc v podobě fofr karafeců zapíjených zelenou ,-) To je tak o 450 kousků méně? Navíc osobně nedoporučuju mixovat.... a když už, tak jedině věci se stejnou dobou růstu/chovu co nejblíže k času možnosti sklízet..... nedělat si zbytečně "prostoje". Ale už mlčím... ,-)
     
  19. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Casey ty nepočítám, ty sežrala akce
    těch tisíc šutrů navíc je bez jakýchkoliv "bonusů", prostě jak vybyl čas. A ano sladit časy, proto jsem měla 2 dny slépky s kulajdami jsou na tom asi tak stejně. a pak bobřiska a jinou havěť :) A prostoje jsem fakt neřešila :) což např. slépky na noc taky nenjí žádná výhra :)

    EDIT: Z tohohle pohledu ano, ale i tak přebytek ;) Prostě mi přijde, že většinou se sází pouze na dlouhodobky, tak jsem chtěla uvést příklad, že i z obyčejných chlívků to může napadat bez problémů

    EDIT2: nevlastním ani jednoho Kyselého Honzu :)) tedy pokud se nepočítá ten co dejchá a říká si můj muž :)))) Ten je občas víc jak kyselý :)))))
     
    Naposledy upraveno: 5/4/17
  20. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    anče: No já ti nevím... tím že si je hodila do akce se "nevypařily" ,-) Takže by si bez této pomoci musela použít na splnění těch XY ks z toho tvého přebytku a opravdový přebytek je těch 1.057 - XY..... tohle mně říká logika. Ale když nejde o život, tak jde o... prostě sem chtěl naznačit, že by ten přebytek bez karafeců byl "poloviční" ,-)

    EDIT: Teď tak přemýšlím (ano sprosté slovo), jestli to byl přebytek a nebyl to spíš zbytek.... no jsem z toho dobytek ,-) No a k tomu padání.... dlouhodobky jsou zažité kvůli delšímu času růstu.... tím pádem možnost pro hráče co nemají častý přístup na net a nebo klikají růčo. Osobně si ale myslím, že pokud pojedu 2 dny dlouhodobky nebo kratší bez prostojů, tak to bude podobné. No a chlévy nebo výrobny nejsou určitě špatnou volbou pokud není padání nastaveno na větší procento a nebo nepoužíváš armádu JC .... nedostaneš z plochy víc jak 44ks ,-)
     
    Naposledy upraveno: 5/4/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.