Nepřátelské převzetí (30.3. - 5.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]
    Taky jsem to přehnal se zelenýma kapkama. 2 dny jsem jel na velkých abych nastřádal diamanty. SH lítalo po desítkách a taky zbytečně.
    Hotovo už mám dávno.
     
  2. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Tak i já mám přes hodinu konečně splněno, řádek už jede, farmu jsem překopala, stromy,co jsem měla nechala, přidala chlívky,co potřebují do úkolů,v pralese,mám dekorky s 1000 a výš, stromy a pár chlívků,na baha pěstují do zásoby nové plodiny a čekám co vyleze z tajemna;) děkuji za dárečky sousedům a těm co finišují ,přejí,aby také zdárně ukončili
     
  3. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji klidný a pohodový den, i když tady na jihu zrovna prší.
    .evalumar. - dovolil bych si trošku nesouhlasit, já akce plním s minimem SH, stačí mi 10 - 20 kousků na rozpěstování a pak už jedu bez něho (jen na tuto akci jsem použil více protože akčních bylo skutečně dost). Kytky nemusí být úplně vytuněné, jak uvidíš z následných výsledků částečně vytuněného artyčovku, který jsem sklidil před chvílí.
    A to nemám ani prémium, ani JC..... Živoucí legendu mám na 29/30, to je asi základ, aby se akce dala splnit. No a pak dobré načasování, pokud možno bez zbytečných prostojů. Chápu, že každý nemůže být u kompu 24 hodin.
    O tom, že systém padátek je takový jaký je o tom by měl mluvit někdo jiný..... a stejně nám nezbývá nic jiného než se s ním smířit, že nás bude tlačit do nákupů ať již SH u pěstebních akcí či SK u akcí šlechtících a záleží na každém z nás, zda má zásoby, zda je schopen je vytvořit a v jakém rozsahu ( zde si dovoluji připomenout, že nemám ani jeden obrstrom na SH, jen na ZUH - ponožky a SH se dá namlít ve mlýně či doplnit z nedokončených akcí) či zda je nemá a musí je kupovat za reálné peníze.
    A tady si musí říct, kolik je schopen a ochoten do hry investovat - času, vlastní invence a v konečném důsledku i reálné či herní měny.
    flexka - "náhodné číslo" - vypadá to tak, možná, snad to tak je. Někdo má a jiný nemá....... a zase je to o tom, buď se s tím smířím anebo budu hledat cesty, jak to vymyslet a jak to realizovat s těmi možnostmi, které farma "zadarmo" nabízí. A někteří dokazují, že to jde, včetně Tebe samotné.
    A teď už výsledky toho artyčoku na Farmě a papriček habanero na Baha:
    LM - 116 políček - 20 diamantů
    HL - 141 políček - 21 diamantů
    DM - 132 políček - 20 diamantů
    BAHA - 99 políček - 20 diamantů
    DP - 106 políček - 19 diamantů
    Celkem: 100 diamantů

    To je zatím nejvyšší zisk, s výjimkou toho úvodního, kde jsem měl pouze vytuněné karafiáty a cukrový meloun.

    Jako poslední jsem dal na plochu na Farmu angrešt a na BAHA chilli papričky, ale nevím, zda to stihnu včas, dnes mám docela fofr.
    Závěrem blahopřeji úspěšným a držím pěsti těm, co chvátají do finiše a přeji jim, aby to vyšlo.
     
    Naposledy upraveno: 5/4/17
  4. aljanu

    aljanu Aktivní autor

    Včera jsem akci dokončila,aktivovala stonek ač to zprvu s těmi vypadávátky vypadalo hodně bledě.Ale zvládla jsem to a dnes padátka padají jako divý. To proto,že už je nemám zapotřebí.Nakonec jako vždycky po dodělání všech úkolů :)
     
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    ještě mi chybí 75 padátek, to asi nedám :(
     
  6. Flyfirepanther

    Flyfirepanther Rádoby autor

    Tak kytek mám dost. Diamanty bohužel chybí asi 48. Ještě jednou sklidím, ale 48 jich asi nevypadne.:cry:
     
  7. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Flyfirepanther, neházej flintu do žita, dnes to opravdu padá úplně jinak. Jak psal Druid, láme to rekordy a jestli mi na začátku vypadlo 7 z nějaké celonoční kytky, tak dnes mi z brambor padlo asi 17 z jediné plochy. Jestli je to dnes puštěno, nebo je to tím, že jsem včera dokončila, nevím ,ale zkusila bych spíš kratší rostliny ještě 2x otočit.
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Máš hotovo, super, tak prosím tě zlikviduj nebo uprav ten příspěvěk ve vlákně "Zasílání a výměna dárků" - ať ti neposílají hráči zbytečně další diamanty, které můžou poslat těm, co ještě bojují a hopsátka potřebují ;)
     
  9. .PRALINKA.

    .PRALINKA. Pisálek fóra

    To se máte, já to nestihnu,schází 120 diamantů cpu do toho peníze a zbytečně. Čím jsem víš tím to jde hůř.
     
    danielka0000, Květa54 a petaM2001 tohle ocenili.
  10. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    Tentokrát to budu mít jen tak tak, a je fakt, že když má člověk hotovo dřív, tak pak padátka padaj jak divý, a když je potřebuje, tak je to třeba i jen jedno z celé plochy- to se mi fakt stalo a měla jsem tam akční i dozráté xxl stromy :) fakt dobrý
     
  11. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Uff hotovo, ale bylo to jen tak tak. Je pravda, ze vikend jsem byla na baracku a vegetila venku z detma.
     
  12. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    Tak se taky povedlo, domelu a je hotovo.....držím všem palce ať toho zvládnou co nejvíc to jde
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hotovoooo, honil jsem podvodníka po celé farmě, to jste neviděli ty široširé lány, které dnes vypadaly jako před rokem 48 ,-)) z deseti pohopolí s SH vypadl jeden drahokam, ale díky sousedům a přátelům, kteří hlídali hranice, je v pruhovaném a za mřížemi. Díky moc.
     
  14. anturie111

    anturie111 Pisálek fóra

    Zázrak asi nebude - do konce akce necelé 3 hodiny a chybí mi 5 pytlíků na to padátka už nevypadnou , po dlouhé době akce se stonkem a zrovna tu nezvládám.
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Taky hlásím zajetí jednoho la-syčáka. Děkuji za poskytnuté drahokamy (asi jediné, které jsem kdy dostala či dostanu) a ty, kdo finišují, upozorňuji, že ještě není důvod k panice, protože se nekončí ve 14.00, ale až v 16.00.xD
     
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    mno z tajemna nic moc anebo jak už tady někdo psal milostivě jsem zapoměl a šup s tím do lišty stejně čekám jenom na bizona;)aktuálně [​IMG]
    a dluh narostl na [​IMG] xD
     
    Naposledy upraveno: 5/4/17
  17. MIMINKO_CmuQ

    MIMINKO_CmuQ Zelenáč fóra

    admin posila malo lesklich drahokamov zostalo mi 5000 kvetov tak ze sa to nada normalne ukoncit a kupit kosik to nechcem tak ze tak nanic
     
  18. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Za mínusovou stovku jsem koukla do stodoly na padátka. Mám jich 380 navíc, což odpovídá 230 denně za akci. Měla jsem hotovo za necelé 4 dny, tudíž u mě je průměr padání přibližně stejný. Samozřejmě pro přesná čísla by bylo nutné odečíst první přípravnou sklizeň.
     
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]

    Lidi to ještě nevzdávají. Vydělat se dá i na konci akce.
     
  20. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    hmmm,pěkně,s hnojem...u nás AA nejvyšší nabídka 2052 kr... ale jinak už klesá,už jde koupit za 60 .

    jinak u mě padátek navíc 652..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.