Nepřátelské převzetí (30.3. - 5.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Takže, přátelé kamarádi, akce hotová, stonek vesele stonkuje a tady jsou výsledky tajemnic:
    a) farma - chlívky - obydlí pro medvěda žluté, orlí hnízdo žluté, soví klec žlutá, oslí stáj oranžová, výrobna vajec žlutá
    - stromy - lokvát XXL, lokvát XL, bugenvilea ( z té bych měl radost, kdyby nebyla asi desátá)
    b) BAHA - chlívky - výběh pro slony Classic ++, výběh pro tygry, jezero pro hrochy ( můj čtvrtý hrošík, nějak se s nimi roztrhl pytel)
    - stromy - nolina (moje pátá) , durian (můj desátý), 2x ledvinovník západní, kokosová palma XXL
    Takže většina do lišty, ale co darovanému koni se na zuby dívat nebudu, mohl by mě kopnout. Snad příští akci se RT polepší a dostane se mi toho, co mi ještě chybí.
    Takže držím pěsti těm, co finišují a blahopřeji těm, co byli úspěšní a podařilo se jim akci dokončit. :music:
    Škoda, že u té minihry nebyla dána funkce "vyhrát nad LaSyčákem" - takto se trošku vytratila motivace a náboj a změnila se jen v bezduché klikání na prostřední škebli bez zájmu a pozornosti. Bývají i lepší minihry, škoda.:(:(
    Jinak mi hra až tak nevadila, i když akčních rostlin a padátek bylo na nižší levely asi moc, ale těm vyšším levelům by se to mělo dařit s opičí zručností a prstem v nose i bez masívního použítí SH. ;)xDxD
     
  2. zmel

    zmel Pilný autor

    Konečne aj ja sa pridávam k tým, čo majú hotovo. Stonka pracuje, odtajňovať však budem až zajtra. Bolo to náročné, hra sa aj u mňa zasekávala a trvalo mi to dlho, kým som farmu vrátila do pôvodného stavu.
    Tým, čo ešte bojujú, prajem, nech vám to dobre padá, aby ste akciu úspešne zvládli.:)
     
  3. igráček

    igráček Pisálek fóra

    ahoj,napěstované mam,ale co se tyče vypadávek nedaří se,pada to malo,takže další řádek nedodělan,bohužel,moje snaha neprošla
     
  4. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    Odtajněno

    3x Podivuhodný strom “Kavkaz”:
    - Slivoň trnitá XXL
    - Katalpa XXL
    - Datlovník XXL

    3x Podivuhodný bahama výběh “Kobalt”:
    - Výběh pro slony Classik ++
    - Výběh pro slony Classik ++
    - Jezero pro hrochy

    5x Podivuhodný bahama strom “Hokkaido”:
    - Garcinia XXL
    - Mandarinovník XXL
    - Makadamie XXL
    - Pitahaya XXL
    - Pitahaya XXL

    5x Podivuhodný výběh “Palladium”:
    - Kurník II: Oranžový
    - Soví klec II: Oranžová
    - Obydlí pro medvěda I: Žluté
    - Rodeo ranč I: Žlutý
    - Lasiččí nora

    deMentos
     
  5. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Ahoj, právě jsem se stala svědkem zázraku. Odtajnila jsem a zírám...oranž. bobři, oranž. včely, oranž. krtci, žlutí orli-no, nemůže být vše stoprocentní, ale to nejhlavnější...bizoni.. Po tom fiasku z prvního odtajnění, tentokrát radost převeliká. Stromy na Baha budou až zítra..Takže negativní dojem z této akce se trochu zmírnil a já půjdu hajat spokojená.
    Přeji všem finišujícím úspěšné dokončení a hodně štěstí při odkrývání tajemniček..LF
     
  6. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak u mě se bizon bohužel nekonal, vše do lišty. Jen ten dráček na Baha se povedl. No aspoň něco.
     
  7. anica16

    anica16 Aktivní autor

    ahojte tak vcera jsem psala ze 5 ukolu no a tak prez noc dlouhodobky a svete div se uz jen jeden ukol ,chybi 3diamanty a ty uz dopadnou.co dodat opet na posledni chvilku dodalavam ale tesi me ze ted mam 3dny volno od rachoty:D
     
  8. pajuska5

    pajuska5 Pisálek fóra

    Ahoj, všem, co již úkol dokončili blahopřeju ;) Pěstuju jak šílená ve dne, v noci, ale vypadávátka prostě nepadají:( Chybí mi jich ještě 102, no co, svět se nezboří, ale věřit nepřestávám. Odtajňovat budu až posléze. Všem sousedům děkuji za dárečky a pevné nervy těm, co ještě bojují:)
     
  9. vbaburek

    vbaburek Perspektivní autor

    Tak mám také splněno, jen stále nemohu pochopit smysl minihry a dluhu (jak se ho zbavím?)...
     
    petaM2001 a Apachie1 tohle ocenili.
  10. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Sklidil jsem chřest a lekníny a mám tyto výsledky z jednotlivých ploch:
    a) LM - 116 polí - 11 diamantů
    b) HL - 141 polí - 15 diamantů, z toho počtu 6 diamantů z tajemnic, 5 chlívků a 3 stromy
    c) DM - 132 polí - 8 diamantů
    d) BAHA - 99 polí - 11 diamantů. z toho počtu 4 diamanty z tajemnic, 3 chlívky a 5 stromů
    e) DP - 106 polí - 9 diamantů
    Celkem: 54 diamantů.

    Minule jsem měl 63 diamantů z vytuněných růží a mochyně, které mají skoro o 3 hodiny čas pěstování v základu delší, takže celkový počet odpovídá rozdílu v čase, ale mezi jednotlivými plochami byly rozdíly ve prospěch krátkodobějších dlouhodobek, zejména na LM a HL
    Přes noc jsem tam loupnul částečně potuněný artyčok a papričku habanero, ať vím pro příští akci co a jak.

    pajuska5 - A jak jsi na tom třeba s Živoucí legendou?
     
  11. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Konečne mám túto katastrofálnu akciu>:( hotovú a výhonok začal makať:). Už zopár akcií bývam v mínuse s plodinami a padátka mám v stodole, na deň musím dávať dlhodobky, lebo krátke akciové zbierať v robote nemôžem. Tak to bolo aj teraz, včera ráno bolo diamantíkov v stodole, neúrekom, ach keby sa premenili na tie pravé, to by bolo investícií do farmy:D

    edit - ja viem, že dlh nie je zaujímavý, ale mám veľkú nulu:D
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak. I já mám hotovo. Ale za prašule. Po včerejšku jsem se sice hecla, že to ještě zkusím, ale nula od nuly pošla; meduňka, která mi ve zkráceném režimu párkrát dala solidní počet těch lesklých nesmyslů, zklamala. Drobátko pomohly vyšlechtěné růže + mix od barmana na kytky, ale i tak bych to asi do zítřejšího závěru akce nedala. Neumím prostě počítat, nejdou mi mixy, mám málo vyšlechtěných plodin... tož platím. Ale než nám hru zruší, budu taky mezi těmi, co končí včas. To jsem si dala za dlouhodobý domácí úkol. 8)
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Druid.Panoramix Ty jsi se do toho teda obul... nestiham ani sledovat!o_O Resp. rano si opet rada prectu vysledky pokusu ;)

    Y_n_O Prestan blbnout a zatni klofaky, priste bude lip! 8)
     
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    matlafous, druid se konečně začal věnovat svému poslání a pokud jsem četla, tak letos je mimořádná úroda jmelí, tak snad dorazí i na farmu, a když mu seženeme zlatý srp, tak já můžu schovat obrstromy do lišty a Ty je vůbec nebudeš potřebovat:)
     
    Naposledy upraveno: 4/4/17
  15. tomsuch

    tomsuch Zelenáč fóra

    Nechci si stěžovat ale povazuji to za nefér. Miluji když při akci jsem závislí na vypadávání nevypadávání předmětů z pole. Pěstoval jsem na 3+2 pole kde mám všude ty nejmenší políčka. Po dvou sklizních kdy jsem měl ještě zvýhodnění diamant +2ks, zlatý klas +15% a vraní strom +% a s tímto mě ze dvou sklizní vypadlo 52 ks diamantů. :(
     
    petaM2001, Druid.Panoramix a bursuk59 tohle ocenili.
  16. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    To nemohu stihnout chybí mi 7 pytlíků :cry: :cry: :cry:
    A to už se krájím na takovéhle nudličky llllllllllllllllllllllllll
     
    Naposledy upraveno: 4/4/17
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Změněná GordontSargent: A umí Panoramiski uvařit ten správný nápoj, co se v něm jako nemluvně vymáchal Obelix? Hlásila bych se na brigádu na sklizeň, ale jestli neumí, na stomy pro jmelí nelezu... Mám závratě při sklizni banánů na palmách, a že jich ještě potřebuju sklidit...
     
  18. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Pracovní víkend je znát,když jsem sázela jen dlouhodobky,kvůli pajdátkům a zbytečným prostojům.Ještě pořád mi chybí 4 pytle,to jest 3000 akčních, no budu muset vstanout ve dvě, sklidit a nasít:(Snad budík uslyším...dobrou
     
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Y_n_O, že Ty chodíš na brigádu k Barolandovi? I když posledně měl s náborem problém:)
    Asi jsem realista, vůbec jsem se nepřipravila, že by z tajemných něco mohlo být, tak nevím... nakrmit superkrmivem, nebo počkat až se za dvě minuty namele:oops:
    [​IMG]
     
  20. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Legrácky a ptákovinky si dělat z druidíka se Vám zachtělo? ;) Koneckonců proč ne,že? Máme hotovo a veselá mysl je půl zdraví,že?
    Doufám, že modíci zachytili prosbu změněné Gordon Sargent o novou akční plodinu - jmelí a už chystají novou akci ke keltskému svátku Beltine, mmch slaví se o noci z 30.4. na 1.5. a pak, že prý Čarodějnice. Kdeže, to má mnohem starší historii.
    Y_n_O - tak já umím hodně roztodivných nápojů, ale otázkou je, jestli se budeš jenom koupat jako Obelix anebo se staneš pravidelným konzumentem jako Asterix. :):)
    Hraběnko z Matlafousova - mám teď svou vlastní vinou trošku víc času a tak dávám více informací než obvykle. Přiznám se, že i já jsem mnohdy překvapen výsledky a na ten artyčok jsem fakt zvědav, i když ještě není plně vytuněn podle standardů EU. Třeba to moje povídání někomu pomůže. ;)xD
    tomsuch - njn, ale ty věcičky, co máš s % na zvýšení BZ spíše snižují počet padátek, to už tady bylo napsáno mnohokrát. Psal, že jsi měl diamant +2, to asi byla MJS, že? Tak ta jediná je v pořádku. Pokud Ti to ostatní skončilo, pozoroval jsi, že by jsi měl více vypadávátek?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.