Neonové výběhy X (9.1. - 14.1.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matička3

    matička3 Perspektivní autor

    ráda bych sklidila chlívky a nejde to, stále se to opakuje, nemáte radu?
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    matička3 - ahoj, tak se odhlaš a znovu se přihlaš (nejlépe zavřít celý prohlížeč), mělo by to pomoci.
    Pokud by problémy přetrvávaly, doporučuji udělat vše pro bezproblémový chod hry.
     
  3. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky :inlove:. Branku na farmičku jsem otevřel pozdě večer, ale zítra snad budu mít neonové chlívečky.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Pošmourné dopoledne,ani jsem nepostřehla,že v akci jsou ty neonky po 2 kusech.
    Tak kdyby se náhodou našel někdo,kdo akci nedá pro malé množství SK,tak se klidně ozvěte.Pokud půjdou poslat,
    ráda někoho obdaruji.;)
     
  5. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Ahojte, prosím o radu. U Jacka som aktivovala chov vrán, aj chliev ale v chove zvierat mám vranu stále sivú. Dakujem
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mamanka21211 - ahoj, nejprve bych zkusila zrestartovat hru - odhlásit a znovu přihlásit. A pak se podívej znovu, jestli je to v pořádku.
    Pokud by to stále nešlo, tak zkontroluj v Jackově obchodě, zda jsi opravdu aktivovala chov vran nebo jestli sis omylem nepořídila jen vraní hnízdo, ju ;)
     
    Y_n_O a modro.ocko22 tohle ocenili.
  7. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    To je špekulace,vůbec nevím jk to završit,ale stále šlechtím 1.na dalekohledy 2.na lepší šlechtěnce a zatím nejlepší co mi vypadli jsou klepto vrána a kanadská husa,chtělo by to větší kalibr

    hotovo 7/12 zatím
     
    Trepifajksl, evainfo a MatysekKamilek tohle ocenili.
  8. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Honzulko, už hraješ dlouho, aspoň se domnívám..., takže teoreticky můžeš mít tučné krejcarové konto. Pokud ano, nakup vrány na trhu, husy si nachováš v chlívkách téměř v libovolném množství (chlívky aj žluté, si nakoupíš ve farmářském obchodě, a pokud máš 100% do stodoly na chov, anebo motýlí kuklu, šup do toho aj s Valentýnským květináčem a Pinkie Pie) Dodávky Ti dokážou pokrýt i základní zvířata. Tuším u vran to bude cca 1500 ks vran, u hus nevím. Našlechti jen tolik, klidně jen ze základních zvířat, jen aby Ti napadaly dalekohledy, 240 ks tuším. Su sklerotik, tak už si to zas tak nepamatuju. Na "kolonii" se mi to povedlo celé splnit i bez aktivace šlechtění vran, a bez jediného vraního hnízda ;). Pravda, padlo na to cca na 100 mega krejcarů (vydělal jsem na velbloudím krmivu), ale co, prašule budou, my ne ;). Tím že máš chov vran aktivovaný, máš to o to jednodušší, nemusíš dodávat tolik základní zvěře a ušetříš :). Tož držím Ti palce.
     
    Naposledy upraveno: 10/1/20
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    radyn.m: znáš to o těch perlách házených neužitečně do určitého chrochtajícího kotce? Nebo o hrachu na zeď? On si při O&D vysomruje, co potřebuje, proč by se snažil a hrál... A to se moc moc snažím psát slušně.
     
    Naposledy upraveno: 10/1/20
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Neonky půjdou do zvěřince, vůbec se jim barevně nepovedly, když neon tak neon a ne jen při aktivované animaci (hejblátek je na farmě nespočet, to je oční masakr, mít ji zapnutou).
    Byla to pohodová akce, ve Farm.Or. s předstihem ohlášená i když bez záruky, odchované husy a vrány by se vždy hodily.
     
  11. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěknou deštivou sobotu,
    akce hotová.
     
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - napísala si to pekne.Aj ja sem - tam niečo dostanem pri OaD,ale vždy sa chcem revanšovať. Ale žiadať niečo,tak to od - do!
     
  13. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akcička velice příjemná a rychle splnitelná. Když je ten BB, tak jsem trochu zdecimoval zásoby SK :oops:. Už mi chybí jen pár úkolů v Družstvu. RT mi na oplátku hodilo návnadu abych koupil ještě další balík SK, v poslední točce mi totiž padl Kybermotýl 8), ale už šlechtit nebudu až zase příště.

    [​IMG]

    a včera padl sultán (Tyrl bohužel ne xD )

    [​IMG]



    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 12/1/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.