Neonové výběhy IX (6.6. - 12.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Děkuju radyn.m, že mi naťukl, abych otevřela bedny, které byly v odměnách.
    Takže: myš, prase, chameleon a motýl
    a ještě jeden-krát 4 bedny:
    včely, páv, slon a bobr.

    *palec nahoru*
     
    larelay, Honzulka05 a radyn.m tohle ocenili.
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hotovo na všech farmách, zvířata opravdu na nejnižších stavech, ale ty neonky za to vždycky stojí. Tedy bobr nejspíše nikdy neuvidí světlo na mé farmě, protože za těch jeho 30 a něco hodin, otočím zlatého bobra až 3x také. Pravda je tam úspora v místě a krmení.
    Z beden mám:eek:sla,myš,koně,kozu, včelu,bobra a 2x slona.
    Na E: žáby,2x medvěda,chameleona, 3x pávy,slona a na K: osla, myš,psí,kočičí,2x bobry,2x včelu
    Také bych bral kurník - to je pomocník! Anakondy jsou nenajedené a výrobna rovněž.
     
  3. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    U slepic tuším vyšší efektivitu má "motýlí kukla" a na všech loukách žluté kurníky (ony stačí aj ty obyčejné) s valentýnem a vaječným koňakem. Samo že musí být dopředu zásoba krmení. Za necelých dvanáct hodin to dělá více jak 2800 kousků slepic, tomu se nějaký neonový chlívek těžko může rovnat ;). Ovšem horší už je to s králíky...
     
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Radyne - ale neon mi visí na ploše pořád, sklidím s rostlinstvem a nemusím hlídat budík, kvůli sklízení kurníků. Já zas u té farmy nemusím být furt und furt.;):p
    A s kuklou to dělám také tak, akorát kurníky otočím jen 2x, neb je třeba i ostatních zvířat. Takže ráno sklidím dlouhé chlévy, a přes den točím krátké a střednědobé. Zlatá kuklička, zlatá! K nezaplacení:D:inlove:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.