Neonové výběhy IX (6.6. - 12.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vladca

    vladca Stará škola

    to -migos-:

    tiež som po dokončení akcie hodil pár šľachtení kukučiek. Z asi 20 domčekov obyčajných kukučiek som dostal
    okrem prvého skoku na huňatý mišmaš iba 3 (slovom tri) ušaté kukučky ... >:(>:(>:( ... nič vyššie
    tak som s tým sekol .... jedna kukučková úloha stále nedokončená ...
     
  2. renegaderro

    renegaderro Rádoby autor

    Ahoj
    U popisu akce je na konci tabulka
    A jestli jsem to dobře pochopil je to tabulka co třeba na výrobu neonových výběhů
    Ale když najedu tam kde se vyrábějí tak mi to ukáže max možnost jen růžový výběh
    To musím dodělat akci do konce aby to šlo vyrábět ?
    Nebo jak je to?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    renegaderro - kdybys to četl celé, tak se dozvíš, že vyrábět se bude moci až po skončení akce.
     
  4. renegaderro

    renegaderro Rádoby autor

    Díky
    To jsem nějak asi přehlídl
     
  5. majka250153

    majka250153 Pisálek fóra

    hotovo pohodová akce
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    To áno, pohodičková, keď sú "prísady" xD,
    akcia je pekná a užitočná,
    všetkým prajem veselú hru :music:
     
  7. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    hotovo. nakonec jsem doslechtila, v odmenach bylo i SK
     
    Honzulka05, radyn.m a evainfo tohle ocenili.
  8. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    vladca, zahradnice4, stěby

    U mě to bylo tak, že v nižších patrech se přeskoky nekonají, ale když sem dal třeba pátý stupeň, tak přeskoků bylo dost. Zkoušel sem to na pejrech.


    Hezkou hru ...
     
  9. vladca

    vladca Stará škola

    asi na tom niečo bude:
    dnes mi to nedalo ... tak som ešte obetoval pár desiatok SK, rôzne zvieratá cca po 2-4 domčeky,
    z nižších šľachtencov 2. a 3. stupeň to padalo celkom pekne, preskok +2 sem tam aj +3

    tak si vravím, že dnes to nejako padá ... hneď som dal 16 chovov kukučky ... a samý mišmaš :cry:
     
    Honzulka05, radyn.m a -migos- tohle ocenili.
  10. -Andree72-

    -Andree72- Pisálek fóra

    Tedy doškrábat se genetikou do konce je fakt děs.Budu s SK i včelkama na dně ale nevzdám to.Přeskoky bohužel u mě nejsou teď ani jindy:mad:
     
    Honzulka05 a -migos- tohle ocenili.
  11. stěby

    stěby Hvězda fóra

    -migos- Mno, u mě se většinou hopsá tak max na třetího/čtvrtého šlechtěnce ze základu, proto jsem šel tentokrát do vývrtky, když mi při jediné akci vyskočili ze základních potvor hned dva nejvyšší šlechtěnci, k tomu ještě jednou druhý a dvakrát třetí nejvyšší navrch. Takové štěstí mívám jen jednou, maximálně dvakrát za 10 let ;) (hraju 9 let, takže "již brzy" očekávám ještě lepší hupy xDxD).
     
  12. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Akce na pohodu,hotová už v sobotu.Sk bylo dost většinou mi padá na kole štěstí a něco je taky z úkolů.Jinak SK nekupuju vůbec,melu ve mlýně a normální krmivo kupuju,je to pro mě výhodnější. :)
     
    Honzulka05, radyn.m a jesterka74 tohle ocenili.
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Nemáte někdo rychlou a účinnou radu, když potřebuju rychlých 20 SK abych mohla získat další SK z neonů na další neony atd.? Radu, abych si koipila, nepovažuju za užitečnou. Prostě kde je rychle špendlíčkem vyšťourat, dokud trvá BB. Herní kupony nediostupné, telefonní SMS taky (to se těš, Vodafone), benzínka v Benešově.... prostě dáma v nesnázích, jako ostatně celý tenhle týden.
    Mince poslouží stejně dobře - k nákupu. Tecvh potřebuju jen 40. A taky radu, že.
     
    Naposledy upraveno: 9/6/19
    dasa1143 a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    -pechfógl- ahoj, a co v ramaobchodě za 50 farmářských mincí,

    a co bedny? s ramamincemi
     
    Naposledy upraveno: 9/6/19
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ramamincí mám deset - čtyřicet ještě chybí. Už si beru hypotéky na různé, ale von to nikdo nekupuje. Takže nemůžu dokoupit zboží do úkolů, které kýžené obsahují.
    Že já jsem, lama milka, hubila ty mšice, místo abych se věnovala hře s plným nasazením! Mimochodem, co ještě na ty potvory? Zkusila jsem hypermangan, tabák, mýdlo, česnek, jód... mšice prosperují a mravenci už k nám budují dálnici.
     
  16. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    pechfógl: jak rychle na SK, to radu nemám. Ovšem na ty mšice, není to tak dlouho co jsem někde čet, že na ně platí ocet ;)(nastříkat postřikovačem nebo rosítkem na kytky), ale je to rada bez záruky, zatím jsem osobně nezkoušel :D
    A abych nebyl mimo mísu, stonek již stonkuje, ještě otevřu ty bedny. Su zvědav, co na mne jukne..., a výlet byl super :D
    edit: tak navíc: neonový chlívek pro pávy, včely, slony a chameleony...
     
    Naposledy upraveno: 9/6/19
  17. krokodýlik

    krokodýlik Zelenáč fóra

    Celé zle, dal som 4 kusy pávov spolu v hodnote 2 141 000 a "vyšľachtil som dva pávy spolu v hodnote 63 100.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. Unitár

    Unitár Zelenáč fóra

    Tak to vie nahnevať, lepšie je dávať 4 rovnaké zvieratá, nie šľachtencov kombinovať medzi sebou.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    krokodýlik - Mixovat je riskantní. Někdy to vyjde, někdy ne :) U čtyřech stejných pávů máš jistotu, že získáš alespoň o jeden stupeň vyššího.
     
  20. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Také hotovo. Ten řádej je výbornej!
    Protože jsem vybílila stáje s pávama a včely mi také uletěly,tak ho teď naplno využívám :inlove:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.