Neonové výběhy IX (6.6. - 12.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Tak nakonec sloni se ukázali býti prubířským kamenem a dali mi trochu pokouřit. Ale komplet hotovo, z neonbeden dvoje kozy, motýlárna a žabinec, z neonprůvodu bobři, sloni, včely i páv, tedy kompletní sestava.

    [​IMG]

    Vracím se do doupěte... -.-;)
     
  2. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    V neonových akcich se mění chlévy se zvířaty pls ? Nebo jsou v každé akci stejný ?
     
    maribeja, vladca a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. stěby

    stěby Hvězda fóra

    jesterka74 - Pokaždé se šlechtí jiná zvířata. Co by kdo dělal s tunami stejných neonek? ;)
     
  4. petaakubik

    petaakubik Perspektivní autor

    Tak hlásím hotovo :) Zisk neonek z beden: kočka, chameleon, bobr, kurník, 2xpáv, slon, osel a z úkolů: páv,včela,bobr,slon
    Velká spokojenost, takhle akce byla super :)
     
  5. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akci teprve začínám, ale snad to bude na pohodu.

    Můžeme mi někdo vysvětlit, když je nyní zvýšená šance na přeskoky při použití deluxe parfémů, tak na kolikátý pokus? Z 15 pokusů v jednom tulidomku ani jeden přeskok :mad:. Asi to je nějaké rozbité.


    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]



    Ať se Vám daří lépe jak mně ...
     
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    U pávů se nějak nedaří přeskoky, samá genetika. Tak jsem dala další šlechtění, abych měla na dodání 725.000.
    Ostatní zvířátka hotová. Z jedněch beden 1x páv a 2x včely, z druhých ovce, myš a opice.
     
  7. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Také hlásím hotovo.Super akce!Mám ráda neonky.
    Získala jsem slon,2xpáv,bobr,krůta,panda,kachna a pštros.Teď nevim,jestli jsem to nepomotala?

    -migos- mám pocit,že s deluxe je to horší xD
     
  8. stěby

    stěby Hvězda fóra

    -migos- Tu upgradovanou zlatou šepleť vyhoď, třeba ti to začne hopsat jako mně. Mám jich sice šest půlek, ale mně deluxesajrajt nesmí na farmu ani nahlídnout :D:D:D8).
     
  9. vladca

    vladca Stará škola

    ... tak pávy mi teda dali poriadne zabrať >:(, ale už je hotovo
    bedne mi dali: 3x slon + 1x včela
    druhé bedne: žaba, medveď, opica, prasa

    kôli tým pávom mi zostalo 112 ďalekohľadov ... idem asi založiť observatórium ;).

    [​IMG]

    Cerro Tololo bude proti mne len slabý odvar xDxDxD.
     
  10. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    no já se z toho picnu,pořád mám asi 6x splněno,akci nedodělám,ale bavím se v chovné ohradě proč ? Protože mi nepadl ani jeden z vysokých šlechtěnců xDxD:p:p
     
  11. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Pustila jsem si trochu žilou kvůli jednomu šlechtěnci včelky... ale co, peníze budou a my nebudem :) akce hotová. Z neonek potěšily koza, kůň, 2x netopýr, včela a 3x slon plus zvířátka z úkolu :).
     
  12. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Jj, s deluxe je to mnohem horší. To mám vyzkoušeno minulý rok, a jak to tady čtu, nic se nezměnilo od té doby xD. Včely, sloni, a bobři hotové, zbývají pávi. Ti mi dávají zabrat. Ještě mi schází protihodnota za cca půl mega a chlívky "jedou" jak vzteklý :cry:, no uvidím po tomto šlechtění.... . Díky malým zásob zvěře ve stodole, dosud padlo na cca 800 SK, ždímám jej už i z úkolů :wuerg:. Dalekohledů navíc 113, a další várka jich přibyde, asi je daruju rozhledně na Petříně ;)...
    Tahle akce se mi líbí, tenhle stonek musím mít :).
     
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak konečně hotovo. Ti pávi mi ale dali zabrat. Ani když jsem jim podstrojovala čtyřmi deluxe parfémy, skákali max o jedno.
    Ze zbývajících beden přibyly neonové výběhy pro slona a kačenku, na bobra se nedostalo.
     
  14. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Aj ja mám už konečne hotovo, ale bolo to veľké trápenie. Tie včely nie a nie dokončiť.
    Prajem pekný víkend všetkým farmárom. Počasie vyzerá super, slniečko svieti, tak von sa do prírody 8)
     
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak taky hotovo. Tedy už od včerejšího večera, ale chlubit se jdu až teď :) První mini BB jsem nestihla, tak jsem musela počkat až na tenhle a pak už to šlo jak po másle. I když v této souvislosti se hodí spíš "jak po mléce" :D
    Z neonek (krom těch 4) vyšel kurník a králíkárna, které velmi potěšily, neboť jsem měla pouze růžovou verzi - když byla akce na jejich neonky, byla jsem ještě farmářské nemluvně a nedosáhla na ně. Další pak ryby a žáby a ještě něco, co už nevím - v každém případě už jsem to všechno měla, tak teď mám dvojice. A to se vyplatí ;)
    Tyhle akce na neonky jsou fajn :)
     
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Taky hotovo, už mě nebavilo zbytečně dávat SK-ŽÁDNÝ PŘESKOK Z 40TI ŠLECHTĚNÍ-tak jsem raděj utratila něco kr. a koupila gráfa, takže i bobři bobrují. :p;)
     
  17. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    V podstatě hotovo, přeskoky minimální, ale na celou protihodnotu to dalo. Ovšem je mi líto dodat pár karnevalových pávů, tak si počkám až dojedou chlívky, stačí mi osm kousků. To počká, až se vrátím z dvoudenního výletu, dodám pávy a hotovo..., pro tentokrát... xD
    Všem přeji krásný víkend a ať Vám to přeskakuje lépe než mně.
     
  18. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    Ráno jsem slavnostně dodělala, jelikož jsem nekupovala superkrmivo,
    musela jsem hodit jednoho pštrosa tanečníka do úkolu, jelikož mi chybělo superkrmivo.(toho mi bylo líto )
    Z bedýdnek na mě vyskočil slon, králík, žába , medvěd, chameleon a 3x bobr a z úkolů: páv, včela, bobr, slon.
    Jsem šťastná jako blecha.:inlove:
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo i na dvou vedlejších farmách komplet a na dvou dvě zvířata - každé jiné, takže 3x komplet, bude neonek požehnaně ;)
     
  20. zmel

    zmel Pilný autor

    Od včera hotovo, z debien pribudli neónové : 2x včely, 1xslony a 1x bobry :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.