Neonové výběhy IX (6.6. - 12.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám slona a včelu zbytek přes vikend jestli bude BB:(:p
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    dasa1143, bude, už je od dopoledne ofi - kuk ;)
     
  3. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, také jsem akci zdárně ukončila, i když jsem přišla na farmu až v 17 hodin. Z beden vypadly 2x bobři, páv a včela, 2x kachník pštros a ryby. Jdu aktivovat stonek. přeji příjemnou hru
     
  4. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Hotovo,ani to moc nebolelo ;) dalekohledy padaly hodně často v páru,občas se mihla i lamí hračka,ušetřeny sloníci za 725000,vykoukli z bedny ( stonek nepotřebuji ) a potěšil neon pes,motýl a chameleon :D
     
  5. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, z beden vypadli chamíci, žáby, 2x bobři, pávi, sloni, krávy a koně.
     
  6. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    ještě pár dalekohledů a bude finito,ve šlechtění ze slonů-truhlářů vypadl slon indický,ještě 1 a sloni budou hotovi
     
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo už v půl šesté, odklikáno dodáno a hlásím až teď.
    Z beden vypadlo: chameleon, prase, králík, velbloud a 2 x páv, 2 x včela.
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký neonový večer :) jsem konec krátké BB zachytla jen na jednu otočku v tulidomku a nechte potom rozdělanou akci na dva dny :p jsem to už musela nějak doskákat. Tak taky hotovo, ale těch zvířátek mi bylo vážně líto, asi měknu :oops:
     
  9. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tož tak. Mám hotovo. Nejméně mi kupodivu zůstalo Slonů, kterých jsem měl nejvíc. Bedny jsem ještě neotevřel.
     
  10. KUDELKOVA

    KUDELKOVA Pisálek fóra

    +

    moze byt odmeny zaujimave. Už len počkať na BB. Ale neviem to SK.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Jeden plný tulidomek jsem sklidila, druhý jsem nestihla, zapovídala jsem se s kamarády a prošvihla 18tou hodinu.
    Nevadí, počkám si do zítřka na další BB. Dodáno mám u všech do 375.000, na další chybí padátka.
     
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Tak ten parfum de luxe je potrebný,ako tretie koleso na bycikli!:pLepšie šľachtence mi padali bez neho,ale žiadna sláva to nebola. Musím ešte počkať na zajtrajší BB a bude hotovo.(dúfam);)
     
  13. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Vy jste rychlíci,já ještě ani pořádně nevyrazil o_Oo_Omám teprve 5 částí z 24,na stonek to dělat nebudu,protože šnechtění na pávy nebude (nepěstuji je):oops::oops:
     
  14. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Honzulko: a jak daleko ty pávy od sebe sázíš? ;)xD
     
  15. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahojky
    tak jsem to stihla během dobíhajícího BB,
    po odtajnění beden jsem získala králíky, ovce, slepice a koně v neonu
    a z druhých beden 3x páva a 1x bobra v neonu
    akce sice dražší co se protihodnoty týče ale jo, neony já můůůžu :))
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Apachie: oni je sází i někteří vysoce postavení v různých projevech ,-)
    Půl je hotovo, počkám na BB, včera jsem stihl jen konec množení.
     
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Hotovo, pomohli šlechtěnci ze stodoly, kdyby nebylo třeba těch dalekohledů, tak jsem prakticky šlechtit nemusela :oops:, ale to by zase RT nevydělalo na SK, že? >:(
     
  18. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Pitrýsku - To máš pravdu.
    Ale
    Honzulka už jako zkušený farmář by to měl vědět ;). Já si Honzulku představovala, jak toho řvoucího páva drží pod krkem a cpe do připravené jamky, pěkně zasype a ven mu kouká jenom zobák. Docela jsem se nasmála xDxDxD
     
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Apachie 1: xDxDxDxDxD
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jsi mi přiopomněla moji matku, jak učila kachny plavat - držela je pod krkem a pod vodou v dětkém bazénku. No ty se pak už do smrti vody nedotkly.xD
    Jinak zaostávám - kde berete tolik SK? V současné chvíli mám jen 40 kousků - a to nekrmím lamy.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.