Neonové výběhy IX (6.6. - 12.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo - největší práci dalo to nandat do úkolů - měla jsem 3x všechny tulidomky a stačilo by 2 a kousek ;)
     
  2. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Dalekohledy padaj z čeho pls? Ze šlechtění zvířat ? Akce na SK až zítra ? Škoda,musím čekat
     
    Helena1313, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ještěrka - dalekohledy padají jen ze šlechtění v tulidomcích ;)
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ještě upřesním, jen z těch 4 druhů zvěře, jsou hned nahoře...
     
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Já to mám teda těžký,na trhu není ani jeden bobr zubař,ale ani jeden šlechtěnec bobra až na bobra lovce,který stojí 40 mega :eek::eek::eek:
     
    Helena1313, maribeja a burds tohle ocenili.
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ale ještě dneska můžeš stihnout kousek malého BB - do 18.00.
    Jinak tuhle akci vidím černě. Napřed diskuse s operátorem ohledně koupě florenů - a teď jsem zjistila, že pštros a páv jsou docela odlišná zvířata. Nekoupíte někdo pštrosy?:p
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Využil jsem "malého" Baby boomu... a mám vystaráno.
    [​IMG]
    Tak ať vám to pěkně skáče...
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Z beden neonového průvodu vypadl páv, včela a 2x slon, jen bobr chybí abych měla aspoň dva. Z druhých neonových beden kočka, 2x osel a to poslední už nepamatuji, jsem ráda za každou neonku, 4-5 zvířat je dost dobrý přísun
    ;)
     
    radyn.m, Honzulka05 a Helena1313 tohle ocenili.
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak překvapivě hotové včely, kterých jsem měla nejméně, ale dost různých šlechtěnců, pak i sloni... tam to šlo raz dva. Horší jsou pávi a bobři. No jedu pro děti, zatím se tulí. Chybí mi protihodnoty u obou za 725 tisíc. To dám. Lamy musím nahnat dnes a zítra, víkend bude náročný, tak toho moc nevytrhnu .... :(
     
  10. burds

    burds Titán fóra

    Tak úkol hotov.Celkem 3 včely,2 pávy,2 slony ,nějaké z těch starších jen bobr zůstal jeden osiřelý
     
  11. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    První neonka - kurník + slon z úkolu,to je suprovní akce tohleto :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 6/6/19
  12. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Akcia komplet hotová! :p
    Tieto akcie milujem! :D
    Nech sa darí! 8)

    PS: V neónových bedňach som mala: moriaky a motýle (tie mi chýbali) a k tomu kravy a kurín (tých mám dosť) - v každom prípade sa teším ako malé dieťa.
    Rýchle a účinné. :)

    EDIT: Ani neviem, koľko sme mali získať tých neonových bední.. Ale našla som si ďalšie štyri a tam som mala 2x pávy, 1xslon a 1xvčela.

    farma: 217 baha: 362
     
    Naposledy upraveno: 6/6/19
  13. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ahojky všem. Akce dodělaná a jak se na první pohled zdála příliš drahá nebylo tomu tak. Pravda, nekupovala jsem základní zvířata...Pozitivně hodnotím dost kuponů na kombajn, chlívky navíc. Měla jsem necelých 6 stovek SK, po akci mi jich i s odměnami zůstalo 317 ks. Docela fajn dostat za šlechtění pár bonusů pro mě jako neplatiče pomocníků. Neonové chlívky se snad udají při některém OD. Stonek nemám, nechtěla jsem ho. Kromě posledního úkolu u včelky jsem plnila vše a v neposlední míře i hodně tučně konto, cca 111 mega. Hezký den všem.

    Stonek přeci jen na konec je, ninja je neprodejná skončila v úkolu na protihodnotu.
     
  14. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  15. satelit

    satelit Hvězda fóra


    8) Las Vegas hotovo. 8)

    [​IMG]

    Hodnocení: 8)8)8)8)8) (5/5 - když máš vše v dostatečném množství,jde to rychle)​
     
  16. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Taky hlásím hotovo,jinak -neon z odměn-pávi2x+slon2x+králik2x+pštros2x.super
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pěkné slunečné odpoledne přeji. Také mám hotovo, řádek řádí

    [​IMG]
    Bedny vydaly kachník, chameleona, králíkárnu a motýlí dům. Z nových dvakrát páv a dvakrát včela. A můžu se pustit do kšeftování na bazaru... ;)
     
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Také je hotovo, žádné překvapení se super přeskokem se nekonalo, ale nevadí.
    Tak ať se Vám daří lépe než-li mně.
    Přeji pěkný večer.
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Akce nakonec udelana dvema otockama, skoro to vyslo, tak jsem jeste pridal vcelicky, precejen toho bylo malo...
    Pak jsem si probral obrchlivky a strasne mi nebavi zjistovat, kde mam ted ruzovou a do ktere casove zapadne nova neonka...
    Uvidime zda to nebude chyba az pujde o neco co skutecne prinese odmeny co nemam...
     
  20. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj taky hotovo za akci palec nahoru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.